English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Muž a žena - jak by si ti dva mohli rozumět? Vždyť oba chtějí něco úplně jiného: muž ženu a žena muže.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "666 a divnej sen a stejný čísla ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

666 a divnej sen a stejný čísla

Yungmike
10.11.18
11:03
Nereg.

IP: 185.243.172.*
Ahoj, nedávno sem dokončil školu a našel si práci, jezdim do zahraničí a zpět, než sem odjížděl byl sem nakupovat. Nejdřív sem platil 666 korun ja a hned na to po mne v druhem obchodě Mamka 666, ona si to neuvedomila, ale ja jo.. prijel sem ze zahraničí a šel sem si neco koupit do obchodu, pan predemnou platil 666 korun byl hrozné divnej, odcházel a nechal tam časopis pro kterej se pak vrátil, měl sem z něho fakt blbej pocit. A predevcirem me vyhodili z brigády, přišel sem domu a usnul sem, spal sem asi 20 hodin a stalo se mi něco strasidelnyho až uzasnyho. Probudil sem se ve snu a mohl sem si tam delat co chci, došlo mi ze sem ve snu a neslo se mi vzbudit, moc si na to nevzpomínám, ale fakt sem si tam mohl delat co chci. Nevim jestli to s tím ma nakou souvislost vsechno, ale este se mi denne stává, ze vidim stejný čísla na čase, napr. Kouknu na mobil po nějaký době a je tam třeba 12:12, 10:10, apod. Nevíte co to vsechno ma sakra znamenat? Děkuji předem za odpověď.
 
Dracizena
21.11.18
21:47
Nereg.

IP: 185.131.62.*
ZDRAVÍM... VÍM, CO TOTO VŠECHNO MÁ ZNAMENAT... otvírá se Ti vnímání... napiš mi na meil... a nasměruji Tě... jsem seznam.cz
 
Dracizena
21.11.18
22:17
Nereg.

IP: 185.131.62.*
ZDRAVÍM... VÍM, CO TOTO VŠECHNO MÁ ZNAMENAT... otvírá se Ti vnímání... napiš mi na meil... a nasměruji Tě... jsem seznam.cz
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)