English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

všechno je naruby

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

všechno je naruby

meel
21.01.11
01:37
Reg. před 2016

Nic není jak má být, něco se stane, něco se blíží.. cítím to.. a varuji každého kdo si to zde čte..

Žebráci nosí kabát a pijí víno,
Farmáři jsou obézní a každý den mají pečeni,
šašci jsou mocnější než vládci,
více lidí rozkazuje, než pracuje,

nikdo nemá dost víry, sami duchovní pochybují,
když se někomu něco stane, lidé se mu smějí,
lidé nezpívají pro radost, ae pro peníze,
lidé nemluví o tom co je zajímá ae o tom co je zajímavé..

všechno je jinak, všechno je naruby, něco se blíží, cítím to..

a až to příjde, jen hrstka přežije..
 
Kata-rína
21.01.11
07:38
Nereg.

IP: .*
Též to tak vnímám, je nás víc. Asi je to nevyhnutné. Vím pouze jediné - za sebe a pro sebe - i kdyby trakaře padaly, nebudu naruby.
 
kelišová
21.01.11
11:17
Nereg.

IP: .*
Šmarja panno , co to je?
Báseň pěkná , ale proč se máme zase bát?
Ono nestačí , že se člověk bojí stáří , opuštěnosti , nelásky , nemocí , bolesti a bůhví čehosi ještě ? Teď se máme bát konce světa nebo převratu ?
Podstata společnosti je stále stejná , vždy jde a šlo lidem o peníze , o moc , vždy byli chudí a bohatí . Myslím , že dříve to bylo dalece horší a horší .
Čím více člověk čte , tím padají ideály ( aspoň mě ) doby rytířské a jiných dob ať před tím nebo potom ... ... .
Teď máme výhody , máš co jíst , pít , máš doktory , když Ti něco je , máš kde žít , dostaneš se i dál než potřebuješ ... .je to tak hrozné ?
Varování , hmm ... a co máme udělat ? Třásti se strachem , dělat si zásoby pitné vody , léků , jídla ?? Přemýšlet , kde se schovat , když by něco ? Je to zapotřebí ?
Sakra , ono stačí to šílení lidí před vánoci a při akcích v Kauflandu - podotýkám , že jsem tam byla jednou , když začla akce a to mi úplně stačilo .Lidi do sebe drcali vozíky , prali se o levné pivo i o konzervy , ovoce se válelo všude po zemi .
Radši mysleme na hezké věci já si půjdu radši zablbnout při Zumbě , pustím si ňákej přeslazenej romantickej film a nebo dobrou komedii a zasměju se .
Radši mi poraďte - moje dítko se mě ptalo , jestli mají v pekle záchody , jestli jako čerti taky musí ... ..no , co mu mám na to říct
A nestrašte !
 
Nike
21.01.11
12:45
Reg. před 2016

Ahoj Kelišová,
vzhledem k tomu, že existuje čertovo lejno, tak doufám, že tam záchody mají :)
 
Kata-rína
21.01.11
22:47
Nereg.

IP: .*
nikdy neríkej nikdy
 
Theodor
21.01.11
23:04
Reg. před 2016

meel: to je morální společenská krize, která povede ke společenské revoluci, jako už mockrát v dějinách, naposledy antická kultura... to je normální cyklus...
 
meel
22.01.11
00:07
Reg. před 2016

Theodor: Antická kultura má s dnešní situací sotva něco společného.. čerpala z kořisti svých nepřátel.. nepřátelé došli -> rozpadla se..

Dnešní společnost čerpá z technologie.. technologie je ale mnohem křehčí než si lidé myslí a to že můžeme čerpat z technologie vše co potřebujeme závisí na méně lidech než si většina lidí uvědomuje..

všichni ti lidé by se vešli do jedné místnosti..

Lidská rasa je silně degenerována.. je nás tolik, že pravděpodobnost přežití jedince závisí více na tom kde se narodí (indie x amerika) než na jeho genetické výbavě (inteligence, šikovnost, kreativita, krása..)

Přizpůsobujeme si přírodu sami sobě natolik a tak drastickým způsobem (pro přírodu), že zasahujeme do evolučního procesu.. a to i do procesu ve kterém jsme mi sami..

