Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 25.1.2020
Svátek slaví Miloš, zítra Zora.

Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vztah prosím Witchwitch

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Vztah prosím Witchwitch

pavlusa
(25.11.19 / 14:51)
Moc prosím o odpověď, co mě čeká. Manželství je v koncích, manžel mě už půl roku nesnáší, nevím proč a většinou se mnou nemluví, pouze vyjímečně. Občas se to zlepší, ale jen na chvilku. Navíc má celý život bokovky. Já to mlčky trpěla, před 2 měsíci jsem to udělala taky,milenec mi dal to, co mi chybělo doma. Pouze jednou, byli jsme přistiženi. Dopadla jsem tak, že se na mě vykašlali oba. U manžela mě to až tak nepřekvapilo, byla u nás situace popsána v úvodu, ale u toho druhého mě to zklamalo a nemohu se z toho dostat. Změní se postoj milence nebo je to definitivně konec? V tom případě, najde se brzy někdo, kdo mi dá trochu něhy a citu, který mi tak chybí. Bude řešením odstěhování od manžela a rozvod? On se těší, dle jeho slov, až zmizím z jeho života. Nebo je vše jinak? Mohu něco udělat, abych změnila tuto situaci?

pavlusa
(25.11.19 / 15:10)
Pavlína 5.3.1968

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)