English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Věštění kyvadlem

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Věštění kyvadlem

Daňulik
16.07.11
20:12
Reg. před 2016

Dobrý den, má tady někdo zkušenosti s věštění kyvadlem? Jak začít a tak? a zdali se na to dá opravdu spolehnout?
 
Lostris
10.08.11
14:35
Reg.28.11.18

Pouzivam hlavne tarot, ale driv jsem pouzivala vice kyvadlo, takze ti muzu dat aspon zakladni rady.
1. si vyber kyvadlo, ktere ti bude vyhovovat. Ja jich vyzkousela nekolik, kristal, ruzenin a nakonec jsem skoncila u ametystu ktery je mym mesicnim kamenem.
2. si musis kyvadlo "ochocit". Sedni si na pohodlne misto a vyber si dobu kdy te nebude nikdo a nic rusit. Pak drz kyvadlo zlehka nad stolni deskou, musli na neco prijenmeho a opakuj si ano ano ano... . jak dlouho bude treba a sleduj na kterou stranu se bude kyvat pripadne tocit, pak si to nakresli na papir. Potom mysli na neco negativniho a opakuj si ne ne ne ne... a znovu si to poznamenej.
3. Pockej dva tri dny a udelej to znovu. Kyvadlo by melo reagovat stejne.
4. Mej ho ulozene v tmavem sacku a nikomu jej nedavej do ruky. Ja mela svoje stara kyvadla pripravena pro kamaradky na "hrani".
Hodne stesti a trpelivosti
Jen tak pro zajimavost. Cely rok jsem si psala, co jsem komu vestila a jak se to splnilo a bylo to 86%, takze pokud se to naucis, uspechy te neminou.
 
Lostris
11.08.11
01:39
Reg.28.11.18

PS: a nezapomen mi napsat jak ti to jde, pripadne pokud mas jeste nejake dotazy.
 
dameca
06.09.11
17:56
Reg. před 2016

Ahoj, já si pořídila křišťálové kyvadlo. Máma kdysi měla kovové a já už když jsem byla menší, tak jsem si s ním "hrála". Od té doby mi ukazuje stále stejně ANO a NE a neměla jsem problémy, že by se mi někdy netočilo. Ale bohužel ani s pomocí knížky a různých rad se mi to s ním moc nedaří. Ptám se na, pro mě, moc důležité věci a odpověď bývá většinou taková, jaká chci - prostě to ovlivňuji Nedaří se mi napojit na "vyšší já" nebo tak něco a být objektivní Tak hodně štěstí a ať se ti daří
 
Peta339
30.09.11
18:43
Reg. před 2016

Dobry den prosim Vas o pomoc moj manzel Miroslav nar 22.05,1983 stratil alebo niekde zalozil pemazenku ci je niekde doma ci ju mame a dufam ze mi niekto odpise lebo sme uz zufali vopred vam dakujem
 
XENIE
19.10.11
14:16
Reg. před 2016

Zpráva a dotaz pro "Peta339"
Váž dotaz je již staršího data - možná, že již není aktuální...
Údajně patronem ztracených věcí je svatý Antoníček - takže když někdo něco hledá, intenzivně má prosit o pomoc tohoto patrona ztracených věcí. Můžete mi sdělit, jestli jste již onu /předpokládám - neboť ve slově byla chyba/ "peněženku" našli? Jestliže ne - zkusím zadat kyvadlu otázky. Prosím pak o uvedení míst, kde se muž, který peněženku ztratil, v době ztráty pohyboval /byt, místnosti, práce, dopravní prostředky , byly s ním ve styku nějaké osoby v den ztráty? atd./.
 
jerrys83
19.10.11
15:36
Reg. před 2016

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně věštění s kyvadélkem. Jsem teprve začátečník a kyvadélko mi odpovídá,ale neví jestli ty odpovědi neovlivňuji nějak já, tím jaké chci aby byli..Jak zjistím jestli je napojení na ,,Vyšší Já" nebo odpovědi ovládám... ? děkuji moc za odpověd.
 
