English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vyvolávání Satana

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Vyvolávání Satana

peklojeblizko
27.10.14
13:43
Nereg.

IP: 188.116.72.*
Ahoj.
V sobotu jsem se pokoušela o divnou a nebezpečnou věc. Jde o to, že chci svého bývalého zpět a Bůh mi nepomáhá, ačkoliv jsem katolička, žiju podle Evangelia a Desatera, chodím třikrát týdně do kostela, každý den se modlím a chodím jednou za měsíc ke zpovědi.
Tak jsem se rozhodla vyvolat Satana a poprosit ho o pomoc. Modlila jsem se k němu a vzývala ho a myslím, že se mi to povedlo. Akorát jsem potom měla děsné pocity silné úzkosti a smutku hraničícího s depresí. Plus se u mě objevily sebevražedné myšlenky, které mám již delší dobu.
Jak někoho proklít a donutit ho, aby se ke mě vrátil? Kecy o tom, že se mi to několikanásobně vrátí si nechte od cesty. Konám s láskou v srdci.
 
Theodor
27.10.14
19:19
Reg. před 2016

Dlouho jsem se tolik nepobavil. S láskou v srdci se jako katolička obrátíš na Pána Temnot (ve kterého tedy věříš a tudy připouštíš, že je ztělesněním zla) a pokusíš se zlomit svobodnou vůli muže a proklít ho, aby se k tobě vrátil. A jelikož konáš proti svému výchovou formovanému svědomí, zcela očekávaně to prohloubí tvé depresivní myšlenky. Teď se tě zeptám, kdybys ráno za dveřmi našla svého milého s prázdnýma očima, mechanicky ti vyznávajícího lásku, byla bys spokojená?

Ono se ti to tříkrát nevrátí, ono se ti to už vrátilo.
 
Merit
27.10.14
20:25
Reg. před 2016

:-)
 
ema22
28.10.14
14:33
Nereg.

IP: 78.45.42.*
s láskou v srdci:-)
 
Nike.
29.10.14
11:47
Nereg.

IP: 37.48.33.*
Nějak to nepůsobí autenticky, nevim, můžu se mýlit...
 
vedmak
30.10.14
03:47
Nereg.

IP: 37.48.35.*
Ahoj poslechni si karla kryla a bojuj jako ja
 
vedmak
30.10.14
04:06
Nereg.

IP: 37.48.35.*
nebo jinac co te k tomu vedlo?protoze dar lasky tobe i jemu muze a nemusi propujcit bud jeden ze svatych nebo pabuh nebo duch svaty nebo jezis kristus nebo nejaka vedma?
 

Azazel
05.11.14
23:42
Nereg.

IP: 79.212.178.*
A stakovou blbosti votravujes chudaka Satana (ten ma jen lidi skouset, podle byble, jinak se jedne o babylonskeho bohy Marduk). jsem zasadne proti poruseni lidske vule pomoci magii. Prynasi to jen problemy (vys deprese a td.9 a nikdy to nedopadne dobre.
Zkus radsi rytual odpoutani. Potrebujes ohnevzdornou nadobu, cibuli, fotku a nejakou osobni vec tveho bivaleho (neco maleho), tvoje vlasy (seber je s kartace). vyhazal veskere jeho veci, odstrihni ho z fotek (ponech jen veci pro rytual), smaz ho s telefonu a E-mailu.
Opulnoci roskrajej cibuli a tak aby jsi se rozplakala, nejlepe na sporaku (pro vsechny pripady si priprav hasici pristroj) dej veskere prisady do ohnevzdorne, krom cibule a zaplto. Zekni " vyhanim te z meho srdce, necht plameny spali muj zal." (muzes pritom i spivat Kumba jaja kumbaja ) Pockej az vse schori a popel druhy den vysipej do reky. Po rytualu se ti ulevi a spatne myslenky nejpre zeslabnou a pak vymyzi. Kupsi privesek s ruzencen (nos ho pri sobe), dodati silu najit si novy a pevny vztach.
 

