English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 26.2.2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 26.2.2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr.
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

voodoo

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

voodoo

tajemná
16.09.15
13:09
Nereg.

IP: 89.103.102.*
Dobrý den,

má tu někdo zkušenosti s voodoo rituály? Fungují? Popřípadě víte o nějakých webových stránkách kde jsou dobře popsány a vysvětleny voodoo kouzla a zaklínadla, které 100% fungují? Vyhledavač mi našel jen několik blogů, kde se mi uvedené postupy nezdály seriozní.
Ještě by mě zajímalo, zda je opravdu nezbytné, jestliže chci pomocí voodoo panenky působit na nějakou osobu, mít kousek biologického materiálu z ní... vlas, kousek nehtu, krev, atd... Jde provést nějaký rituál, aby fungoval tak jak má,i za předpokladu, že se nemám možnost nebo se mi nepodaří získat nějaký kousek z těla "oběti"?
 
Dracizena
17.12.15
13:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Světlo vzešlo ze tmy a proto tma je nebezpečná pro toho, kdo chce jít po duchovních schodech rychle, pak narazí... Černá magie se musí v Tobě držet za pomyslnou ruku s bílou... Utvářej si představy, že v jedné ruce vedeš svého černého Anděla a v druhé zase bílého Anděla a Tvé tělo, ať máš vizuálně v pestrých barvách a vždy počítej, třeba jen do 30... A tuto vizi když budeš opakovat a budeš trpělivý a trpělivá, pak Tě osloví Tvá mimozemská bytost a povede Ti smyslnost k duchovnímu nasazení... k duchovnímu Daru... přeji, ať se stane a vím, že se stane...
 
Lumpino
19.12.15
19:26
Reg. před 2016

Voodoo je předefším náboženský kult haitských černochů a nikoliv magie. A je o něm u nás velmi málo známo. Docela by mne zajímalo proč někdo hledá rituály o nich se u nás většinou vůbec, ale skutečně vůbec nic neví když jsou dostupné a volně i zdarma na netu přístupné celé knihovny známých mgických knih.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)