Lostris
30.10.11
05:05
Reg.28.11.18

Jestli mate s vestenim pomoci kyvadla zkusenosti tak vite, ze neni jednuduche ovladat ho tak, aby to nebylo videt, takze pokud by jste to delal, tak by jste o tom vedel. Nicmene jsem take kdysi mela pochybnosti, jak s kyvadlem tak s kartami. Vyresila jsem to tak, ze jsem na cas prestala vykladat znamym a kamaradum. U cizich lidi jsem nebyla ovlivnena tim co jsem o nich vedela, nebo ze bych jim prala lepsi buducnost. Po nejake dobe jsem opet nabyla jistoty a dnes s tim nemam nejmensi problem. Preji hodne uspechu a pokud by jste mel jeste nejaky dotaz, rada odpovim.
 
tomasr999
18.12.11
14:32
Reg. před 2016

Dobrý den, já jsem to skoušel s prstýnkem a nití, podle mě mi to říkalo jen co chci slyšet já, poradí někdo zkušený, jestli to lze takhle dělat s prstýnkem, děkuji a nashledanou.
 
XENIE
19.12.11
00:52
Reg. před 2016

Věštění kyvadlem není žádná legrace, jde o docela vážnou formu věštby a takto je nutno k práci s kyvadlem přistupovat. Pokud Vám kyvadlo říká jen to, co chcete slyšet Vy sám a v praxi se to neuskuteční - tak raději od tohoto druhu věštění upusťte, aby nedocházelo k mystifikování těch, kteří Vás případně o věštbu kyvadlem požádají. Kyvadlo může být z různých materiálů - čistý křišťál nebo jiný kámen, zlatý předmět - třeba prsten, kyvadlo kovové atd. S kyvadlem se musíte spřátelit natolik, aby Vám bylo ochotno sdělovat pravdu a Vy též musíte s ním zacházet jako s dobrým přítelem - slušně požádat na začátku věštění, zda je ochotno pravdivě odpovídat na Vaše dotazy a po ukončení věštby kyvadlu poděkovat. Kyvadlo je potřeba čas od času očistit od negativních energií - omytím, vložením do čistících materiálů nebo nechat na ně působit slunce.Pokud požijete alkohol, jste rozrušený čímkoliv, necítíte se zdravotně dobře - neberte kyvadlo do rukou - nemuselo by dobře fungovat. Kyvadlo odpovídá na jasně položené otázky "ANO", "NE". Je nutné pokládat otázku a přidat k ní vždy datum narození žadatele o věštbu /případně data narození osob souvisejících s otázkou/. Opakuji - nejde o "hru" - k věštění kyvadlem je nutné přistupovat zcela vážně...
 
Lostris
19.12.11
01:51
Reg.28.11.18

S yvadlem vestim 15 let a souhlasim se vsim co napsala Xenie. Neni to hracka, musi se to brat vazne a take je dulezite vybrat si to spravne kyvadlo, ktere vam sedne. nekdy to trva delsi dobu.
 
Nike
19.12.11
08:05
Reg. před 2016

Tomáši,

to je fuk, jestli je to prstýnek, nebo křišťál. Možná se individuálně dělá s jedním líp, než s druhým, ale o tom to vůbec není.
Už když řekneš: "podle mě to říkalo, co chci slyšet já", máš v tom přeci odpověď. Aby to bylo co nejobjektivnější, musel bys vypnout hlavu. Oprostit se od svých přání a obav, od svého ega, nelpět na odpovědi. A to je docela dlouhá cesta a práce.
Proč myslíš, že věštci tvrdí, že nemůžou vyložit sobě? Ani těm, co znají? Protože tohle sami neumějí samozřejmě.
Zaklínat kyvadlo, jestli bude spolupracovat a říkat pravdu, to je dost dobrý. Když už bych se ho na něco dopředu ptala, tak aby mi ukázalo, jaký pohyb znamená ano a jaký ne. Tohle se totiž může u jednotlivců lišit a nucením něčeho předepsaného by mohlo dojít ke zkreslování.
Ale stejně... pořád dostaneš jen nějakou Xprocentní pravděpodobnost. Jenom to zdržuje od práce. Taky na tom vzniká závislost. Zrovna nedávno se mi jedna holčina přiznala, že jen ráno otevře oči, sáhne po kyvadlu a už to jede. "Mám si uvařit kafe? Mám si udělat raději čaj? Mám jít ven?" Taková hezká holka, vůbec to nemá zapotřebí.

