For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 21.5.2022
Svátek slaví Monika, zítra Emil.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 21.5.2022
Svátek slaví Monika, zítra Emil.Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Aura

zpět

Vše, co žije, žije ve světle,
vše, co existuje, vyzařuje světlo,
všechny věci přijímají život od světla
a toto světlo je kořenem života.

 
                                    Paracelsus

 

Doufám, že se na mě nebudete zlobit, že jsem dneska na začátek našeho „povídání“ použila výrok někoho moudřejšího, než jsem já, ale nedalo mi to. Tenhle alchymista, astrolog a lékař pocházející z 15. století už tenkrát věděl, o čem mluví, a i přes to, že mu to udělalo nemálo problémů, stál si za svým. Jako jednu z metod, kterou využíval k léčení lidí, bylo čtení z aury.

Aura - pro některé je trošku tajemným "obalem" okolo všeho, co je živé a to znamená, že nejenom kolem lidí, ale i kolem zvířat a taky rostlin. Šťastnější z nás ji můžou vidět, nejnadanější z nás jsou dokonce schopní si auru nejenom prohlédnout, ale i ohmatat, a někteří z nás z ní můžou číst informace jako z knížky. Lidi, kteří se zabývají aurou, popisují barvy aury, ale taky její tvary a dokonce její vady – nebo, chcete-li, defekty. Auru se podle jejich tvrzení, může naučit vidět poctivým a nepřestávajícím trénováním téměř každý. Já osobně mám pocit, že ji občas zahlédnu, ale rozhodně nemůžu říct, že bych ji viděla. Jak jste na tom vy?

Schopnost vidět auru měl a má každý z nás. To že se nám to nedaří, může být proto, že si sebou neseme traumata z minulých životů. Kvůli nim jsme mohli zapomenout auru vidět, anebo si to třeba i zakázat. Jako ostatně i spoustu jiných „para“ schopností,že ?
 
Ale co teda o nás aura vypovídá? Jaký má čtení aury význam?
Aura je hlavně informačním polem každého z nás. Je něco jako informační tabule, na které si přečtete cenné poznatky o nás, o našem hmotném i nehmotném těle, ale taky o naší minulosti, současnosti a budoucnosti.

Jedná se o metodu starou jako lidstvo samo. Světlo nás obklopuje celý život a vyzařuje to, kým jsme a jací jsme. Co jsme prožili ale i co nás čeká…. Máte vy nějakou zkušenost s aurou? Zdá se vám občas, že třeba jen periferním viděním zahlédnete kolem někoho „barevnou šmouhu“?  A dokonce umíte v auře běžně číst? Podělte se s námi o vaši zkušenost!

 

Vaše čarodějka Eva

Další z blogu:Magická síla planetZlepšete si náladu, zbarvěte se svým oblečením do štěstí!Pojmenujte svého AndělaHvězdy napoví, jaké cvičení je pro vás nejvhodnějšíTajemné maskyProgramování drahých kamenů a krystalů


Co si o tom myslíte Vy?:

Anonym Petra / (16.02.16)
někdy v noci se mi zdálo že vidim fialovou auru

boxerka / (13.04.14)
Nedávno jsem kdesi četla, že schopnost vidět auru se někdy objeví i po traumatickém zážitku.Jinak samozřejmě je možnost fotografií aury už spoustu let.

Anonym / (16.03.13)
auru už jsem měla dvakrát možnost spatřit, ale šlo o auru černou , byla v obličeji dvou různých lidí, celkem mě to vyděsilo


Nebo pokračujte třeba na:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)