Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 20.1.2019
Svátek slaví Ilona, zítra Běla.Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Pes

zpět

Pes - Loajalita

Pse, jsi mi nejlepším přítelem. Nauč mě, jak mám být i já tvým.

Už od nepaměti byl pes chován jako domácí zvíře. Byl společníkem člověka už na samém počátku lidstva. Pokud si někdo získá přátelství psa, bude mu věrně po boku až do konce jeho života. Ušlechtilost a ryzí čistota citů a úmyslů psa je obdivuhodná. Málokterý tvor v přírodě umí tak přilnout k jiné živé bytosti, a věrně v tom vytrvat až do konce dnů. Ještě ke všemu je pes ve volné přírodě vlastně dravcem, ale ani to mu nebrání v touze po blízkosti a pohlazení.

Výklad významu:

Karta psa je odrazem přesně toho, co teď nejvíc potřebujete. A tím je bezesporu nejlepší přítel. Potřebujete k sobě někoho blízkého, kdo vás podrží a pomůže, ale i jen obejme, nebo pohladí. Nechte se vést psem, který nad vámi přebírá patronát, a staňte se dobrým společníkem pro všechny, na kom vám záleží, a naopak hledejte skryté psy v lidech kolem vás. Díky nově „smečce“, kterou si díky kartě psa nyní velice lehce vytvoříte, získáte přátele do pohody, i nepohody, kteří jsou pro nynější období vašeho života opravdu nezbytní.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym
(11.01.19 / 22:55)
děkuji,
Anonym
(08.01.19 / 18:13)
Děkuji moc
Anonym Stana
(08.01.19 / 14:00)
moc děkuji
Anonym
(08.01.19 / 07:21)
děkuji, děkuji, děkuji
Anonym
(07.01.19 / 19:12)
Ďakujem
Anonym Drak Mrak
(03.01.19 / 23:01)
Dekuji za vyklad, temer vsechny vyklady, co jsem zkusil mi rikaji ze to na cem mi záleží získám. Ale ani jeden mi nerekl jak
Anonym
(03.01.19 / 12:19)
Děkuji
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)