Podobně, kdosi tu psal, že se tak nemůže napojit na vyšší Já... zezdola nahoru to nejde. Led se nevznese nahoru k páře, ale pára se k ledu dostane. Je daleko lepší netlačit takhle na pilu, netočit kyvadlem jako blázen, když stejně nedostaneš stoprocentní pravdu, ale raději se mu naučit naslouchat.
Pa.
 
tomasr999
20.12.11
12:02
Reg. před 2016

Děkuju všem za rady, já budu postupovat s kyvadlem vážně, jen co si nějaká pořídím, chtěl jsem se zeptat jestli se můžu ptát kyvadla do čeho bych měl investovat, když ty peníze použiji na správné účely, pro mamku a jejího přítele, aby se měli dobře, nebo při větších penězích na založení nadace? Můžu udělat takové věci? Děkuji všem za odpověď
 
Lostris
28.12.11
03:26
Reg.28.11.18

Na penize se ptat nemuzes, ani kdybys chtel darovat vsechno sirotkum.
 

I.l.h.v.m-15
22.05.12
12:00
Reg. před 2016

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda jde opravdu s kyvadlem věštit budoucnost? To znamená že například pokud mám zájem o nějakou dotyčnou osobu, tak mi kyvadlo řekne jestli s ním budu nebo ne.
Moc jsem asi nepochopila, jak kyvadlo vlastně funguje, četla jsem že vychází z našeho podvědomí nebo že "na sebe bere" energii z okolností a událostí, tak jak to vlastně je?

Děkuji za odpověď
 
Lostris
19.09.12
02:35
Reg.28.11.18

Vaznemu zajemci nabizim krasne ametystove kyvadlo zdarma. Kyvadlo nebylo nikdy pouzite, takze na nem neni cizi energie. Pokud chcete napiste mi adresu na lostris77@seznam.cz. Ale je opravdu jen jedno, takze ho poslu jen tomu kdo to s vestenim mysli vazne. Slibuji, ze adresu nezneuziji a okamzite ji vymazu.
 
Lostris
22.10.12
02:22
Reg.28.11.18

Kyvadlo si naslo sveho noveho majitele. Timto nabidka konci, dekuji za ucast.
 
Martina
10.11.13
10:17
Nereg.

IP: 213.220.242.*
Já mám orgonitové kyvadlo a neměnila bych. Než s ním začnu pracovat, ptám se, ať mi ukáže "Dej mi ano" a "Dej mi ne". Skoro vždycky je to teda tak, že doprava je ano a doleva je ne. A pak se teprve ptám. Nejvíc pomáhá při rozhodování, když si nejsem jistá a něco mi na situaci vadí. Nebo nachází věci ztracené v minulosti. Mám ho vyrobené na míru pro mě, s vybranými kameny.
 
Syndy119
12.11.13
14:23
Reg. před 2016

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, co znmená, že když věštím pomocí kyvadla tak kolem sebe cítím chlad a v celém těle i v konečcích prstů vibrace a držím v nich to kyvadlo ;) Myslíte si, že je to díky kyvadlu?
prosím odpovězte ;) děkuju
 
Dracizena
13.11.13
00:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Syndy... nemáš dostatečnou slovní, ani vizuální ochranu před stagnujícími energiemi, které jsou živé...
Přemýšlej, ve které části domu je chlad? Ve sklepení že?
A tím domem je Tvé tělo a chladem Ti Anděl těla říká, že probouzíš kyvadlem sklepní bytosti temna...
Dej si otázku... zvládneš je, až se Ti ukáží?
Až se Ti budou procházet tělem? Pak chlad se promění v žár...
Já tím žárem prošla, protože shůry nade mnou drželi ochrannou ruku...
Myslíš, že máš silnou andělskou, archandělskou, ale i bytostní a mimozemskou ochranu? Ta se hmotní mnoha vizemi...
Odlož zatím kyvadlo a vykresluj si automatit. kresbou své stagnace...
je rada má, ale poraď si podle svého... to je nejlepší cesta...
 
Michal U.
09.01.14
17:26
Nereg.

