Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 26.6.2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav.Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Netopýr

zpět

Netopýr - Znovuzrození

Netopýre, ve svojí skrýši jsi nalezl tajemství znovuzrození. Pomož mi nechat zemřít vše staré, abych i já se mohl zrodit jako nový a lepší.

Netopýr – ani pták, ani myš. Zvíře spojované od nepaměti s nesmrtelností a znovuzrozením. Tajemný tvor, žijící v útrobách jeskyní, milující vlhkost a slyšící zvuky, které nejsme schopni vnímat. Sami netopýři spolu komunikují pro nás neslyšným způsobem. Není divu, že jim byly v časech minulých přisuzovány tajemné a mystické schopnosti. A jistě není náhodou, proč se i hrabě Drákula měnil v temného netopýra.

Výklad významu:

Netopýr se zavěsil na vaši kartu a setrvá, dokud vám nepomůže změnit něco zásadního ve vašem životě. Osud má s vámi jiné plány, než jaké jste začali sami realizovat. Vnitřně cítíte, že není všechno tak, jak by mělo být, že v nějaké oblasti vašeho života to pěkně skřípe. Jde o práci? O vztah? Nebo se vám už tolik nedaří ve vašem výtvarném, či jiném tvoření? Udělejte tomu přítrž. Vykonejte rituální obřad, ve kterém se s danou oblastí vašeho života vnitřně rozloučíte a necháte ji v poklidu zhynout tak, aby se mohl zrodit nový začátek. Nebraňte se osudu a jeho plánům. Nedržte se silou připoutání k něčemu, co nikdy nebylo předurčeno k úspěchu. Čím víc se budete upínat k minulosti, tím bolestnější bude vaše loučení. Nemusíte se ničeho obávat – netopýr, váš patron, vás vyvede na správnou cestu.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym Marí Ka
(20.06.19 / 05:51)
Ďakujem
Anonym Martina kaplanova
(18.06.19 / 22:58)
Děkuji pěkně
Anonym lukas pecha
(18.06.19 / 20:40)
dekuji amen
Anonym anka Smatova
(18.06.19 / 18:06)
Ďakujem
Anonym Oldřiška
(18.06.19 / 15:09)
to je přesné
Anonym Stanislava
(18.06.19 / 14:44)
díky to sedí přesně
Anonym Anm
(17.06.19 / 18:03)
Dekuji!
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)