Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 6.12.2019
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož a Benjamín.Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Aura

zpět

Vše, co žije, žije ve světle,
vše, co existuje, vyzařuje světlo,
všechny věci přijímají život od světla
a toto světlo je kořenem života.

 
                                    Paracelsus

 

Doufám, že se na mě nebudete zlobit, že jsem dneska na začátek našeho „povídání“ použila výrok někoho moudřejšího, než jsem já, ale nedalo mi to. Tenhle alchymista, astrolog a lékař pocházející z 15. století už tenkrát věděl, o čem mluví, a i přes to, že mu to udělalo nemálo problémů, stál si za svým. Jako jednu z metod, kterou využíval k léčení lidí, bylo čtení z aury.

Aura - pro některé je trošku tajemným "obalem" okolo všeho, co je živé a to znamená, že nejenom kolem lidí, ale i kolem zvířat a taky rostlin. Šťastnější z nás ji můžou vidět, nejnadanější z nás jsou dokonce schopní si auru nejenom prohlédnout, ale i ohmatat, a někteří z nás z ní můžou číst informace jako z knížky. Lidi, kteří se zabývají aurou, popisují barvy aury, ale taky její tvary a dokonce její vady – nebo, chcete-li, defekty. Auru se podle jejich tvrzení, může naučit vidět poctivým a nepřestávajícím trénováním téměř každý. Já osobně mám pocit, že ji občas zahlédnu, ale rozhodně nemůžu říct, že bych ji viděla. Jak jste na tom vy?

Schopnost vidět auru měl a má každý z nás. To že se nám to nedaří, může být proto, že si sebou neseme traumata z minulých životů. Kvůli nim jsme mohli zapomenout auru vidět, anebo si to třeba i zakázat. Jako ostatně i spoustu jiných „para“ schopností,že ?
 
Ale co teda o nás aura vypovídá? Jaký má čtení aury význam?
Aura je hlavně informačním polem každého z nás. Je něco jako informační tabule, na které si přečtete cenné poznatky o nás, o našem hmotném i nehmotném těle, ale taky o naší minulosti, současnosti a budoucnosti.

Jedná se o metodu starou jako lidstvo samo. Světlo nás obklopuje celý život a vyzařuje to, kým jsme a jací jsme. Co jsme prožili ale i co nás čeká…. Máte vy nějakou zkušenost s aurou? Zdá se vám občas, že třeba jen periferním viděním zahlédnete kolem někoho „barevnou šmouhu“?  A dokonce umíte v auře běžně číst? Podělte se s námi o vaši zkušenost!

 

Vaše čarodějka Eva

(Hodnocení: 4 hvězdičky, hlasovalo 15 návštěvníků) Další z blogu:
Druhá adventní neděle - Čas stromůSpánek a snyPatříte mezi osudové páry?
Seriál Věštění z ruky - Chiromantie 9Nenechte si ujít superúplněk. Čeká vás magická podívanáProč jsou upíři atraktivní?


Co si o tom myslíte Vy?:
Anonym Petra
(16.02.16 / 19:43)
někdy v noci se mi zdálo že vidim fialovou auru
boxerka
(13.04.14 / 10:43)
Nedávno jsem kdesi četla, že schopnost vidět auru se někdy objeví i po traumatickém zážitku.Jinak samozřejmě je možnost fotografií aury už spoustu let.
Anonym
(16.03.13 / 20:29)
auru už jsem měla dvakrát možnost spatřit, ale šlo o auru černou , byla v obličeji dvou různých lidí, celkem mě to vyděsilo
Anonym Andrea.schefr...
(16.03.13 / 16:30)
Ahoj já mám s Aurou skusenosti celkem dobry citim jí na lidech poznám jaky jsou jestli dobry nebo ne ...Viděla sem naše ho psa po Smrti jak si hral na travniku... jako kdyby byli živéj ale byl po smrti par dni.. a nikdo mi to nevěři ... :-) Anna

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)