English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

666 a divnej sen a stejný čísla

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

666 a divnej sen a stejný čísla

Yungmike
10.11.18
11:03
Nereg.

IP: 185.243.172.*
Ahoj, nedávno sem dokončil školu a našel si práci, jezdim do zahraničí a zpět, než sem odjížděl byl sem nakupovat. Nejdřív sem platil 666 korun ja a hned na to po mne v druhem obchodě Mamka 666, ona si to neuvedomila, ale ja jo.. prijel sem ze zahraničí a šel sem si neco koupit do obchodu, pan predemnou platil 666 korun byl hrozné divnej, odcházel a nechal tam časopis pro kterej se pak vrátil, měl sem z něho fakt blbej pocit. A predevcirem me vyhodili z brigády, přišel sem domu a usnul sem, spal sem asi 20 hodin a stalo se mi něco strasidelnyho až uzasnyho. Probudil sem se ve snu a mohl sem si tam delat co chci, došlo mi ze sem ve snu a neslo se mi vzbudit, moc si na to nevzpomínám, ale fakt sem si tam mohl delat co chci. Nevim jestli to s tím ma nakou souvislost vsechno, ale este se mi denne stává, ze vidim stejný čísla na čase, napr. Kouknu na mobil po nějaký době a je tam třeba 12:12, 10:10, apod. Nevíte co to vsechno ma sakra znamenat? Děkuji předem za odpověď.
 
Dracizena
21.11.18
21:47
Nereg.

IP: 185.131.62.*
ZDRAVÍM... VÍM, CO TOTO VŠECHNO MÁ ZNAMENAT... otvírá se Ti vnímání... napiš mi na meil... a nasměruji Tě... jsem seznam.cz
 
Dracizena
21.11.18
22:17
Nereg.

IP: 185.131.62.*
ZDRAVÍM... VÍM, CO TOTO VŠECHNO MÁ ZNAMENAT... otvírá se Ti vnímání... napiš mi na meil... a nasměruji Tě... jsem seznam.cz
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)