Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 21.1.2019
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír.Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Žába

zpět

Žába - Regenerace

Řekni mi, žabko, jaké počasí nás čeká? Přivolej déšť na suchou půdu, přimluv se u slunce, aby pohladilo svým paprskem květiny, pomoz obnovit rovnováhu v přírodě i v nás.

Žába, nebo také rosnička, byla od nepaměti symbolem předpovědi počasí. Ne náhodou ji její citlivost k přírodě, k jejím energiím i živlům pasovala na tento post. Žába svým způsobem života propojuje dva jinak špatně slučitelné světy – život ve vodě a život na souši.

Výklad významu:

Karta žáby s sebou nese vše, co může nést voda a všechno s ní spojené. Od blahodárných doušků, přes očistu těla i mysli, až po slzy. Pro vás to znamená konec bolesti, únavy, frustrace, nespavosti a jiných neduhů. Žába vám svým spojením s vodním živlem přináší očistu a regeneraci vaší duševní podstaty. Oddejte se očistné síle vody, jako to po celá léta dělá žába, a ucítíte úlevu, ve všech směrech vašeho žití. Předejte tuto energii a pomozte ostatním se uvolnit a nabrat nové síly. Stejně jako žába, i vy máte tu schopnost odhánět od lidí negativní energie a pomáhat jim obnovovat ztracenou sílu.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym
(11.01.19 / 22:55)
děkuji,
Anonym
(08.01.19 / 18:13)
Děkuji moc
Anonym Stana
(08.01.19 / 14:00)
moc děkuji
Anonym
(08.01.19 / 07:21)
děkuji, děkuji, děkuji
Anonym
(07.01.19 / 19:12)
Ďakujem
Anonym Drak Mrak
(03.01.19 / 23:01)
Dekuji za vyklad, temer vsechny vyklady, co jsem zkusil mi rikaji ze to na cem mi záleží získám. Ale ani jeden mi nerekl jak
Anonym
(03.01.19 / 12:19)
Děkuji
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)