English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Vondráček

Kdyby se mne kdokoli a kdykoli zeptal,, co považuji pro člověka za nejdůležitější, bez váhání bych odpověděl, že emoce.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zvláštní sen!

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Zvláštní sen!

siga89
18.01.12
12:48
Reg. před 2016

Zdálo se mi o tom že jsem se dostala do nějaké školy, byla taková pochmůrná, nejdříve jsem tam narazila na 3studenty, stáli vedle sebe a ten uprostřed se najednou propad do země a od dveří vyběhli divní tvorové podobné ještěrům v hnědé barvě a skočili za tím klukem do kam se propadl. Šla jsem dál a hledala jsem východ. Našla jsem kde nebyli ty podivní tvorové a vznesla jsem se že uletím, ale zastavil mě jeden žák s té školy že chce také, pryč. Tak jsem se snažila aby taky vzletěl(říkala jsem tam tomu levitace). Tak jsme se vznesli nad koruny stromů a pod námi jsem viděla jak nás pronásleduje ta příšera. Doletěli jsme do města a tam jsem se rozhlížela a najednou jsem viděla dům, musela jsem do něj. Ten co letěl se mnou chtěl na zem, ale jak mile to udělal skočili na něj ty příšery a zmizeli všichni. Do toho domu mě to hrozně táhlo, tak jsem se tam dostala, ale stále jsem cítila ten neklid. V místnost byl bílá, prozářená světlem! U zdi stálo zrcadlo vedle byla židle a kousek od tuď byl červený gauč. Najednou z kuchyně na mě vyběhnul ten tvor a vrhl se na mě! Do místnosti v té chvíli vstoupil jeden muž,( kterého znám!) A šáhl po tom tvorovi, ten zaúpěl a zmizel. Ten muž nevypadal zrovna nejlépe v té chvíli, byl plný modřin a držel si ruku jako by ho bolela. Ale i v tom snu jsem ho znala, najednou jsem získala pocit jistoty a nejen to v tom snu jsme spolu chodili! Ale to není konec, vše jsem mu vyprávěla a potom jsme se oba vydali zpět do té školy! Šli jsme k hlavnímu vchodu a tam byli ty stvůry v kápích, ani se nehli jen nás sledovali, my jsme s jistotou šli přímo k nim, pořád jsem se cítila ochráněná. Když jsme došli k nim začali se bavit mezi sebou a ten jeden mu říká, že ten muž je BOŽÍ RUKA! To mi přišlo na tom nejpodivnější! A pak se obrátili k nám a sundali kápě, už to nebyli ty stvůry najednou tam stál nádherný muž s vranými vlasy a krásná žena s blonďatými vlasy byly hrozně vysoký, ale stále jsem se nebála! Ty stvůry byla jen iluze! Začali nám vyprávět, že jsou to strážci hlídají ty lidi aby udrželi na světě rovnováhu! A poté co s námi začali procházet školou jsem se probudila. Od té doby mi leží v hlavě:(
Nevíte co by to mohlo znamenat? Děkuju za odpověď
 
kelišová
18.01.12
13:24
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Ahoj Sigo89 , myslím , že ten sen znázorňuje , jak Tebe a ostatní - nás všechny ( lidi) ovládají vášně a pudy - ještěři - pudy , létání značí , že člověk nemá svou touhu po druhém , kde vybít . Škola - když dospíváš , teprve se učíš navazovat vztahy s muži , nebo muži se ženami , teprve poznáváš , co je láska , že zklamání bolí a tak ... Stvůry proměněné v krásného muže a ženu jsou Anima a Animus , symboly pro dokonalou ženu , muže , znamená to , že se nemusíš ničeho obávat , že láska a vášeň Ti neublíží ,že patří k životu .Muž , který Ti pomohl je obraz možná Tvého anděla ochranitele , jenž Tě vyvede z nebezpečí všech marných a nepřirozených vztahů .
 
siga89
18.01.12
16:15
Reg. před 2016

Dobrý den,
děkuju za odpověď po pravdě tento sen se mi zdál před rokem a to co tu píšete je hodně pravdivé! Jelikož na základě tohohle snu jsem se rozešla s přítelem, který mě jen podváděl, ale já si to nechtěla připustit...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)