English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Whitehead

Člověk je jediný tvor, který se směje.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Amulet

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Amulet

.
19.05.16
20:16
Nereg.

IP: 89.29.101.*
Dobrý den, před dvěma týdny jsem pohlížela staré věci po rodině a narazila jsem na přívěšek s ametystem, který visí na stříbrném řetízku. Zaujal mě, a tak jsem si ho vzala. Ješěmtu noc mě - nevím proč napadlo, že si ho dám pod polštář. Ráno jsem se vzbudila a byla jsem naprosto šokovaná. Měla jsem totiž v té době problémy se studiem a napadlo mě, že bych nevystudovala VŠ. Ve snu se mi zdálo, všechno možné, ale hlavně pořád někdo říkal neodcházej ze školy ! A znovu a znovu. To mě dostalo, a tak jsem zůstala, a po maturitě teť stuji na jedné z nejlepších VŠ. O pár týdnů po tom snu jsem si začala všímat, že se mi plní vše dobré, co si přeji. Je to zvláštní. Nemá to spojitost s tím řetízkem ? Nebo je to jen v mé hlavě ? Děkuji za každou odpověď.
 
Dracizena
22.05.16
15:30
Nereg.

IP: 86.49.183.*
je to ve Tvé hlavě, ale řetízek Ti svou energií také pomáhá... Vyčisti si ho ale, to je nutné a dej si ho na 3 dny do písku... stačí hrnek písku a nech venku... třeba na parapetu, pokud nemáš zahrádku...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)