English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je neděle, 3.3.2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 3.3.2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela.
Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska
Osudový partner20.02.24 / Vavrekova Veronika v LáskaNejvětší dar, který můžeš obdržet, je další den života.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zlé síly nade mnou nemají žádnou moc. ”


Myšlenky moudrých

Browne

Žádný muž není dost stár, aby na sebe dal pozor.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.plSlavní Kozorohové

zpět

Kozoroh je pracovitý a ambiciózní. Saturn, který vládne Kozorohům, pomáhá k získání pozornosti publika.

Tito lidé mají kvanta zdravého rozumu. Jejich symbolem je robustní horská koza, která je schopna přelézt všechny překážky. Proto se nikdo v tomto znamení nikdy nevzdává, i když jsou opatrní a snaží se vše dělat bezpečně. V tom jim pomáhá jejich vládce – Saturn, planeta trpělivosti. Ve své DNA mají loajalitu. Kozorohům můžeme bez obav věřit, ať už jde o záležitosti finanční, nebo srdcové.

Kate Middleton (09. 01. 1982)

Jen Kozoroh, který je v pohodě, by si mohl vzít budoucího krále Anglie, aniž by ho to vyvedlo z míry. Proto jsme si ji vybrali jako silnou zástupkyni Kozorohů – žen.

Díky vládnoucímu Saturnu Kate nikdy neztrácí na eleganci a držení těla. Když se v dubnu 2011 upíraly miliony očí z celého světa k její svatbě s Williamem, chovala se klidně a s dokonalou grácií.

Nynější vévodkyně z Cambridge, potkala Prince Williama v září 2001 na Universitě ve Skotsku. Nejprve se Kate a William stali přáteli, a později přišla láska.

Kozorohové mají kvanta trpělivosti. Catherine Middleton byla britským tiskem nazývána "Waity Katy" (čekající Kate). To proto, že Williamovi trvalo dlouho, než ji v říjnu 2010 požádal, aby se stala jeho nevěstou.

Kate je dobrým příkladem svého znamení. Kozorohové chtějí v životě dosáhnout úspěchu, ale stále pevně věří v tradiční rodinné hodnoty. I přes to, že se Kate svědomitě věnuje svým královským povinnostem, netají se svou touho po veliké rodině.

Denzel Washington (28. prosince 1954)

Denzel Washington je příkladným kozorohem – mužem. Chopil se pevně většiny příležitostí, které mu osud přivedl do cesty. Pracoval tvrdě, aby se stal úspěšným, a jeho úsilí se mu vyplatilo.

Denzel se narodil v New Yorku. Když mu bylo čtrnáct, začal se toulat s hochy ze sousedství a dostal se do problémů. Jeho matka, Lynne, ho poslala do internátní školy, aby ho vrátila zpět na správnou trať. Denzel přiznává, že rozhodnutí jeho matky, mu dalo nový směr. Pokračoval na Universitu, kde se zaměřil na divadlo. Jeho první práce byla jako asistent produkce. Kozorohům nevadí začínat od nuly. Denzel měl velký talent a tak netrvalo dlouho, a v roce 1980 získal první, seriálovou roli.

Kozorohové jsou ambiciózní lidé! Denzel získal dva Oscary, dva Zlaté glóby, a Tony. Danzel a jeho manželka, Pauletta, jsou svoji od roku 1983 a mají čtyři děti. To poukazuje na to, že jsou kozorohové stálí a dodržují své sliby a závazky.

Kozorohové se snaží své finance dobře využívat. V roce 2011, daroval Denzel 2.250.000 dolarů na univerzitu, kde studoval, aby dotoval divadelní profesuru a zřídil stipendium pro vysokoškoláky.


Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...Další z blogu:Odstraňování reinkarnačních problémůCo o nás prozradí barva očí?Tipy na HalloweenRozumíte znamením duchovních bytostí?Jaký vliv má na nás úplněk?Valentýnský horoskop
Diskutujte o - Slavní Kozorohové:

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)