Tato společnost má tak minimální selekci, že stačí nebýt kriminálník, aby člověk úspěl (a ani to často nemusí plnit).

Ti co rozhodují nenesou zodpovědnost za to, jak rozhodnou..

IT je na takové úrovni, že neexistují omezení.. tato společnost nemá kontrolu a lidi kteří v ní žijí nejsou dost rozumní na to aby ji nepotřebovali..

Nepotrvá dlouho a ona Hrstka lidí se sejde v jedné místnosti a rozhodne se svět zničit a vybudovat znovu..

To je můj názor..

Ae pokud jde o to co jsem tu "vyblil" když jsem přišel z noční, tak to byl prostě jenom kýč.. napsal jsem sem něco.. co sice odpovídá tomu jak věci cítím.. ae nechtěl jsem tím nikoho pobuřovat (ani strašit kelišová, pokud jsem tě vyděsil, tak se omlouvám. Vážně mně nenapadlo, že mě někdo bude brát vážně).. jen znát názor.. možná vyvolat dizkuzi.. kdo ví.. bylo pozdě :D

Kata-rína: Je celkem dost lidí, co si tyto věci uvědomují.. někdo se tím všelijak zabývá spíše z logického/politického pohledu, někdo jiný to tak prostě cítí.. ae rozhodně nás není dost.. abychom dokázali cokoliv změnit.. nebo čemukoliv zabránit..
 
Kata-rína
22.01.11
01:05
Nereg.

IP: .*
Pro pořádek:
Už jsem to psala jinde - někdo mi okupuje nick "Katarína" - a psal už na Věštírně v minulosti za mě nějakou parodii. Tak jsem tentokrát nick napsala odděleně a bez registrace - i na jiném vlákně. Teď je to tady zase - 3 slova pod nickem Kata-rína 21.01.11 ve 22.47 psal někdo jinej.
Někomu asi sakramentsky vadím, jakožto mu vaděj též jiní. Takže se zase odmlčím - pokud bude psát někdo pod tímto nickem znova, to už nejsem já. Je to někdo takový, který asi nemá jiný způsob, jak dokazovat svou "velikost". A vykonává tady svou velkou potřebu. Ono to svým způsobem souvisí i s tématem - všechno je naruby,je to obraz úpadku člověka, pokakávání všech hodnot. Pokakáváním jiných je maskována vlastní špína. Pak už nikdo neví, kdo a co je vlastně čistý, neboť všechno je podezřelé.

meel: jj.
Bezmoc.
 
Kata-rína
22.01.11
22:01
Nereg.

IP: .*
Jak si to povíš, také to i máš. Je to jen a jen o tobě. Ten zlodějíček nicku je jen tvým zrcadlem a ukázkou tvé ne-schopnosti.
 
kelišová
23.01.11
15:23
Nereg.

IP: .*
Meel - já toto slyším z různých úhlů - konec světa - teď dokonce i George Lukas řekl v jistém rozhovoru , že svět roku 2012 končí .
Že by mě to vystrašilo ? Asi ne , jen jsem si zapřemýšlela , zdali bych obstála , kdyby se něco dělo .Z čeho bych měla největší strach - z reakcí lidí , z naprosté anarchie a chyběl by mi zubař , ou jéééé ... .
Co se týká antické kultury - nepřátelé došli , ale směrem k nim .
Společenská krize opět byla jest a bude dál , ona asi nikdy neskončila .
Technika - bez té se obešli naši předkové , řemesla jsou však dosti zapomenuta , postavit srub - nebo boudu - dokázal bys to ?
Bez hřebíku asi ne a oni to uměli , naposledy jsem viděla vršek chaty postavený bez hřebíku - ale ten pán již zemřel ...
Vykopeš zemljanku - poteče ti do ní voda , nevím nevím ...
A zůstat ve městě ? To by záleželo na situaci - to je na dlouhé povídání .Faktem zůstává , že se pak budem muset rozhodovat dosti rychle a zásada - utvořit aspoň menší skupinu ( bude nás víc - nebudem se bát vlka nic ) U nás na " severu " je dlouhá šňůra bunkrů , tak snad na nás nějaký zbyde ... ..
Degenerace - v minulosti jí bylo více - uchystané svatby příbuzenských rodů , dnes máme genetiku a kontroly těhotných .Jak tomu není v Indii pro chudé - genetické vady , které u nás již dlouho nikdo neviděl .Na kráse tu až zas tak nezáleží - viděla jsem dokument , jak celou rodinu živily siamské dvojčata , které vystupovaly v tamním cirkuse - jedno vystoupení - jídlo pro celou rodinu na týden ... ...
V Americe - jó , tam mají levné jídélko a tak mnoho a mnoho jich je obézních .Do filmů hodně vybírají , aby tam byli krásní a štíhlí a o přirozené kráse už nemůže být řeč , když mají liposukci stehen a upravený nos a lícní kosti a atd atd ...
Evoluční proces je složitý , není to jen o tom , že silnější jedinec přež¨ívá ... .
Ještě musím napsat , že jsi mne rozesmál , když jsi psal , že stačí nebýt zločinec , aby jsi uspěl .Tady už uspělo kriminálníků , no jéjej .
Tak zatím
 
