Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 19.2.2020
Svátek slaví Patrik, zítra Oldřich.Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Změňme svůj život - peníze

zpět

Peníze, peníze, peníze. Ať zvedne ruku ten, kdo je ke svému životu nepotřebuje. Musíme se jimi zabývat v každodenním životě, a to i když nechceme. Celý život je tok energie a určitou formou energie jsou peníze. Tak jaký vztah k nim zaujmout, abychom byli spokojeni a nemuseli na ně neustále myslet?

Na trhu se setkáváme s obrovským množstvím motivačních knih, jak k sobě přitáhnout peníze, jak myslet pozitivně, jak se stát bohatými, ale ne vždy to funguje. Proč?

Nejčastěji nás v životě brzdí strach, a to i když jde o vydělávání peněz. Je to začarovaný kruh – čím míň peněz mám, tím víc se bojím, abych všechny finanční závazky zvládla… Zbavte se strachu a obav, oprostěte se od silných těžkých pout splátkových kalendářů a termínů. Každé ráno a večer se postavte před zrcadlo, podívejte se sami sobě do očí, a nahlas řekněte: " Dávám sám/a sobě povolení ke změně. " Dluhy tím samozřejmě nezmizí, ale třeba se díky dodané odvaze posunete někam dál. Najdete lepší práci, za lepší peníze, která vás ke všemu bude ještě i naplňovat, rozjedete vlastní podnikání, nebo třeba vyhrajete ve Sportce. Kdo ví ?

Je krásné, když se nám splní finanční sen. Pamatujte, že když nám dá do cesty osud znamení, je třeba ho poslouchat a nebát se jít za svým. Vždyť i stará známá pravda říká: "Pomož si člověče, i Pán Bůh Ti pomůže…"

 

Vaše čarodějka Eva

Další z blogu:
Jak bezpečně zjistíte, že vám někdo lžeLéčba čaker19 tipů pro nezadané
Co je to zvířecí průvodce?Cítíte se někdy pod psa? Položte si 10 otázek...Děti narozené ve znamení Ryb


Co si o tom myslíte Vy?:

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)