For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 18.8.2022
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.8.2022
Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Horoskopy na 2023
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2023?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Život a co dál ?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Život a co dál ?

Johana1972
13.07.11
15:36
Nereg.

IP: 188.120.222.*
Mám podobný problém jako Iva podemnou. Jsem silná a pozitivní osobnost. Díky podnikání a problémům s tím spojeným na mě dolehlo mnoho starostí. Starosti jsou to hlavně finanční, protože mi hodně lidí dluží a svoje peníze asi už nikdy neuvidím. Je to kolotoč a já nevím jak z něj. Poslední dobou na vše začínám kašlat jsem z toho hodně unavená. Těch problémů je tolik, že mi to dlouhodobě přerůstá přes hlavu. Těch problému je tolik, že už je neumím ani řešit. Z toho důvodu jde i manželství z kopce. Je nějaká šance, že se z toho vyhrabu ? Nemám ani za kým jím a komu to mám říct. Ani to neumím. Že neudržím manželství to je mi už nyní jasné. Pomůže někdo i mě ? Já 10..10.1972
 
dandilek
20.07.11
21:27
Reg. před 2016

Tvůj problém je, řekla bych, závažnější. Poradit ti tak, jak bys to očekávala, rozhodně neumím. Nejsem kartářka ani psycholog, to musíš hledat dál. Jen postřehy ze stejných zkušeností: nám o 10 křížků více a o podnikání, bohužel, také něco vím. Je to dobrodružství, které se místy a chvílemi v zemi této blíží k tragikomedii. Dobře míněná rada: Rychle vše přehodnoť!!!!! Peníze bez splatnosti, v hotovosti. Kdo Ti chce zaplatit zaplatí rád i hotově. Kdo Ti chce peníze jen slíbit a nezaplatit, ať jse do píp... . Pokud to nepůjde, tak na podnikání hodit loď. Asi to také udělám. Smyčky se stahují a na konci provazu je kámen... .Přeju Ti z celého srdce hodně úspěchu a hlavu nahoru... bude hůř. Dobře už bylo, to je můj názor a to také nejsem žádná padavka, ale léta běží. Jsem životní optimista, ale i ze mě tato společnost udělala optimistu se sklony k pesimismu a depresím. Tak držím palečky Dana
PS: Partner, který Tě nepodrží a nepomůže Ti, je podle mého soudu, na h*v*o. Láska, neláska. Být v pohodě, když nejsou problémy a všechno je růžové, to není umění, ale kvalita se pozná, když to začne padat na ústa. Papa
 
ilotref
11.09.11
17:55
Reg. před 2016

Obrovské SOUHLASÍM s dandílkem. Také mám z před pár let podobné zkušenosti. Johano1972, drž se přeji štěstí a hlavně, aby se Ti vše srovnalo a věřím, že touhle dobou je už lépe !!!
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)