meel
23.01.11
18:01
Reg. před 2016

Pokud jde o ty úspěchy kriminálníků.. těm jsem věnoval závorku.. to jen abych nezapoměl

Pokud jde o boudu.. Teďka jsem sice fyzik, ae jako malej jsem si přivydělával zedničinou (a zrovna na dřevěných budovách), tak že ses zrovna trefila do černého.. bez hřebíků bych si poradil, (kolíky, záruby..) horší by to bylo bez sekyry a brusky .. ae tak šlo by mi o život.. něco bych vymyslel.. a když ne.. vykopal bych si noru

ae zubař.. no to je dobrá představa lidé se ho bojí.. a po apokalypse.. co by za něj dali.. v jednom filmu si týpek vytrhl zub bruslí a kamenem.. nechtěl bych..

pokud jde o degeneraci, tak jsem se spíš hodně špatně vyjádřil.. šlo mi o to, že v naší společnosti neprobíhá selekce.. i člověk co společnosti nenabízí absolutně nic přežívá a žije dobře a množí se.. a předává svou neschopnost, lenost atd.. svým dětem..
že se ti ostatní hold svezou? že jich zas až tolik není.. to je sice fakt.. ae jakou mají motivaci ti co něco nabídnout společnosti mohou? myslíš, že se člověk bude snažit když se jiní přiživujou?

umím si představit mnohonásobně lepší společnost než je tato.. a trvalo by ji vybudovat jen pár generací.. společnost, kde každý něco umí, kde se každý učí co ho baví.. kde každý přispívá společnosti a přesto má dost času na sebe.. společnost kde jsou lidé šťastnější.. a všechno je to jen o výchově dalších generací.. a zavedení vhodné filozofie..

Ae o to nejde.. jde o to že v naší společnosti není evoluce (tím nemyslím silnější přežije.. spíš něco jako prospěšný přežije?) mnozí lidé by se dali označit za rakovinu této planety.. och to jsem dneska krutý radši už dám prostor druhým..
 

Theodor
23.01.11
20:20
Reg. před 2016

meel, jaká krutost, já s tebou souhlasim, podobně jsem to vyjádřil v tématu 2012 konec světa. Jestli se tahle společnost nevzpamatuje, zanikne. Planetu nezničí, neboj. Někde v hlubinách se život zachová a pojede to nanovo...
 
meel
24.01.11
01:36
Reg. před 2016

Ach joo.. Theo..
tak já se těšim, že když už se sem po roce podívám.. a něco tu "vybleju", tak že se s tebou dostanu do pořádný pře a uděláme tu diskuzi nad 50 příspěvků jako za stara.. a ty mi tady řekneš, že se mnou souhlasíš.. no fuj!

Na druhou stranu jsem si tvých názorů vždy velmi vážil.. tak jsem rád, že se mnou souhlasíš..

topic "2012 - konec světa" jsem si přečetl.. (resp. pár vybraných příspěvků.. příspěvky některých nejmenovaných jsou sice velmi milé a krásné, ae já radši pořádnej a silnej názor.. abych se musel pořádně zamyslet.. to pak se umim rozvášnit, že se ani nekontroluju..) s tvým názorem na věc jsem seznámen..

