English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

vrátí se ke mě Petra?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

vrátí se ke mě Petra?

shokobons
21.02.15
11:49
Reg. před 2016

jsme po rozchodu 4 měsíce, ona Petra 19.5.1995 já Renáta 4.4.1972, děkuji :-)
 
Theodor
21.02.15
14:32
Reg. před 2016

Ahoj Renáto, Petra se k tobě pravděpodobně nevrátí. Pokud by chtěla, již by tak učinila. Nečekej dále a otevři se novým vztahům.
 
Clovicek
21.02.15
16:55
Nereg.

IP: 185.14.233.*
Prestan cekat, Renato, prestan to chtit.. protoze cim vic budes chtit, tim vich CHTENI dostanes.. Takze spis, pokud to opravdu chces, zkus si predstavovat, ze jsi zase s ni.
Vim, cim asi prochazis, znam ten pocit... Drzim palce, at uz se rozhodnes jakkoliv
 
shokobons
21.02.15
16:59
Reg. před 2016

to jsem človíčku zkoušela, asi mluvíš o zákonu přitažlivosti,ale mě to nefungovalo, vím o čem mluvíš, nevím, jak změnit své přesvědčení, všichni mi říkají, že je její návrat nemožný, je to těžký,ale já ji opravdu strašně miluju a nedokážu jít dál, pže cítím,že je to moje životní láska, ale když tak si ráda o tom, co jsi psal, ráda popovídám, nevzdávám to :-)
 
shokobons
21.02.15
17:01
Reg. před 2016

a já si stále představuju ,že jsem s ní...
 
halil
21.02.15
19:58
Nereg.

IP: 217.75.83.*
práve tento problém som rozoberala nedávno na svojej stránke ..

Včera som dostala otázku, ktorá cca znela:

"Myslíš, že ak sa mi sústavne dejú zlé veci, je to tým, že na to myslím a tak si to priťahujem?"

:-) nuž. Áno i nie zároveň.
Prečo nie?

No pretože veci sa dejú, situácie sa stávajú a naša vôľa o týchto situáciach nerozhoduje. Povedzme, že v tom je viac faktorov, jedným z nich, je dej ktorý poznáte pod slovíčkom karma. Všetko to čo zažívame, je iba výsledkom našich minulých vzorcov, činov a energie.
Takže všetko, čo zažívame dnes, je iba výsledkom našich predošlých ilúzii.
Ak by sme všetci dokázali iba Žiť svoj Život, taký aký je, bez pomenovania a polarizovania na dobre a zlé, teraz by sme to takto nevideli.

No a prečo áno?
Pretože dobro či zlo, a iba je, bez ohľadu na to či to vidíme, alebo nie.
No ak upínate, zameriavate pozornosť iba na jednu časť čohokoľvek, zameriavate práve na toto svoju pozornosť, teda energiu. A tá výlučne následuje len tam, kam sa práve dívate. :-)
Dobre. Ale čo s tým, keď sa Vám, Vami videné nepáči?
No: ak Vám niečo chýba, poskytnite to prvému čo ide okolo. T.z. ak chcete byť milovaní, začnite milovať.
Ak chcete mať pokoj, začnite ho šíriť.
Ak chcete mať finančnú slobodu, nešírte nedostatok. Pri tom poslednom to nemyslím tak, že začnete hýriť, prehýrite majetok a budete mať viac. :-)
Tak to to nie je.
Ide o to, že nemôžete vysielať to, čo nemáte. Teda ak niečo stále hľadáte ( a to sa týka aj duchovnej cesty. ) tak ste nastavení na hľadanie. Teda? "Cieľ" v nedohľadne.

Ak však budete v režime, že v tom i naozaj žijete, tak v tom Už Žijete. A keďže univerzum vracia stále všetko k pôvodcovi myšlienky, vráti Vam tento vnútorný stav späť i s tým ako si to želáte.

Jednoduché však? :-) Áno, ak to naozaj robíte. Robíte vnútorne teda ľudovo srdcom. No ak je vôľa hlavy silnejšia a vysiela strach, či nedostatok, ten je silnejší a tak potom dostanete späť len to čo je silnejšie.

vo vašom prípade zhmotňujete, zhmotňujete lásku, ... vesmír nezaujíma jazyk, alebo obraz, ale energia ktorú vysielate. Takže ak to nebude táto žienka, vy ste už túžbu po láske vyslala, a jedine k vám sa vráti, no pozor nemusí to byť od tej istej osoby ...
ale rozhodne to bude taká po akej túžite a to presne v zmysle porekadla .. dávaj pozor o čom snívaš, lebo sa ti to splní ... . :-)

no, ale nejde mi ešte nedodať ..
ak ju skutočne milujete, mala by ste si priať jej šťastie, .. pretože ak bude šťastná ona budete i vy ( bez ohladu na to, či s vami fyzicky bude alebo nie ) teda ja poznám iba takúto lásku ... :-)

 
halil
21.02.15
20:05
Nereg.

IP: 217.75.83.*
takže milá shokobons ...
nie predstavovať si ... ale Žiť v tom ...

jednoducho ste spolu, akurát odišla niekam ... na výlet, na služobnú cestu, na chvíľku prosto s vami fyzicky nie je ...

ale? strašne nerada používam toto príslovie, predsa ho tu použijem ..

v čomkoľvek, dajte iba slobodu, ak sa to k vám vráti, patrí vám to, ak nie, nikdy vám to nepatrilo ... bohužiaľ ..

 

shokobons
22.02.15
12:53
Reg. před 2016

když budu -čekat- na to, až se vrátí z "výletu", nebudu opět jen ve stavu čekání? jak tedy nečekat a nechtít a žít v tom
 
halil
22.02.15
15:52
Nereg.

IP: 217.75.83.*
áno je to tak ... :-)

skúsim "vysvetliť" bližšie ...
keď ste vo vzťahu, nečakáte, či sa ten človek domov vráti ..
jednoducho Vy VIETE, že sa tak stane ... či? :-)






 
MIREN
22.02.15
17:46
Nereg.

IP: 188.175.125.*
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)