IP: 93.93.33.*
Prosím o pomoc... zkoušel jsem se zeptat přes kamarádku na pár otázek týkajíc se mé budoucnosti. Na něčem jiném mi nezáleží a kyvadlo ukázalo pokaždé ne. Chtěl bych zkusit totéž s někým jiným. Moc Vás prosím, pomohl by mi někdo ? Moc děkuji za napsání :-)
 
Danča
24.01.14
19:02
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Dobrý večer, mám takový neobvyklý dotaz. Chtěla bych se zeptat, čeho se kyvadla nesmím ptát... Hledala jsem to na internetu a nic sem nenašla :/ S kyvadlem totiž začínám a potřebovala bych prosím poradit... Předem děkuji za odpověď...
 
Makita
14.03.14
14:54
Nereg.

IP: 213.220.242.*
Kyvadlo může mít podobný úspěch jako svalový test z kineziologie, i kyvadla je dobré předem se ptát "dej mi ano" a "dej mi ne". Je dobré mít kyvadlo, které dobře přijímá energii, s obsahem kovu, nebo orgonitové - s drahými kameny, které k osobě, která s ním pracuje nějak patří. Třeba Orgonity od Hopley takové mají, stačí trochu hledat ;o).
 
Ethmond
20.03.14
22:27
Nereg.

IP: 146.102.124.*
Zdravím, rád bych se na něco optal. Jak tady čtu práce s kyvadlem vyžaduje trénink, musíte si vybrat správné kyvadlo a to chvíli trvá a dokáže odpovídat jenom na krátkodobou budoucnost. Můžu tedy požádat o nějaké vysvětlení toho, že já s kyvadlem pracuji asi už třetím rokem od mých 16-ti let, použil jsem přívěšek Mjöllnir, Thorovo kladivo, jelikož obdivuju seveřanskou mytologii a v podstatě od té chvíle mi to vychází. Přiznám se, že jsem skeptik a to dost velký, ale když prostě zažijete, že se kyvadlo samo hýbe a někdy i dost intenzivně, zvláště když neví tak už je to něco. V podstatě dokonale dokázalo kyvadlo určit, kdy poznám svojí nynější přítelkyni. Čím to je? Ptám se spíš ze zvědavosti a dám na svoje zkušenosti, jak říkám jsem skeptik a nevím jestli je úplně chytrý věřit přívěsku na řetízku, ale má to něco do sebe...
 
Daník
26.04.14
16:25
Reg.9.6.21

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat proč se nesmím ptát kyvadla pořád do kola na stejnou otázku? Hledala sem to na internetu a nic sem tam nenašla proč a další věc je, čeho se kyvadla nesmím nikdy ptát... .Předem Děkuji za odpověď ;)
 
tarotman99
27.04.14
08:41
Nereg.

IP: 85.237.224.*
DANIK: Kyvadlo Ti raz odpovedalo a Ty mu neveríš ? Predstav si seba ako dookola sa pýtajú na stále tú istú vec ? Nnenahneval, by si sa ? Neurazalo by Ťa to ? Kyvadlo je v podstate ako živá bytosť. Je to predlženie našich schopností pomoci si na tomto svete.
 
tarotman99
27.04.14
08:49
Nereg.

IP: 85.237.224.*
DANČA: Kyvadlo Ti odpovie len na veci ktoré smieš vedieť. Z etickej stránky neurčuj čas - ten je relatívny , otázky okolo smrti , zázračneho vyzdravenia ( polepšenia zdravotného stavu ), a všeobecne otázky Týkajúce sa intímity a súkromia druhých osôb. No a samozrejme výsledkov akýchkolvek športových či loterijných hier.
 
Blázínek :)
23.06.14
16:14
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Mám takové dvě pro mě velmi důležité otázky, prosím odpovězte mi:) děkuju
1. Mohu používat kyvadlo, které se mi rozbilo jako ve smyslu, že se mi vytrhl ten kroužek z toho vršku?
2. Pořád nemohu přijít na to, proč mi kyvadlo špatně odpovídá a nevýjde mi to a přitom se ptám pro mě na důležité otázky mám pocit, jako by si kyvadlo ze mě utahovalo :( A dost mě to mrzí, nemáte někdo s něčím takový zkušenosti a pokud ano jak to mám vyřešit? Dost mě to trápí :(
 