Vážně už jsi tu 9let? Přemýšlím kdy jsem sem poprvé psal já.. to bych mohl dát do hromady.. páč jsem se tu seznámil s bejvalkou .. popřemýšlím.. ještě, že tu už ty příspěvky nejsou.. tenkrát jsem byl.. jak to říct abych se nenazval bláznem.. mno úplně jsem neovládal svojí kreativitu řekněme
 
Theodor
24.01.11
12:40
Reg. před 2016

meel: :-D my jsme se nikdy výrazně nepřeli :-) výměna názorů není pře. Spíš máme trochu jiné úhly pohledu.

Já si právě nedovedu teď vybavit, kdy jsem začal chodit na Věštírnu, ale vím, že to byla ještě stará věštírna, počkej, mrknu se... :-) Tak to byl přelom roku 2002/2003, takže je to 8 let :-) Ty jsi se objevil až relativně pozdě... řekl bych tak ve Třetím Věku :-))

Poslední dobou jsem stále víc fascinovám tím během času. Jak je člověku 15 - 17 - 20, je plný něčeho silného, čas plyne jinak. Pak najednou se ten čas zrychlí a najednou je člověk na vrcholu sil, v produktivním věku 25 - 35, rozvíjí se. Ale zároveň nabírá zkušenosti. V mém případě ztrácí naděje, které měl jako jinoch... Víra v poučitelnost lidí, ve vývoj k lepšímu, to vše se rozpouští s tím, jak léta běží... :) A to je fascinující. :-) Lidé se zoufale snaží být lepšími, ale moc jim to nejde...
 
meel
24.01.11
18:52
Reg. před 2016

Mno starou věštírnu jsem ještě zažil.. vlastně takovej její konec.. myslím že mi bylo 14.. tak že.. skoro 6 let? To mi přijde dost.. ae mám špatnou paměť na věci které nepoužívám.. tak je to možné..

Pokud jde o mé naděje.. už delší dobu plánuji založit vlastní stát (spíš státeček, vesnici.. městečko s univerzitou, kulturním areálem pár skromných domů.. nic mohutného.. ve spojení s přírodou.. nenápadné zásahy technologie..), který by měl fungovat tak trochu jako utopie.. vlastně veškerou naději vkládám do studia teoretické fyziky.. doufám, že získám dost kontaktů a s nimi finance na realizaci tohoto plánu.. stát by měl z počátku fungovat jako výzkumné středisko.. tím získá finance na sociální síť a výchovné programy pro děti z "ciziny"

Nejde vlastně ani tak o to vytvořit ideální svět.. Ae hlavně o to ukázat lidem, že jde žít líp, tak aby měl život smysl.. alespoň na kousku světa.. Věřím, že když se to povede mě.. budou vznikat podobná místa na celé planetě nezávisle na sobě a snad to něco změní.. :o) stát se bude jmenovat Úsvit.. :o)
 
Weiterinka1
24.01.11
22:35
Nereg.

IP: .*
Jééé Meele, Tvoje myšlenka se mi líbí ... připomíná mi to i takové hnutí podle knížek Megreho ... zakládání rodových osad či ekovesnic typu Findhorn ... Přeji Ti zdar a i všem, kteří se k Tobě připojí!
 
dracizena
26.01.11
00:22
Nereg.

IP: .*
Meel, to městečko jsi založil v jednom z minulých životů a já tam žila někde na kopci a měla jsem nádherný výhled na městečko které se rozrůstalo. Nech si někým vyložit karty a uvidíš, že mluvím jasně. Byl tam pevný řád a přísnost, ale bylo tam dobře a jistota žití... nesníš do větru, jen Tvůj vítr se obrátil a posílá Ti představy, které jsi prožil... nádhera...
 
kelišová
26.01.11
12:29
Nereg.

