Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 26.3.2019
Svátek slaví Emanuel, zítra Dita.Duch doby
Dotyk ducha doby - emoční síly, inspirace a posilovače dovedností.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Vaše indiánská karta - Netopýr

zpět

Netopýr - Znovuzrození

Netopýre, ve svojí skrýši jsi nalezl tajemství znovuzrození. Pomož mi nechat zemřít vše staré, abych i já se mohl zrodit jako nový a lepší.

Netopýr – ani pták, ani myš. Zvíře spojované od nepaměti s nesmrtelností a znovuzrozením. Tajemný tvor, žijící v útrobách jeskyní, milující vlhkost a slyšící zvuky, které nejsme schopni vnímat. Sami netopýři spolu komunikují pro nás neslyšným způsobem. Není divu, že jim byly v časech minulých přisuzovány tajemné a mystické schopnosti. A jistě není náhodou, proč se i hrabě Drákula měnil v temného netopýra.

Výklad významu:

Netopýr se zavěsil na vaši kartu a setrvá, dokud vám nepomůže změnit něco zásadního ve vašem životě. Osud má s vámi jiné plány, než jaké jste začali sami realizovat. Vnitřně cítíte, že není všechno tak, jak by mělo být, že v nějaké oblasti vašeho života to pěkně skřípe. Jde o práci? O vztah? Nebo se vám už tolik nedaří ve vašem výtvarném, či jiném tvoření? Udělejte tomu přítrž. Vykonejte rituální obřad, ve kterém se s danou oblastí vašeho života vnitřně rozloučíte a necháte ji v poklidu zhynout tak, aby se mohl zrodit nový začátek. Nebraňte se osudu a jeho plánům. Nedržte se silou připoutání k něčemu, co nikdy nebylo předurčeno k úspěchu. Čím víc se budete upínat k minulosti, tím bolestnější bude vaše loučení. Nemusíte se ničeho obávat – netopýr, váš patron, vás vyvede na správnou cestu.


« Vytáhněte si jinou indiánskou kartu »
Diskutujte na téma :
Anonym Soňa
(19.03.19 / 20:46)
Uplne to sedí. Vďaka
Anonym vierka
(16.03.19 / 16:41)
co moje zdravie.a nějaka tavyhra dakujem....
Anonym
(16.03.19 / 11:39)
Sedí to na mě díky.
Anonym
(15.03.19 / 23:41)
Děkuji . Krásné dny
Anonym Koloman
(14.03.19 / 22:10)
Děkuji.
Anonym anonym
(14.03.19 / 17:44)
Dakujem
Anonym Zuzka
(13.03.19 / 14:15)
Dekuji:-)
Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
 Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)