English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Žádám o pomoc, hledám naději....

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Žádám o pomoc, hledám naději....

JSEM
08.01.15
09:44
Reg. před 2016

Zdravím Vás,
už delší dobu se obracím k Andělům a Bohu, ale stále uvnitř sebe cítím nechuť a nicotu, a to jsem býval pozitivní, rozdával energii na všechny strany, ale všechno se najednou otočilo proti mě, a to jsem zkusil během půl roku všechno, očistec, pozitivní afirmace i víc dávat, než brát. Marně cítím se prázdný a nic už mě nenaplňuje - chtěl bych se zeptat někoho, kdo by mi pomohl, odhalit moje další kroky, a kam je mám směřovat, nebo se z toho zblázním. Děkuji mockrát, budu vděčný za jakoukoliv radu.
JSEM (27.10.1993)
 
kelišová
09.01.15
20:04
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Je to lekce, že se máte mít rád a dopřát si radost, že máte žít pro sebe.neseme v sobě všechno, bohužel, ne jen jen samé dobro... ..
Vynutit si nic nelze, zkuste se odreagovat jinak než voláním k Bohu, meditovat můžete i zkrze pohyb, hudbu, není to vůbec špatný.
Musím říct, že i já jsem kdysi spadla do prázdnoty bytí a nic mě nenaplňovalo, vše mi přišlo odžité a zbytečné, vše napsané a vše odkryté... ..
pořiďte si tarotové karty a začněte se učit z nich číst pro sebe ... .
 
JSEM
09.01.15
20:58
Reg. před 2016

Děkuji Vám mockrát, že jste mi odpověděla, je to takové přechodné období, nějak se mi sesypal život a nějak to moje dřív silná povaha neustála, teď se zvedám z dna a chci začít znovu a lépe.
Ještě jednou děkuji za odpověď :)
 
JSEM
09.01.15
20:58
Reg. před 2016

Děkuji Vám mockrát, že jste mi odpověděla, je to takové přechodné období, nějak se mi sesypal život a nějak to moje dřív silná povaha neustála, teď se zvedám z dna a chci začít znovu a lépe.
Ještě jednou děkuji za odpověď :)
 
Dracizena
09.01.15
22:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
JSEM... mysl Tě vede do pokročilého duchovna a proto cítíš, že musíš sáhnou výše a tam, si něco důležitého vzít...
Máš devítku, den narození a ta se s Tebou dnes obrací a mění se v šestku a to je zemitá energie, která Tebou prochází a vylévá z myšlení to přebytečné. A proto se cítíš, jako prázdná nádoba, která čeká, až ji naplníš tím důležitým... napiš mi na meil,jsem seznam.cz ... je toho více k rozebrání a opět k postavení...
Ale jinak máš nádhernou sestavu čísel v narození.
Máš silného Anděla Strážného, máš i duchovního rádce. Proč je nevezmeš vizuálně za ruce a neprovedeš je, třeba svým pokojem.
Bude jinak, poznáš sám...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)