IP: .*
Meel- hm, jednou kruťák , podruhé snílek ... .
Ale že těch financí bude muset být požehnaně !!
Nebylo by lepší stát se jednou starostou nějaké a postupně to měnit k obrazu svému ?
To víš , mě klepe na dveře stáří v podobě Josefa Kemra , tak už všechny ideály padají... .tak jak to napsal Theo o tom věku , je to fakt .
Ideálních vesnic už tu bylo ... vesničky SOS - ideál dobrý , ale tak na půl .Pak Indova vesnička smíru , nebo jak se měla jmenovat , ani neví , jak to s ní dopadlo , nebo je .
Jednu fajn vesnici znám , ač tam nepřebývám , je úplně obyčejná , lidí různých povah i vah peněženek .Přesto se tam cítíš dobře , všichni komunikují s každým , hospůdka je tam milená ... .ale možná bude muset jednou ustoupit těžbě uhlí , nedivím se , že se nechtěj stěhovat , říkají , že už by to pak nebylo ono .A já tomu věřím... ...
Všechno je o lidech , o toleranci , o soucitu - jenže v dnešní době je každý sám za sebe , každý na vlastním písečku ... ..
 
meel
26.01.11
13:49
Reg. před 2016

děkuji za podporu :)

Kelišová: Starosta města má sice velkou váhu, ae musí dát na zastupitelstvo.. trvalo by mi roky prosadit vyhlášku o zákazu kouření, alkoholu a podobných látek (jestli to vůbec je dle ústavy..)

Takhle je to sice ze začátku zátěž na finance, ae stačí odkoupit pozemek a založit stát.. stát může mít své zákony.. jako jediný občan je mohu stanovit dle své libosti a poté se jen dívat jak duchovně vyspělí navštěvují stát, kde se lidé nesebevraždí drogami, špatnou životosprávou atd. to je začátek.. infrastruktura se začne budovat až při získání občanů..

zákony jako je: Každý, jenž ovlivní názor druhého, přebírá jeho zodpovědnost v míře ovlivnění.. Každý je zodpovědný za každé své rozhodnutí.. a podobné vycházející ze stejné filosofie.. zabezpečí, že si nikdo netroufne o něčem rozhodnout neuváženě, aniž by se přesvědčil, že s jeho rozhodnutím, jsou všichni spokojeni.. to je myšlenka, která by měla vést k Utopii..
 
kelišová
26.01.11
14:41
Nereg.

IP: .*
No , já Ti nevím .Ještě jsem si vzpoměla na Valašské králoství Bolka Polívky , ale tam asi zákazy kouření , životosprávy platit nikdy nebudou a přesto funguje
A stát s pouze vyspělými lidmi - může fungovat dobře ?? Co lidské odlišnosti , každý je jiný , nebude to vadit ? Trošku to zavání diktátorstvím ... .
 
meel
26.01.11
17:10
Reg. před 2016

předností duchovně vyspělého člověka je tolerance a schopnost pochopení..
Diktatura je od slova diktovat.. filosofie, kterou jsem popisoval je absolutně odlišná.. je založená na tom, aby nikomu, kdo není ochoten případnou nespokojenost napravit nedovolila komukoliv do čehokoliv mluvit.. tato ochota je podmínkou občanství.. zní to krutě.. ae ve skutečnosti to bude těžké jen pro zakládající generaci.. příští generace již bude vychovávána ve světě Lidí.
 
kelišová
26.01.11
17:58
Nereg.

IP: .*
Meel - kdo je duchovně vyspělý ??Kdo se tak může nazývat a jak poznáš , že všichni , kdo přijdou k " Lidem " budou opravdu duchovně vyspělí ??
A počkej , počkej , sám si říkal , že Ty sám stanovíš zákony Tvého státu ... .
Jak se budete živit , budete pěstovat sami plodiny a nebo budete obchodovat s ostatními ?
Co když se narodí v příští generaci Lidí rebel ?? Nebude mu stačit , to co zná ... ..
 
meel
27.01.11
00:47
Reg. před 2016

Duchovně zaostalý = člověk neschopný řešit své problémy.. příživník, nespokojený se svým životem.. nerozhodný, nezodpovědný
Duchovně potenciální = člověk schopný řešit své vlastní problémy.. sobecký, bezohledný avšak zvládá základní zodpovědnost..
Duchovně zdatný = člověk schopný řešit různé problémy.. ohleduplný, chápe city ostatních, snaží se být nápomocný, je šťastný proto že má vše co potřebuje..
Duchovně vyspělý = člověk schopný předcházet problémům, tolerantní, schopný myslet nadindividuálně, má nadhled, vidí spoustu možností, čestný.. ochotný přijmout své chyby a schopný je napravit..

