English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Výklad karet od různých kartářů ve stejném ...

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Výklad karet od různých kartářů ve stejném období

Noel
07.03.11
19:38
Reg. před 2016

Zdravím všechny návštěvníky tohoto fóra a nahazuji zde nové téma, viz výše. Co si o tom myslíte kartáři i tazatelé ?
Můj názor je, že výsledek pak může být velmi zkreslený...

Mějte se krásně
 
usmej.se
07.03.11
21:48
Reg. před 2016

Už jen to, že si tazatel vyhledává více kartářů pro více informací je přival negativní energie na současný stav. Jinak samozřejmě se výklady budou lišit. Upřímně v současný době je spíše více čtenářů karet co mají karty vydřené z knížek a baví je to, než-li opravdových kartářů. Tam se výklady lišit musí, protože čtenář karet nikdy nemůže proniknout na vedlejší rovinu, kde se řeší možnosti řešení problémů tazatele.
 
mikejla
08.03.11
00:59
Nereg.

IP: .*
Noel jsem ráda za otevření tohoto tématu.Mě osobně docela vadí ,že vlastně ,,ztrácím ,,čas ,když mě někdo testuje u každého kdo tu vykládá zdarma jestli jsem mu řekla totéž co někdo jiný.Když tak nad tím přemýšlím ,tak nikdy nepadnou totožné karty ,ale v jádru by odpověď měla být stejná.Tedy v případě konkrétního dotazu ne ,když se ptá co se stane příští rok
Nevím ,ale uvažuji ,že u těchto zneužívatelů dobré vůle si udělám veliký
 
mikejla
08.03.11
01:01
Nereg.

IP: .*
a trvalou STOPKU
 
Maty
08.03.11
12:55
Nereg.

IP: .*
Ahoj Noel,
jsme zvědaví, to je fakt a já byla vždy ke kartářům a kartářkám spíš skeptická. Ale vyzkoušela jsem, protože jsem chtěla znát i jiný pohled na můj problém. Ani jedna vteřina tvého života není stejná. Zadáš-li dva stejné dotazy (stejného znění), ve skutečnosti u každého z dotazů nebudeš mít úplně stejný pocit a ta odlišnost se odrazí i ve výkladech. Kartářky se nemusí obávat, že si někdo jejich předpověď ještě někde ověřuje, protože se jedná většinou o lidi, kteří nevěří sobě ani ničemu kolem a hledají "ověřenou jistotu", která vlastně neexistuje. Je to jejich postoj a dokud si na ten zádrhel sami nepřijdou, budou kritizovat. Navíc funguje i to, že každý si k sobě přitáhne takového člověka (i kartáře), jaký je on sám. Takže čemu se divit?
 
mikejla
08.03.11
13:09
Nereg.

IP: .*
Maty:zajímavý komentář v podstatě s ním můžu souhlasit, až na jednu větu ,,Navíc funguje i to, že každý si k sobě přitáhne takového člověka (i kartáře), jaký je on sám.
 
Teoretik
08.03.11
15:26
Nereg.

IP: .*
Je pravda, že dnes "vykládá" karty každý kdo si udělal nějaký kurz a přečetl nějakou knížku. Co se od takovžchto lidí chcete dozvědět? Kdo má s tímto oborem jen trochu zkušeností, tak k takovéto vědmě zajde pouze jednou. Ti zkušenější mají tu svou vybranou. Prostě jim vyhovuje. Ale pozor není to o tom, že jim říká co chtějí slyšet. Přijít ke kartářce s tím, že nechci nic špatného slyšet je čiré zoufalství. Jít k několika kartářkám zase až takové zoufalství být nemusí. Někdy je životní období docela složité. A zde by se měla poznat hodnota těch pravých a kovaných. Na stejnou otázku by měly dát stejnou odpověď. A je jedno jestli používají karty, radix, kávovou sedlinu či jinou pomůcku. Prostě tak to funguje a vždy fungovalo. A vůbec nic se nemusí okecávat.
 

dalaraa
08.03.11
16:21
Reg. před 2016

Musela jsem se zamyslet nad názorem Maty - lidé si k sobě přitahují takového člověka, jaký je on sám. Aktivně souhlasím. Sice mě ještě nenapadlo takhle o své práci kartářky přemýšlet, ale když si zpětně proberu svoji práci, tak... . Obecně vzato, každý začátek je těžký a žádná začínající kartářka si není jistá v kramflecích. Ani nemůže, protože k lépe odváděné práci je třeba dospět zkušenostmi a ty nezískáme jinak než praxí. Klientela se mění stejně, jako se měníme my. Není nutné (dokonce si myslím, že není možné), říkat lidem jen to, co chtějí slyšet. V této době mám stále více zákazníků, kteří ke mě chodí právě proto, že se doslechli, že říkám pravdu. A já za ně nemohu, než poděkovat. Děkuji.
 
usmej.se
08.03.11
17:12
Reg. před 2016

Z vlastních zkušeností vím, že je jasné, že nejvíce rozporuplných odpovědí mají lidé, kteří se vydali na cestu k nalezení jejich pravdy. Často se setkávám s klienty, kteří mají jen tu svou pravdu a hledají kolem sebe v prostoru kartáře nebo kartářku, která by je nějakým způsobem energeticky utvrdila v jejich názoru. Bohužel je to začarovaný kruh. Pokud takový člověk dostane negativní odpověď, tak hledá dál protože si myslím, že on to ví dobře a že kartář či kartářka kecá bludy. Pokud ale dostane kladnou odpověď, ještě více ho to nastaruje aby hledal dál stejné odpovědi a jen si uchlácholil svou raněnou dušičku. Jo takových lidí je hodně. Pak mi zabere neskutečně práce takové lidi odblokovat!



