Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 28.11.2022
Svátek slaví René, zítra Zina.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 28.11.2022
Svátek slaví René, zítra Zina.Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Duševní dieta

zpět

Nejrozšířenějším problémem nadváhy je fyzický stav člověka. Málo se už ovšem hovoří o vlivu psychiky a duše člověka. Přitom duševní rozladěnost může být také spouštěčem fyzických zdravotních problémů. Lidé mají tendenci přejídat se z různých psychologických důvodů, z deprese, úzkostí, z nudy… Pokud se vám nepodaří dostat se do psychické a duševní pohody, můžou se vám případná těžce shozená kila vracet stále jako bumerang.

Nejdůležitější je, aby si lidé odpověděli na otázku - kdo jsou, a proč jsou tady. Bez tohoto prvního kroku, ztrácí ostatní kroky význam. Často lidé s nadváhou při sebepoznávání objevují místo, nebo okolnosti původního niterního konfliktu. Toto zjištění je pak základním kamenem při hojení jejich duše.

Je potřeba vést potřebného zpět do doby, kdy začal ztrácet kontrolu nad svou hmotností. Kdy byl duševně zraněný, nebo se objevily úzkosti. Buďte oporou a ujistěte ho, že na to není sám. Už jen pochopení, že nejste zcela odpojeni od všeho ostatního ve vesmíru, může hodně pomoci.

Díky psychické pohodě se může podařit velmi rychle a výrazně shodit nepotřebná kila dolů. Pokud netrpíte nějakým specifickým zdravotním problémem, je vzorec na udržení štíhlého pasu jednoduchý – správně jíst a cvičit.

Pokud jsou problémy s váhou způsobené fyzickým problémem, a ne duševním, může to být obtížně diagnostikovatelné, protože většina z vnitřního fungování těla, je skryta v našich vnějších obalech. Lékaři proto často nevědí, zkouší a hledají, což může opět nepříznivě narušit duševní rovnováhu a hubnutí zcela zastavit.

Často se stává, že jsou léčitelé, nebo věštci schopni nalézt diagnózu mnohem dřív než lékaři. Je to zcela odlišným způsobem a přístupem, který mají. Moderní medicína vnímá naše těla, jako nezávislé, měkké stroje, zatímco duševní léčitelství je především o pochopení souvislostí této osoby k celému vesmíru, který nás obklopuje.

Nadaný jasnovidec vám může pomoci dostat zpět do kontaktu s vašim tělem. Jakmile se vám to podaří, samo vám sdělí, co potřebuje, aby zhublo.

Copyright fotografie: vectorgirl/Fotky&Foto

Další z blogu:Seriál Věštění z ruky - Chiromantie 8Barevné spektrum čakerNejtajnější obavy podle znamení zvěrokruhuCo může napáchat přivtělená duše?13 lží a jak jim přestat věřitPodzimní tipy pro zdraví


Co si o tom myslíte Vy?:

Nebo pokračujte třeba na:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)