Takto si představuji duchovní vývoj člověka..

Stát bude fungovat s počátku jen díky výzkumnému centru.. po vychování schopných lidí budou firmy rádi investovat do rozrůstání státu.. v Úsvitu bude kvalitní univerzita.. a Úsvitčané budou dostávat velmi dobře placené pozice.. budou rozvíjet své obory po celém světě..

pokud jde o Rebelii.. to bude řešit jiný meel.. ten budoucí..
 
Nike
27.01.11
08:30
Reg. před 2016

meel, copak je to za selekci? Tolerance jen pro někoho? Nechápu to. I ten nespokojený se životem se jenom hledá, je to živá bytost s duší. To není člověk?
Holt ten vývoj nejde tak rychle, jak by se nám líbilo, no.
Na Tvém místě bych se zakládáním počkala, až nastane posun ve vědomí a k tomu zatím vždycky lidstvo potřebovalo notnou dávku stresu, bohužel. Jinak se nepohne. Neumím si představit, že bys předběhl evoluci.
 
meel
27.01.11
15:42
Reg. před 2016

Nike: ten stát má sloužit k tomu, aby ostatní posunul kupředu.. není to selekce.. je to jen lepší místo.. lepší místo na kterém mají vyrůstat lepší lidé.. kteří později pomohou těm ostatní.. motivovat je, učit je..
není to selekce je to nutnost..
 
snění
28.01.11
05:53
Nereg.

IP: .*
meel: okouzlující myšlenka. V mysli jsem začala budovat stát podle svých představ. Jsem hodně praktická. Ihned narážím. Jaká bude strava? Zabíjet zvířata? Vegetariáni? Zelení? A co s pocity a postoji jako např. nenávist, vztek, intriky, pomluva - a tak? Budou vymýceny automaticky? Pokud podlehnou samozničení a zbyde jen vše pozitivní, podle čeho se pak rozezná, co je dobré a co ne? Kam půjdou veškeré vynálezy lidstva, které poškozují životní prostředí a třeba ubírají prostor živým tvorům? Odpovídám si: vyloučí se z oběhu. Přežije víc zvířat. Co pak s přemnoženými zvířaty? Zabíjet? když zabíjení přípustné, jaké je riziko, že se pak lidé inspirují a začnou se znova zabíjet navzájem? A co vůbec s těmi, kdo budou z jiných států a budou chtít můj stát zničit? Obrana státu = boj. Boj = zabíjení. Zabíjení = vymýšlení účinné obrany a účinných zbraní. Zkrátím vývoj, vynechám jiné praktické záležitosti, bez kterých nelze žít. Skočím na pojem systém, mírovou politiku, společenský řád a zase politiku, zůstane mi politika. Se svým státem jsem v koncích, vychází mi systém, který má zase někde v zárodku stejný konec, jako všechny ostatní.
Možná ještě by mohlo za příklad fungujícího státu sloužit obyč mraveniště.
Raději ani nepokračuji. Můj stát padl.
 
Nike
28.01.11
09:24
Reg. před 2016

chlape, Ty to jedeš na dvou vláknech?? Jednou osada, podruhé stát... jsi dobrej, já Tě snad přivolala, to není možný :D
Tak fajn, to už zní líp. Ale pořád z toho na mě leze jakási křeč. Přímo to řve po pašování slivovice.
Není to reálné a i kdyby se to nakrásně povedlo, něco mi napovídá, že by se to mohlo zvrtnout. Tou selekcí to přece nutně začíná... ... Pořád si myslím, že je ještě na podobné věci brzy.

To Ti závidím, na Utopii je i Rebelie už moc stará. Jediná dětská horečka a rozplyne se v realitě :)
 
kelišová
28.01.11
12:23
Nereg.