Dracizena
23.06.14
17:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Blázínku:)))blázínek bys byla, kdybys tlačila na pilu...
Je jasné, když se Ti kyvadlo rozbilo, že v něm nebyla dobrá energie.
A také mě je jasné, že Ty kyvadlo nepotřebuješ, protože ho máš v hlavě, dejme tomu, že v tom 3.OKU..
Tvůj duchovní prostor Ti nedovolí, abys spalovala kyvadlem svou hvězdnou energii, kterou si musíš šetřit do stáří, pokud chceš být i ve stáří čilá a zdravá...
Mě kyvadlo poslouchalo asi 14 dní a pak se mým kyvadlem stal krk...
Ano, i Ty vnímej krční páteř, ONA Ti bude odpovídat na ano+ne...
A později mi duchovno už odpovídalo vnitřním slyšením a viděním a cítěním...
SLOŽ SI ZE SVÉHO JMÉNA, JMÉNO SVÉHO DUCHOVNÍHO RÁDCE... důležité...
Do duchovna vedou světelné schody a po nich se jde opatrně a pomalu a s modlitbou na rtech... ale se světelnou a má modlitba je jednoduchá a svítí, že o mě vědí, i bytosti temna, i světla...
Prostě, začni ámenovat dokola a časem sama poznáš sílu tohoto slova.
To slovo je dimenzní jméno, samotného stvoření... ÁMENO***
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S TEBOU A PŘEJI ZDRAVÉ ENERGIE VE TVÉ DUCHOVNÍ CESTĚ***
 
Rorinka
31.07.14
11:30
Nereg.

IP: 5.102.57.*
Dobrý den,
byla jsem si nechat vyložit karty. A kartářka vzala kyvadlo, ale to se mnou i s ní odmítlo komunikovat. Kartářka poprosila kyvadlo zda se může zeptat na mě a partnera. A kyvadlo mlčelo. Nehýbalo se. Když se zeptala na jinou otázku, kyvadlo dovolilo otázku i mi řeklo odpověď.
Proč s námi kyvadlo nemluvilo?
Jsem osoba, která karty nevykládá u kartářky jako takové jsem byla poprvé. A s kyvadlem a jeho věštbou jsem se také setkala poprvé.
Děkuji
 
Dracizena
31.07.14
13:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Rorinka zdravím...
Kyvadlo je žezlo imaginárního Ducha a ne každý má tohoto Ducha
ve světelné zóně, aby se uměl napojit na každého.
U kartářky, u které jsi byla, ona je vroucně modlící a proto, i její kyvadlový Duch se chová k lidem s citem.
Ale ON neumí odpovídat každému a jak je upřímná kartářka, tak je i upřímný její imaginární Duch a raději se zastaví a neodpoví, než by lhal.
Tato kartářka by se měla čistit a jinak, jak doposud se čistí/modlitba nestačí/ a tím by se i posílil její kyvadlový Duch a pak by pravdivě odpovídal každému...
Ale klobou dolu, za její pokoru, proto jsou v pokoře, i bytostní energie které kolem ní chodí a druhým lidem není ona upírkou...

A z jiného úhlu pohledu... neptej se kyvadla a ani karet na to, co se ti vyjasní časem a čas ti to ukáže sám...
Věř, že za každou planou otázku si duchové vykousnou kus tvé drahocenné energie.A to pak nestojí za to, dozvědět se, co stejně víš a nebo se časem dozvíš.
Pomodly se za Ducha té kartářky, že se zastavil a nevykousl ti kus aurického pole.
Člověk je jako strom a když duchové okousají korunu, pak bys to cítila na fyzičce a ve zdraví a často bys plakala a nevěděla ani proč.
Samota, souženost, trápení... takto se chovají lidé s okousanou korunou svého duchovního stromu...
Ptej se na své skryté tělesné potíže a zde každé kyvadlo reaguje
s nadšením a s láskou vesmírnou. Kyvadlo je Duch, který chce uzdravoval lidskou, i zvířecí rasu.
Kyvadla lidem ukazují směr a hlavně, jak ven z nemocných problémů.
Ale jestli ten a tamten kluk s tebou bude chodit a nebo ne, to není nemocný problém...
 
Hellen
14.01.15
19:59
Nereg.

