English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 20.3.2023
Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 20.3.2023
Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Larvy, parazity17.03.23 / Monika40 v Sny
Vztahy 17.03.23 / Brigita v Láska
Láska 09.03.23 / Jana contractor v Praktické věštění
černý had05.02.23 / Biancca v Sny
Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

arabské př.

Nejspolehlivějšími přáteli jsou nepřátelé tvých nepřátel.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.deČtení z ruky - Představení čar, znak Kandy

zpět

Vítejte nazpět u našeho seriálu . Opakovat si jako v televizi, co jste viděli minule, snad ani není potřeba, a proto bych chtěla hnedka rovnýma nohama skočit tam, kde jsme minule chiromantii nechali, a navázat dnešním „povídáním“...

To, že jsou čáry v dlani navázané na mozková centra díky nervovým zakončením, jsme si už řekli. Ale jak to teda funguje s tím věštěním?

Některé čáry v dlani časem přibývají a některé mohou i zmizet. Je to díky signálům, které nervová zakončení kožních lišt na dlaních rukou přijímají z našeho mozku. Co na nás čeká v budoucnosti, se ukáže na rukou někdy i dlouho – několik let, dopředu. Díky tomuto varování se můžeme v klidu připravit na nemoci a jiné patálie, které nás za nějakou dobu potkají. Dlaně nám ale napoví i to, jestli budeme v životě šťastní, bohatí, zdraví, nebo také mocní .

Když onemocníme, nebo projdeme nějakou psychickou zátěží, podepíše se to na čarách na rukou jejich narušením. To, že se nám během let některé čáry vytvoří a jiné zmizí, je právě tím, jak měníme náš život. Jaké těžkosti ale i radosti nás potkají. Z čar jde ale taky vyčíst informace o předpokladech k léčitelství, učitelství, o intuici a jiných schopnostech.

Analytik, nebo věštec, který se zabývá chiromantií, může upozornit na to dobré, ale i zlé, co se v budoucnu objeví. Taky dokáže vyčíst, jestli všechno co nás potká, budeme umět využít, nebo ne.

Čtení z ruky jen znovu potvrzuje, že člověk má svůj osud ve svých rukou, že ?


Navíc, objevila jsem docela zajímavou souvislost mezi výkladem z ruky a tváře, tak se o ni chci s vámi podělit.  Dlaň i tvář mají svoje typické informace, které jsou často odlišné, protože jsou jiného druhu. Oba výklady na sebe nejsou vázány, ale pokud je to možné, je dobré udělat oba dva. Ruka odráží momentální stav, který se odvíjí z myšlení a prožití něčeho hezkého, ale i horšího, zatímco tvář může prozradit něco i o předurčení osudu a také o dědictví karmy po našich předcích.

Hodně lidí říká, že krátká čára života na dlani znamená krátký život. Nemusíte se ale vůbec ničeho bát. Samozřejmě, že to tak není . Čára života nemluví o naší délce života, ale o tom, že může dojít k úbytku energie v těle. Lidský osud  není zaznamenaný jenom v dlaních, ale taky na tvářích a v datech narození. Proto by bylo opravdu hodně ukvapené, dělat špatný závěr jen podle čtení z ruky. 

Zajímavé je, že bylo prokázáno, že mnoho z těch, kteří se zajímají o esoteriku, z pohledu chiromantie má na dlaních znaky intuice. Čím víc je těchto znaků, tím mají větší nadání k parapsychologickým schopnostem.

U některých jedinců jde najít i Kandy, což je parapsychologický znak trojúhelníku, který ohraničuje místo hojivé energie, která se spojuje čáry Marsu, zdraví a života, představující míchu. Kandy je nejvyšším parapsychologickým znakem.

Čáry, které ho tvoří, mají přímou souvislost s mozkem a nervovým systémem. Konkrétně jde o centrum senzorických přenosů, využívaných při léčení, meditování a při  všech úrovních vědomí. Je dost možné, že někteří takový trojúhelník na dlaních máte…?  

Pokud ano podělte se o to se mnou

Pokračujte ve čtení na: Tvar dlaně.Co si o tom myslíte Vy?:

Anonym Pavlína / (20.06.22)
Pravačka- na levé ruce nedotaženy čárou života znak Kandy a v něm jasný trojúhelník

Anonym / (04.05.22)
Dobrý den,na levé ruce trojúhelník mám a na pravé se mi překrývají dva a tvoří písmeno M.

Anonym Marek / (13.04.22)
pravak s Kandy tvary na leve ruceNebo pokračujte třeba na:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)