IP: .*
Snění - tleskám a naprosto souhlasím
Nike - taky souhlas , selekce - při tomto slově si vybavím fašouny a jejich vidinu říše ... ...
Meel - jen tak ještě - myslíš , že se všichni naučí žít dobře a stanou se z nich duchovně vyspělí ? každý nemá ve škole jedničky , spíše je většina , co má dvojky a trojky a pak je skupina , co má čtýry a kule a pak jsou lidi s pomocnou školou nebo Ti , co nedosta¨li do vínku a jsou mentálně postižení , co s těmito ?
Popravdě , věřím , že můžeš založit osadu , kde se budeš snažit , aby spolu lidi vycházeli , aby to tam bylo fajn .Ale musíš mít jasný ne utopický scénář , ale ten realistický a taky pozor na různé filozofie a sektářství...
Když se staneš svorníkem mezi lidmi , za kterým půjdou a budou v něm vidět autoritu , nemusí být tito lidé duchovně vyspělí ( jestli to vůbec v dnešním světě jde , duchovně vyspělý je pro mne tak Dalajlama a i ten přiznal , že v mládí trhal muškám nožičky )
Umět vycházet s různými lidmi , jak s prosťáky tak s inteligenty a řadou mezi nimi , to je umění ! Znala jsem jednoho takovýho hospodskýho , tomu nevadil nikdo , vycházel a uměl porozumět každýmu , nevadil mu nikdo ... ".A vo tom to je "
 
im
29.01.11
02:23
Reg. před 2016

2012
 
snění
29.01.11
05:29
Nereg.

IP: .*
Kelišová: v Tvé odpovědi pro Nike: fašounství cítím kolem už hezky dlouho. V reálu. Intenzivně. Selekce se roztočila, nabírá na intenzitě. Třídí se. Elity, odpad. Smutno je mi.
 
meel
29.01.11
15:48
Reg. před 2016

snění: Člověk má dostatečné znalosti k tomu, aby sestrojil technologie, které neničí životní prostředí žádným způsobem.. Nepoužívá je z ekonomických důvodů.. na malém území není těžké tyto technologie využívat.. něco jiného je využívat je ve světě, ale to já nechci.. néé v tomhle světě.. to by se lidstvo zničilo dřív než by přestali využívat ropu..

Kdo by chtěl zničit neškodný stát? Kdo by si tím špinil ruce.. no nevím..

Kelišová: Pokud jde o inteligenci člověka.. Nikdo kdo na to nemá inteligenci nemůže používat určitou technologii.. to je jediné omezení, které v Úsvitu bude.. každý může být prospěšný.. nezáleží na inteligenci.. i zvíře se dokáže naučit věci, ke kterým jsou užitečné.. Zákony jsou možná přísné.. To, že něco zní přísně ještě neznamená, že přísné je.. Lidstvu chybí evoluční zákon.. a v Úsvitu bude.. Silnější (užitečnější) přežije.. (to neznamená, že ti slabí budou zavražděni.. Pokud porušují podmínku občanství, občanem nejsou.. a mohou jím být někde jinde..)

 
Theodor
29.01.11
19:53
Reg. před 2016

Meel: kdo by chtěl zničit neškodný stát? Tak tohle je díra v tvém uvažování... Je snad Tibet pro Čínu hrozbou? Přesto ho už dlouho okupuje. Systém bez obrany je předem určený k zániku. Podívej se na paralelu do biologických systému. Pokud se nedokáže nějaký živočich efektivně bránit proti vnějšímu světu, je poměrně rychle odstraněn.
 
Maty
18.02.11
21:02
Nereg.

IP: .*
meele, reaguji na Tvé původní varování. Na Zemi je velmi mnoho bolesti, krutosti a utrpení a také máme povědomost o dualitě. Není snad zrození do tohoto uplakaného světa záměrem v lidském vývoji (?).. abychom pomocí utrpení byli dokopáni k hledání opačného pólu, tedy radosti a lásky? Než tedy začneme budovat cokoliv ve vnějším světě, potřebujeme najít ty správné póly sami v sobě, abychom byli schopni přesvědčit všechny kolem o svém ušlechtilém záměru. Opačně to nejde (tedy, že nejdřív postavíme a pak tprv se budeme duchovně rozvíjet), máme již neblahé zkušenosti s charitou.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Baculka
Moudra i prázdné fráze pro všechny, kteří se ptají.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)