IP: 90.178.209.*
Dobrý den, chci se jen zeptat, zda jde jako kyvadlo použít řetízek s kamínkem, který nosím na krku? Kdysi jsem měla křišťálové kyvadlo, ale při stehování jsem no ztratila... A ještě bych se chtěla zeptat jak daleko do budoucnosti se můžu kyvadla ptát, tak aby odpověď byla objektivní?? Předem díky za odpověď.
 
dracikral
25.06.15
21:58
Nereg.

IP: 63.141.217.*
proboha draci zeno na co si tu hrajes ? Co zde placas za tuposti o kyvadle a o nejakem svetle ?? Evidentne tomu ani trochu nerozumis a hrajes si tady na nejakou vseznajici , ale jen ukazujes svymi primitivnimi nazory jakjsi sama priomitivni. Kyvadlo se pouzivalo a pouziva i v orientu a v ruznych kulturach a se svetlem to nema a nemelo nic spolecneho. To jsou jen kecy modernich samozvanych kartarek ap odvodnic co si vymysli sve fantasmagorie aby vypadaly zajimave. bez radsi zaptky makat do pradelny a neztrapnuj se zde.
 
Dracizena
25.06.15
23:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
HELEN... odpovím Ti v krátkosti...
Duchovno Tě nechá nahlédnou do budoucnosti, když si ale vyčistíš svou minulost a to může být, jen jediný nečistý okamžik...
 
K
17.11.15
21:27
Nereg.

IP: 89.176.61.*
Po skušenosti kdy mě kyvadlo psalo dlouhé odpovědi a používalo klávesnici počítače jako quija tabulku, vyprávělo příběhy, vím že se přes nás napojí jiné energie a skrze náš mozek komunikují. Kyvadlo je jen nástroj, který zhmotnuje odpovědi. Nejsem žádný ezoterik, spíš mám ráda logiku a psychologii. Jde o to že pracovat s kyvadlem musíte až ve chvíli kdy máte zvládnuty své strachy. Zkoušela jsem různé obrany, ale vždy s Vámi rezonuje jen energie nebo bytost na podobné úrovni co vyzařujete, může samozřejmě i vyšší. Je třeba pracovat velmi opatrně a s čistou myslía být k sobě co se týče strachů atd velmi upřimný. Vím to protože to co se mě dostávalo bylo i velmi nepříjemné a sáhla jsem si i na dno.
 
Matula
11.01.16
21:41
Nereg.

IP: 194.228.13.*
Bylo by dobré upozornit všechny na to, že věštění je zlé. Jsou to démonické síly, kdo poradí. Ten, kdo hledá Boha se setkal možná s tím, že už ve Starém Zákoně Bůh věštění zakázal. Učme se ptát Boha a zapomeňme na karty, kyvadla, horoskopy apod. Netrapme toho, kdo nás stvořil, vždyť on nás zná nejlépe a jistě touží, abychom šli na modlitbách za ním a né pro rychlou radu k dáblovi. Pán Bůh též odpoví, ale třeba trochu jinak než čekáme a třeba né hned, jak chceme my, jeho odpověď přijde v pravý čas. Touží hlavně po naší upřímnosti a aby naše sdrdíčka byla nakloněna k němu.
 
vesteni.Vanda
14.05.16
22:16
Reg.27.4.16

Teď vyšla velká knížka o práci s kyvadlem. Určitě se ti bude líbit. vesteni.Vanda@seznam.cz
 
Angel.
04.08.16
16:20
Nereg.

IP: 92.240.180.*
Neobracejte se k hadačům a věšťcům, ani od nich rady beřte, poškvrňujíce se s nimi: Já jsem Hospodin Bůh váš. Duše, kteráž by se obrátila k hadačům a věšťcům, aby smilnila, [postupujíc] po nich: postavím tvář svou proti duši té, a vyhladím ji z prostředku lidu jejího. A protož posvěťte se a buďte svatí, nebo já jsem Hospodin Bůh váš. Nebude nalezen v tobě, kdož by vedl syna svého aneb dceru svou skrz oheň, ani věštěc, ani planétník, ani čarodějník, ani kouzedlník. Ani losník, ani zaklinač, ani hadač, ani černokněžník. Nebo ohavnost jest Hospodinu, kdožkoli činí to, a pro takové ohavnosti Hospodin Bůh tvůj vymítá je od tváři tvé.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)