 
Noel
08.03.11
22:19
Reg. před 2016

Pro Maty. No a co takoví kartáří na doporučení ? Když jde někdo k někomu věhlasnému, je to proto, že je jako (nemyslím to doslovně, samozřejmě) on ? To si myslím trochu protičeří. Jde tam proto, že ten dotyčný je třeba zmedializovaný. To, jakého kartáře si někdo vybere na fórech nebo internetu je věc náhody na základě výměny energií,to ano,ale nemůžu s tímto názorem Maty aktivně souhlasit. Přijde mi příliš skeptický, to by kartáři museli zaniknout, protože by to ztratilo smysl, to by si každý mohl radit sám...
Pro nás, co vykládáme není povzbuzující, když si někdo "ověřuje" jinde výklady, ale je to každého věc, je to jeho právo, vlastně si sám způsobí problém možná ještě větší než kdyby se neptal nikoho na nic. Navíc procentuelní pravděpodobnost výkladů je taky určena. A která z informací určená kartářem je v těch procentech věcí, které se nesplní ?
No a další věc je zpoplatnění - za peníze kartářů obejdou méně, ale jsou i tací, co dokáží zaplatit horentní sumy ...
Další problém vidím v tom, že lidé nepochopí, že výklady jsou téměř totožné, ale pouze řečeny jinými slovy. Slyší, či čtou to jinak, a pak si myslí, že "ten jiný kartář mu řekl něco úplně jiného".

 
Nike
09.03.11
08:37
Reg. před 2016

"to by kartáři museli zaniknout, protože by to ztratilo smysl, to by si každý mohl radit sám... "

Noel, ale kartáři zbyteční jsou a každý by si měl poradit sám. Od toho má své vyšší já, kterému jedinému se zodpovídá. Za takovým účelem taky vnzikl původní tarot. Vykládali ho sobě.
Neměla bych proti tomu ani písmenko, kdyby kartářky alespoň posloužily jako čisté médium mezi klientovým vyšším já a egem, když už to nezvládá sám, ale to bohužel nikdy nejsou.
- nesměly by tam vkládat něco svého, už na tom to pohoří..nemluvě o našeptávandě odjinud.
- musely by mít čisté karty, což mít nikdy nemůžou, když používají jedny pro všechny a ještě na tom zanechají energii svou.
- výklad by musel vypadat jen jako rady, nikdy osudová prohlášení, což se běžně děje a už to nikdy nelze vzít zpět!!!
- nesměly byste propírat nitro dalších nezůčastněných osob, které o ničem nemají potuchy.

O čem se to tady bavíte?
 
Maty
09.03.11
09:32
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, Niké,
je jasné, že vše hodnotíš podle svých prožitků, ale prosím, vrať se na Zem. To, co popisuješ, je ideální stav a kdo se v takovém stavu nachází? Jestliže si někdo něco nalhává, přitáhne si k sobě kartáře, který mu to potvrdí. A podle zákona přitažlivosti je to v pořádku. Můžeme lamentovat nad tím, jakou kdo má povahu? Nemůžeme, protože to je jeho věc. Je dobré se zamyslet nad tím, proč jsem se s takovým člověkem setkala zrovna já, co mi to setkání naznačuje? Všechno, co pro sebe uděláme, se promítne do našeho života ... tak asi o tom se tady bavíme
 
Nike
09.03.11
10:03
Reg. před 2016

Maty, neboj se, jsem na zemi docela dobře. Žádný ideální stav po nikom nevyžaduju a nelamentuju nad tím, jakou kdo má povahu. Takhle to v žádném případě není myšleno. Ještě to tak. Nikdy jsem nepopřela, že je to každého problém, když se jde takhle ptát a přitáhne si, co si přitáhne. Je to pravda.
Ale co mi celkem vadí, že si kartáři 21. století najednou dělají takovou klamavou reklamu, když celá staletí dobře věděli, kam patří. Proto ten popis, jak by to muselo vypadat, aby to byla pravda.
 
Zoefa
28.03.14
11:57
Nereg.

IP: 77.48.92.*
Osobně jsem vystřídala několik různých kartářů až jsem nakonec zakotvila u pí. Houdkové se kterou jsem nadmíru spokojená. Výklady mi do puntíku vycházejí. Nemá ale cenu chodit extra často, to pak nefunguje, také střídání kartářů je naprd. A zdarma služby už nestojí vůbec za nic. Vyzkoušejte a uvidíte.
 
Sylva Věštkyně
18.07.14
16:40
Nereg.

IP: 89.103.9.*
Přesně tak, nejde na jednu věc si vyložit vícekrát, to by neukázalo stejné karty, jen určitý pohled na danou situaci by mohl být shodný. Sylva
 
janahk
24.07.14
07:32
Nereg.

IP: 89.203.165.*
Ozvěte se mi prosím na mail kajina905@seznam.cz

Děkuji
 
Dracizena
25.07.14
12:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zoefa... chceš říci, že lidé kteří jsou bez práce a nemají na drahé kartáře, že nemají právo věštby? Že, když jim zadarmo někdo vyloží, že je to věštba na prd? Jak zde píšeš?
Člověk se musí naučit vycítit svého kartáře, vycítit svou nosnou větev a od něj dostanou radu nad zlato...
Ne každá kartářka je pro každého... a když se člověk nenaučí světelně modlit, nenajde svou nosnou větev a jen strká peníze kartářům s planou věštbou...
Kdo jde za duchovnem, musí se, i sám duchovně vyladit... a o tom to je...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)