English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 1.10.2023
Svátek slaví Igor, zítra Olivie a Oliver.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 1.10.2023
Svátek slaví Igor, zítra Olivie a Oliver.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Slavné Ryby

zpět

Lidé narození ve znamení Ryb jsou neustále jednou nohou v reálném světě a druhou ve vlastní fantazii. Díky propojení těchto dvou sfér jsou otevření k umělecké inspiraci, která k Rybám velmi často přichází. Vládcem tohoto tvůrčího znamení je Neptun. Nadřazeným živlem Ryb je voda, která dala Rybám do vínku velmi hluboké city a prožívání. Ryby jednají podle toho, co jim napovídá srdce. Pokud tedy hledáte soucit a pochopení, jděte za Rybami!

 

Drew Barrymore (22. 02. 1975)

Drew Barrymore je ztělesněním magických vlastností znamení Ryb. Má nesmírný talent i svobodnou duši. Drew zazářila na stříbrném plátně už jako malá. V roce 1982 hrála v kasovním trháku ET, mimozemšťan. Její otec, John Drew Barrymore, je syn legendárního herce John Barrymore. Drew měla divoké dětství, a byla nucena ve světě kamer a stříbrného plátna, rychleji dospět. Ryby, které se pohybují na samotné hraně mezi realitou a fantazií, mívají tendenci utíkat před tlakem a vyčerpáním. Bohužel se pak mohou uchylovat, stejně jako Drew, k drogám, nebo alkoholu. Drew měla problém s drogami dlouhou dobu, ale nakonec v sobě našla sílu, a se závislostí se vypořádala. Zapracovala na sobě a stala se z ní naprosto dokonalá, všestranná a vyhledávaná hvězda. I když se Ryby dostanou do problémové situace, vždy dokážou vyplavat zpět na hladinu. Drew se podařil comeback, když jí bylo dvacet let. Od té doby má za sebou spousty kasovních trháků. Byla dvakrát krátce vdaná, a prožila mnoho vztahů. Drew je přímo ukázkovou představitelkou zrozence ve znamení Ryb. Je ambiciózní, talentovaná, schopná, a úspěšná.
Další z blogu:Vánoční věštění v kostceCo může napáchat přivtělená duše?Může váš mazlíček číst vaše myšlenky?Nejtajnější fantazie podle znamení zvěrokruhuPodzimní stylingové tipy podle znameníAndělské talismanyCo si o tom myslíte Vy?:

Nebo pokračujte třeba na:
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)