English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

vražda, smrt, vyšetřování

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

vražda, smrt, vyšetřování

Hanka577
30.03.17
19:48
Nereg.

IP: 95.105.252.*
Prosím o pomoc s tímto snem. Dne 28.3.2017, kdy podle všeho proběhlo novoluní se mi zdál tento sen:

Zdálo se mi o vraždách. Jedna z nich se mi zdála, že byla asi moje, že jsem utíkala a schovala se někde na záchodě, kde mě našli a zabili. Druhá vražda se týkala někoho. Nevím, kdo to byl, ale nebyl to nikdo známí. Pak se mi zdálo, že se jedna vražda řeší někde v obchodě, já jsem začátečník mezi těmi kriminalisty a najednou přišla jedna z kriminalistek stylově oblečená a aniž by něco udělala, tak jí všichni začali tleskat. Divila jsem se tomu, ale vyšlo tak nějak najevo, že se to musí dělat. A poslední část snu byla o tom, že nakupujeme boty někde v obchodě a o boty je šílený zájem a vím, že jsem si nemohla vybrat.

Co by to mohlo znamenat?

Děkuji za odpověď

Hanka
 
Dracizena
30.03.17
22:25
Nereg.

IP: 92.62.225.*
vraždy Ti otvírají vnímání aby ses sledovala, kdy svému tělu škodíš a vraždíš zdravé buňky... A boty, ty Ti ukazují cestu... Změň své návyky a sleduj i své pohyby, mluvu, písmo a pod. A sen Tě tak trochu vede, i do minulých životů...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)