English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Brudziňski

S dětmi, s nimiž si rodiče nedělali starosti, často mívají starosti dějiny.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

za maskou pritele se skryva vrah

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

za maskou pritele se skryva vrah

Strach92
17.04.17
03:08
Nereg.

IP: 89.203.160.*
Byly sme z mamkou u kadeřníka a ja ji delala doprovod,a s temi lidmi co vlastnili kadeřnictví sme si docela rozuměli, byly strasne kamaradsti.starsi manželé + dospele deti a vim jak sme se skamaradili rekla ze je těhotná ta pani no ale o to nejde zpet k tomu predeslemu.mamce delali vlasy a ja si zatím stémi lidmi povídala byly mily a ja sem pociťovala uz náznaky kamarádství a pak mamka odesla a prisla sem na radu ja.. Sedla sem si a prozměnu mi zacal delat vlasy jeji manzel a docela zvláštně protoze mi ani neumyl hlavu ani neostrihal a uz se vrhal na kulmu nechápu proc.. Ja mu řekla ze si to udelam sama a pak sme si povídali dal no a ona se mne pak porad vyptávala jestli mam sebou telefon a ja odpovídala porad ze ne a pak sem rekla ze ma nizkou baterii a ze ji ho nepujcim a šla sem nakouknout do obýváku a videla sem jak jeji syn kouka na nějaký horor ci strašidelné video kde sedi lidi s pytlem na hlave a mučí je tam a presne to bylo v nejakem kadericrvi tak sem dostala strach, vzala si bundu rychle se rozloučila a šla domu.. Utíkala sem rychle, mela sem udesny strach a kdyz sem dosla domu rychle sem vzala klice z pozamikala vse a kdyz sem zamikala zrovna posledni dvere slysela sem z venku hlas jestli sem stihla zavřít všechy dvere a pak sem ze probudila strachem.. Věřím ze kdybych se neprobudila tak mne a mou rodinu zabijou..bylo to hrozne a omlouvam se za chyby ale psala sem to hned jak sem se probudila jsou tri hodiny a ze strachu mi nejde usnout.. Prosím radu cokoliv co to melo znamenat
 
Dracizena
17.04.17
11:01
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Nenapsala jsi své jméno a to je škoda... proto jen povrchně... přibližuje se k Tobě Tvůj Anděl a zvěstuje o úniku energií z Tvého těla... Nemáš zavřené dveře, kterými jsou dveře do Duše...
 
Krist23
17.04.17
14:13
Nereg.

IP: 89.203.160.*
Jak ty dvere mam zavrit?? Nevim co delat.. Jinac diky za odpoved
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)