English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Šukšin

Kulturní člověk... To je ten, kdo je schopen soucitu. Je to nešťastný, trýznící se talent.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Výklad tarotových karet

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Výklad tarotových karet

Noel
22.02.11
20:49
Reg. před 2016

Všechny vás tady vítám a nabízím výklad tarotových karet. Předem se omlouvám, pokud neodpovím obratem, ale budu se snažit vyhovět dle svých časových možností. Máte-li zájem, napište otázku, datum narození, křestní jméno (ať vás mohu oslovit) a vaší e-mailovou adresu sem nebo na e-mail diamond.noel@seznam.cz.
Mějte se krásně
 
Mivik
23.02.11
14:28
Reg. před 2016

Díky za nabídku, otázky tížící mou maličkost najdete v e-mailu, který jsem Vám dnes poslal, snad najdete odpověď.
Zdraví
Mivik
 
Noel
23.02.11
20:37
Reg. před 2016

Krásný večer všem,
chtěla jsem jen upřesnit, že jsem TA Noel.
Děkuji za dotazy a přeji dny plné



 
Mivik
24.02.11
10:24
Reg. před 2016

Vážená Noel,
moc se omlouvá, že jsem Vám poněkud "pozměnil" Vaše pohlaví.
Zdraví
Mivik
 
Noel
26.02.11
20:23
Reg. před 2016

Zdravím všechny, vykládám karty z Tarot of Dreams, ráda si vyměním názory pro vzájemné obohacení
 
Vokri
02.03.11
01:46
Reg. před 2016

Zdravím zkoušela jsem vám psat na mail ale nejde to odesílat asi máte špatně zadanou adresu. .mohla bych poprosit o výklad karet... .????chtěla bych vyložit na vztah... .potkala ksem jednoho ůžasného kluka jménem Martin(24.5.1974) a neustále mě vyznává lásku ale já mu to nevěřím moc tak bych se schtěla zeptat zda je možné se zeptat karet jak se náš vztah bude vyvíjet mé datum nar.31.5.1988!!!Oba máme rodiny už!!Budu doufat že se ozvete!!!moc děkuji spozdravem tereza Ps:Terka3105@seznam.cz
 
Noel
02.03.11
09:48
Reg. před 2016

Dobrý den Terezo,
ano, ozvu se, mail by měl být správně, chodí mi na něj žádosti o výklady bez problému, nevadí, Váš e-mail mám, výklady provádím po večerech, tak prosím o strpení
 

Vokri
07.03.11
19:38
Reg. před 2016

Milá Noel nezapomněla jste na mě
 
ATAMANDI
20.03.11
23:16
Reg. před 2016

Zdravím všechny lidičky,kteří chodí na tyto stránky a Vám všem nabízím karetní výklad.Vykládám karty tarotové.cikánské,andělské a nebo se mohu zeptat svého kyvadla.
Co Vás trápí -je to Váš vztah,Vaše práce,Vaše zdraví,Vaše fin.situace,máte se přestěhovat?,změnit partnera,práci ... ..
Napište jednu svoji otázku,Vaše jméno a datum narození na můj email-ATAMANDI@seznam.cz a já Vám obratem zdarma odpovím.Nabízím také širší výklad-láska2011,práce201 1,zdraví2011,finance2011 za 250 kč+poštovné na dobírku a nebo celostní výklad 2011 za 700kč + poštovné na dobírku.

TĚŠÍM SE NA VAŠE OTÁZKY A PŘEJI VÁM VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ

 
ATAMANDI
28.03.11
01:03
Reg. před 2016

Ahojky všem,děkuji za váš zájem o výklad kartiček,za Vaši důvěru a za všechny emaily od Vás.Snažím se odpovědět všem zájemcům a z velké části se mi to daří,ale můj čas na výklad je omezen a tak se Vám,kterým jsem zatím neodpověděla omlouvám.Buďte prosím trpěliví,určitě odpovím.
Přeji Vám všem moc štěstí!!!
 
Noel
07.04.11
22:59
Reg. před 2016

Zdravím všechny lidičky a děkuji za otázky, které jste mi zaslali
Také děkuji za trpělivost, nestíhám odpovídat obratem, mám mnoho dotazů, ale snažím se odpovídat všem.
Přijímám nadále otázky, pouze s jednou ZMĚNOU, a to, že vyložím ZDARMA JEDNU OTÁZKU, DOPLŇUJÍCÍ NEBO VĚTŠÍ VÝKLADY JE MOŽNO VÝHODNĚ DOMLUVIT.
Důvodem je velké množství dotazů a s tím spojená časová náročnost

Děkuji za pochopení, těším se na Vaše otázky a přeji mnoho štěstí!

Noel
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)