English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Nehledejte štěstí, buďte jeho zdrojem.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mému štěstí a bohatství nebude už nic stát v cestě. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Zákon o perverzitě přírody: Není možné předvídat, kterou stranu krajíce by bylo lepší namazat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

voodoo

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

voodoo

tajemná
16.09.15
13:09
Nereg.

IP: 89.103.102.*
Dobrý den,

má tu někdo zkušenosti s voodoo rituály? Fungují? Popřípadě víte o nějakých webových stránkách kde jsou dobře popsány a vysvětleny voodoo kouzla a zaklínadla, které 100% fungují? Vyhledavač mi našel jen několik blogů, kde se mi uvedené postupy nezdály seriozní.
Ještě by mě zajímalo, zda je opravdu nezbytné, jestliže chci pomocí voodoo panenky působit na nějakou osobu, mít kousek biologického materiálu z ní... vlas, kousek nehtu, krev, atd... Jde provést nějaký rituál, aby fungoval tak jak má,i za předpokladu, že se nemám možnost nebo se mi nepodaří získat nějaký kousek z těla "oběti"?
 
Dracizena
17.12.15
13:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Světlo vzešlo ze tmy a proto tma je nebezpečná pro toho, kdo chce jít po duchovních schodech rychle, pak narazí... Černá magie se musí v Tobě držet za pomyslnou ruku s bílou... Utvářej si představy, že v jedné ruce vedeš svého černého Anděla a v druhé zase bílého Anděla a Tvé tělo, ať máš vizuálně v pestrých barvách a vždy počítej, třeba jen do 30... A tuto vizi když budeš opakovat a budeš trpělivý a trpělivá, pak Tě osloví Tvá mimozemská bytost a povede Ti smyslnost k duchovnímu nasazení... k duchovnímu Daru... přeji, ať se stane a vím, že se stane...
 
Lumpino
19.12.15
19:26
Reg. před 2016

Voodoo je předefším náboženský kult haitských černochů a nikoliv magie. A je o něm u nás velmi málo známo. Docela by mne zajímalo proč někdo hledá rituály o nich se u nás většinou vůbec, ale skutečně vůbec nic neví když jsou dostupné a volně i zdarma na netu přístupné celé knihovny známých mgických knih.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)