English: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 12.6.2024
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 12.6.2024
Svátek slaví Antonie, zítra Antonín.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Čtení z ruky - Čára srdce

zpět

Kdo mě zná, říká o mě, že jsem taková citlivá bytost. A je to pravda. Možná i trošku proto, že jsem takový „srdíčkový“ člověk. A možná proto, i když samozřejmě nejenom proto , jsem se na dnešní část našeho povídání o chiromantii těšila. Dneska si totiž řekneme něco o třetí čáře, a tou je čára srdce.

Pokud chcete mluvit o tom, jak by měla vypadat ideální čára srdce, tak věřte, že by měla začínat mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčet se dolů pod malíček.

Jestli vám tato čára vede v této optimální linii, jste určitě vyrovnaný, spolehlivý a srdečný člověk. Čára srdce vypovídá o zdraví a neměla by být přerušovaná. Jakákoliv nepravidelnost může znamenat zdravotní problémy. Jestli čáry života, srdce a hlavy začínají v jednom místě, hrozí vám nějaká velmi nepříjemná událost.

Jestli je vaše čára srdce hluboká a zakřivená, jste nejspíš smyslní a tak trochu sobečtí. Jste malinko zahleděni sami do sebe a hodně šetříte s láskyplnými slovíčky.

Čára srdce, která je blízko u čáry hlavy, svědčí o rozporu mezi city a mozkem. Ta čára, která je výraznější, má u vás převahu.

Jste velký romantik toužící po lásce s velkým L? Zamotáváte se občas až moc do světa ideálů? Pak je tato čára na vaší dlani dlouhá.

Naopak krátkou a neprohnutou čáru srdce mají ti, kteří se k ostatním lidem  chovají chladně a s odstupem. Jde jim pouze o sebe. Často bývají kariéristi a sobci.

Připomíná vám čára srdce řetěz? Tak vám nejspíš není cizí flirt ani nevěra. Záleží vám vůbec na tom, jestli tím někomu ublížíte?

Čára srdce, která je na konci rozdvojená, znamená kamarádskou povahu a inteligenci. 

Čára otočená nahoru ukazuje na dominantní chování v sexu. 

Čára začínající pod ukazováčkem odhalí pravého romantika s věčně růžovými brýlemi.

Není lehké vyznat se v čarách na dlani, ale pro mě byla zatím čára srdce tou nejsložitější. Myslím si, že je u ní ideální spíše nevybočovat. Zdá se mi, že odchylky neznamenají nic dobrého…všimli jste si toho taky? Nebo je to jen můj pocit?  

Tak příště na přečtenou u čáry osudu .

Pokračujte ve čtení na: Čára osudu.Co si o tom myslíte Vy?:

Anonym Michal Srb / (06.12.21)
čára srdce až nakonec ruky, desatero růžových brýlí xDD to sedí

Anonym franciszka joanna / (09.06.19)
prohledla jsem svoi dlan a myslim re muzu byt spokojna ja beru zivot jak prichazi jinak ani to nejde a tesim se kazdym dnem i gdyz mam bolesti

Anonym / (11.08.15)
Ja nemám čiaru osudu alebo som naozaj slepá. Skôr ju nemám. Čo to znamená ?? :( Prekvapilo ma to a to že dosťOnline výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...

Tarot reading and fortune telling in English:
Tarot Yes or No

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)