English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Ostrovskij

Žít pouze pro rodinu - je zvířecké sobectví, žít pouze pro jednoho člověka - přízemnost, žít pouze pro sebe - hanba.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Vyvolávání duchů s kamarádkou...

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Vyvolávání duchů s kamarádkou...

Sereena
23.04.14
17:14
Nereg.

IP: 89.102.103.*
Zdravím.
Není to zase tak dávno co jsem se jednou s kamaradkou ke konci roku po škole opravdu nudila. Kamarádka vymýšlela až nás nějak napadlo vyvolávání duchů.Vyvolávali jsme Blair Witch... Našli jsme temné zákoutí sídlíště,kde nikdo nechodil,bylo tam šero a navíc tam byla zídka(zídka byla tvaru čtverce,uzavřená a vnitřek byl vyplněn trávou) na ,kterou jsme si sedly.Já seděla zády k cestě,kterou jsme přišli Hannah seděla naproti mně (tudiž hlavou ke vchodu)Jako znamení nás po přemýšlení (respekt.mě) napadla černá kočka . Když jsme dokončili furmuli čekala jsem ale Hannah na mě ukázala,ukázala směrem dovnitr zídky a vykoktala mé jméno.Když jsem se otočilaa s takovým pocit (bože,dělá si srandu) uviděla jsem ČERNOU KOČKU! Takovou rychlostí jakou jsme jí odovolali jsem nikdy ani neběžela. Kočka v momentě,kdy jsme ducha odvolali utekla.
Když jsme to sdělili kamarádkam šly s náma ,ale už se nám to nepodařilo...
Je možné že tu sílu máme jen my dvě? Nebo to byla jenom náhoda... ?
 
TaPerla1995
24.04.14
15:22
Nereg.

IP: 89.103.140.*
Milá Sereeno ... Jak tak koukám, tak si myslím že to bylo nějaké znamení že tam ostatní holčiny někdo nechce... jenže někdo, nevíš kdo a to je podle mě ten problém, čerpala jsem z mnoha blogů a všude je to samé takže když to zkusíte zase jen vy dvě, možná se to povede a nebo je to opravdu jen náhoda :) Držim palce.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)