Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 3.2.2023
Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.2.2023
Svátek slaví Blažej, zítra Jarmila.


Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Slavné Ryby

zpět

Lidé narození ve znamení Ryb jsou neustále jednou nohou v reálném světě a druhou ve vlastní fantazii. Díky propojení těchto dvou sfér jsou otevření k umělecké inspiraci, která k Rybám velmi často přichází. Vládcem tohoto tvůrčího znamení je Neptun. Nadřazeným živlem Ryb je voda, která dala Rybám do vínku velmi hluboké city a prožívání. Ryby jednají podle toho, co jim napovídá srdce. Pokud tedy hledáte soucit a pochopení, jděte za Rybami!

 

Drew Barrymore (22. 02. 1975)

Drew Barrymore je ztělesněním magických vlastností znamení Ryb. Má nesmírný talent i svobodnou duši. Drew zazářila na stříbrném plátně už jako malá. V roce 1982 hrála v kasovním trháku ET, mimozemšťan. Její otec, John Drew Barrymore, je syn legendárního herce John Barrymore. Drew měla divoké dětství, a byla nucena ve světě kamer a stříbrného plátna, rychleji dospět. Ryby, které se pohybují na samotné hraně mezi realitou a fantazií, mívají tendenci utíkat před tlakem a vyčerpáním. Bohužel se pak mohou uchylovat, stejně jako Drew, k drogám, nebo alkoholu. Drew měla problém s drogami dlouhou dobu, ale nakonec v sobě našla sílu, a se závislostí se vypořádala. Zapracovala na sobě a stala se z ní naprosto dokonalá, všestranná a vyhledávaná hvězda. I když se Ryby dostanou do problémové situace, vždy dokážou vyplavat zpět na hladinu. Drew se podařil comeback, když jí bylo dvacet let. Od té doby má za sebou spousty kasovních trháků. Byla dvakrát krátce vdaná, a prožila mnoho vztahů. Drew je přímo ukázkovou představitelkou zrozence ve znamení Ryb. Je ambiciózní, talentovaná, schopná, a úspěšná.


Další z blogu:Věštění na svatého OndřejeNáhoda. Existuje či nikoli?Netradiční věštecké metody. Z dýmu nebo pomocí síta ...Jak si vybavit minulé životy?Na tahle znamení byste si měli dát velký pozor!10 špatných zvyků, které si většina lidí ani neuvědomuje


Co si o tom myslíte Vy?:

Nebo pokračujte třeba na:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)