02.12.14
20:51
Reg.28.6.19

Nebyla jsi věrná Bohu..Od Satana nic dobrého nečekej.Bude to vypadat že ti pomáhá ale ten nepomáhá nikomu. jen ti ještě víc uškodí.Nežádej o pomoc někoho kdo je hlavní příčinou tvé bolesti.
A růženec si raději neber... Jestli si o tom budeš chtít pokecat tak napiš klidně na email libertas.24@seznam.cz
 
Azazel
03.12.14
13:52
Nereg.

IP: 79.212.135.*
K tomu ruzenci. Nejlepsi kombinace je: Ruzenín, Kristal a Kunzit. Nebo si kup tri kaminky od kazdeho jeden a nos ho pri sobe.
 
del monte
04.12.14
15:40
Nereg.

IP: 82.142.97.*
to je vykonstruovanej dotaz, slečna je satanistka a dělá průzkum :-)
 
elen
04.12.14
17:59
Nereg.

IP: 130.226.70.*
archanděl michael
 
Azazel
04.12.14
21:58
Nereg.

IP: 79.212.135.*
Pro Del monte a Elen: A ani archandel michael nepomuze. V dnesni dobe je vsechno mozne. V ceske republice byli 2 presidenti. Jeden Hipik a druhej Tunelodedek a nynejsi prezident je zase Vogonsky Basnik.

Ja nechapu co lidi od boha nebo Satana porad chtej. Vzdyt vesechno maj. Srandy kopec a poradnej chaos. Co by chtel, kdo vic.
 

05.12.14
20:28
Reg.28.6.19

Azazel: Vážně?? A to se ti líbí? Chaos?? Přemýšlej trochu.
Měl by ses naučit něco o Bohu. Pak by ses na svět díval jinak..
Dnes svět neovládá Bůh ale Satan.To se ale brzy změní a než se to stane tak by jste se měli připravit..Vím o čem mluvím
 
Azazel
05.12.14
23:54
Nereg.

IP: 79.212.135.*
Pro Ja. Trochu chaosu musi byt, nebo byto byla pekna nuda. (Ale jenom trochu!!!!) Ja vim o bohu vic nez on omne. Dnesni svet neovlada ani Satan nebo Buch. Ale lidska blbost a hamiznost. Je jednoduche hledat chybi v nadprirozenu a ne v sobe samem. A dokud si to lidi nepripusti, tak se svet nezmneni. A tak to je bude uz pres 10 000 let. Ale i ten nejvetsi chaos je zakladem poradku.
 

06.12.14
18:23
Reg.28.6.19

V něčem máš pravdu.Lidé si musí přiznat že dělají chybu... Bůh je a vyřeší vše co se dnes děje.
 
Adam
31.08.20
02:53
Nereg.

IP: 78.80.115.*
Z vlastního svědectví vím že Satan je už sedm let můj nejlepší Přítel a Pomocník. A vlastně vždycky byl, už od dětství k Němu chovám sympatie. A lidé jsou otupeni moderní dobou a neví že Satan je spojen s libidem a sexualitou, nikoli s vraždami či oběťmi. Ale pro mně je zároveň symbolem síly intelektu. Taky znám zcela zpaměti jak nasobilku celou Satanskou bibli od Antona LaVeye.
 
Red
31.08.20
08:39
Reg. před 2016

Adame, Bible, která Satana přinesla, je napsána před 1500 lety .. Tvoje Bible je napsána před 25ti .. co z toho je mámení moderní doby? Protiřešíš si. Navíc propaguješ bez většího kontextu něco někde, kde samotný pojem znamená něco úplně jiného. Tvoje zosobnění chtíče a sebestřednosti má možná stejně vybrané pojmenování, ale Biblický Satan to neni ;) Je to jen nějaká moderní náhražka pro lidi otupené moderní dobou ;)
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)