For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 17.8.2022
Svátek slaví Petra, zítra Helena.

Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Z dětí, které jsou milovány, vyrostou dospělí, kteří umějí milovat.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Jdu vstříc lepšímu životu, protože si ho zasloužím. ”

Myšlenky moudrých

Murphy

Bellův teorém: Ponoří-li se tělo do vody, začne vyzvánět telefon.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarot

zpět

věkový rozdíl - problém?

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

věkový rozdíl - problém?

barka
05.10.14
15:58
Reg. před 2016

Dobrý den,
vím, že to sem asi nepatří, ale ... jsem 1994 a Zamilovala jsem se do 1983. S ním mi to ovšem nevyšlo - když zjistil, o kolik jsem mladší, jednoduše utekl. A teď je to tak půl roku, co jsem se poprvé potkala s 1975. Je to sice jen známý, kterého potkávám párkrát do měsíce, ale asi k němu začínám zase něco cítit. Ví, že jsem mladší, ale nezajímal se, kolik mi přesně je. Mám u něj šanci? Nebo i jej odradí věkový rozdíl? (já:24.03.1994; on 22.04.1975) Mockrát děkuji :)

Camie
18.11.14
10:09
Reg. před 2016

... věkový rozdíl bývá komplikovaný. Je doba, kdy naprosto nevadí, pak je dokonce výhodou (zvláště, když na chlapa jde druhá míza), no a pak je otázka, jak Ti bude, až jemu bude šedesát a Tobě čtyřicet. A zkus to vzít i z pohledu jeho a Tvých přátel.

Nicméně Ti narovinu napíšu, že znám hodně chlapů kolem čtyřicítky, kteří si začínají s mladýma holkama, aby se necítili staří, někteří chtějí najednou rodinu a usadit se. Pokud dokážete najít stejné priority a i jakýsi výhled do budoucna, tak proč by to nemohlo fungovat.

jindulka
19.11.14
00:58
Nereg.

IP: 217.195.172.*
Ahoj,nahodou jsem nakoukla do Tvého tématu,tedy já mám svých věcí k řešení dost ale nedá mě to:
To co je mezi dvěma lidmi (úmyslně nepíši vztah)není o věku,ale o nich dvou.
Myslím,že je úplně jedno,kolik komu je,ale jak je jejich náklonost,nebo přitažlivost velká.
Tak ahoj a přeji hodně štěstí

007kelinka
13.01.15
22:34
Reg. před 2016

Dobrý večer prajem, PROSÍM, PROSÍM, ako to vidíte medzi nami? Má to budúcnosť? Hodíme sa
k sebe? 30.8.1947, 10.2.1952, ďakujem

Dracizena
13.01.15
23:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kelinka, na čísla bych vůbec nekoukala, ale jestli Ti ten muž VONÍ
a jestli nepoužívá tvrdá slova a pěsti... to je důležité...
Do čísel bych se dívala, spíše z duchovního zájmu...
Měj se dobře a držím palce...

Dracizena
13.01.15
23:49
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kelinka... jeden máte životní číslo 5 a druhý 2 a dohromady je to sedmička... a sedmička je energie, která vám jednou zvedne strop a bude vše v poho, ale příště ho sníží a budete se na sebe mračit.
Každá energie má svůj výdech a nádech, proto i energie sedmičky...
Ono to i odpovídá, jste ve zralém věku a každý máte zakořeněné své
nároky. Proto on, když sníží pomyslně strop /bude zamračený, bez nálady/.Určitě mu to nevyčítej a strop už více nesnižuj.Naopak zvedni obočí a s úsměvem ten temný mráček zvedni, jako roletu.
Světlo je energie, kdy si lidé vidí dobře do očí a lépe si rozumí, ale zamračené čelo, to je stažená roleta a za ní se pak dělá bububu...

007kelinka
14.01.15
02:15
Reg. před 2016

Dracizena, srdečná vďaka za výklad

Jolanda
02.03.15
12:46
Nereg.

IP: 195.113.193.*
MySlIiIm wOe, ZhE MaAaSh nAdEyI. nEyDe pRzEcI YeN O To wOe, KoLiK WaAaM Ye, Ae yAk sI SpOlU RoZuMiIiTe. MoCiNkY WaAaM PrZeYi sHtEsTiIiCzKo, ZkUs nA NeY PoUzHiIiT TrZeBa nEyAkEeE PrAkTiKy z pAdEsAaAt oDsTiIiNuUu sHeDi, TiIiM UzHeNeSh kAzHdEeEhO InTeLiGeNtNiIiHo fRiGiDnIiIhO PaNiCe pO ShEdEsAaAtCe!!! :P YaAa Se PoDrZiIiZnU!!! :((((((

kocicanda34
03.04.15
14:26
Nereg.

IP: 84.16.106.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)