Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 13.8.2020
Svátek slaví Alena, zítra Alan.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 13.8.2020
Svátek slaví Alena, zítra Alan.
Fórum:

Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sen o mrtvé mamince11.08.20 / Dracizena v Sny
Opakující se sen kde utikám.11.08.20 / Dracizena v Sny
Hodně zvláštní sen10.08.20 / Posel v Sny
Sen o mrtvé mamince08.08.20 / ka v Sny

Když budeš něco chtít velmi silně, bude Vesmír tvému přání nápomocen.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Přivolám k sobě pravou lásku. ”

Myšlenky moudrých

Schweitzer

Kdyby se lidé v dospělosti stávali tím, po čem touží ve čtrnácti letech, byl by celý svět dočista jiný.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

Vědma

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Vědma

Mončii
03.12.18
12:57

IP: 147.251.192.*
Dobrý den, neměl by někdo kontakt na nějakou dobrou vědmu? Klidně uvítám i jiný druh věštby než karty. Předem moc děkuji za kontakt a tipy. :) Měla bych jednu otázku, ale karty mi odpovídají dost chaoticky. :)

Poustevnice
04.09.19
15:23

IP: 46.16.121.*
A na co by ses chtěla zeptat?

Eliš
09.09.19
10:05

IP: 46.135.39.*
mám složité období, 4 roky držím a snažím se udržet vztah s pravděpodobně zamindr chlapem, pracovitým, ale nepodrží mě, co slovo to urážka, křičí na mě, protěžuje původní rodinu (ta je jako venkovská chobotnice rozlezlá všude,pomluvy, poznámky, někdy i víc.) a vše mi dává za vinu, když se "rozejdeme" tak si dlouho chodí por věci, ukazuje se každý druhý den, aby mě vydeptat. (mám všechny možná přízviska, jsem nemožní nešikovná,nemám přátele- to řval tak až se mi kdokoli bál zavolat blbá-přitom on v bankrotu a žil u mě) nejsem idiot, bránila jsem se, asertivita, kontra manipulační techniky, někdy ale člověku bouchly saze a řvala jsem taky. Já se nechci nechat udupat do země.Proč se mi tohleto děje?už bych radši, aby odešel a netrápil mě a dceru. Někdy je surový a hrubý.Vyjde mi to? Ustojím to? Jak finančně, tak pracovně? Potkám ještě proboha někoho normálního a slušného ke mě? datum narození soukr. dík nešťastná Eliš

Konstantin
06.06.20
00:27

Je dost mozne ze to mate z tramatu nebo vzorec z dectvi.Myslim ze je potreba vyhledat odbornou pomoc a pana nejspise vyhodte.On nedokaze unest vysí vykon zeny nez ma on.

Dajda
26.06.20
14:16

Přiveďte si jakýkoliv chlapa, třeba kámoše, bratra, otce ap. Zpakujte mu igelitky, strčte je za dveře a vyměňte fabku. Pak se ho zbavíte.

Konstantin
07.07.20
03:53

Oba nazory jsou dobre.
Muze vyhodte a bude te myt klyd.A je nutne odbourat program v podvedomy z dectvi.Vas tata se zrejmne takle choval k vasi mame a tak to podvedomne hledate v novych partnerech.Napiste si na papir jam ma vas vyvoleny vypadat jake ma myt chovaní Jake ma myt naviky a jake vstahy ma te myt z jeho nebo on zvasi rodinou.Pak si dejte na 7 dni toto prani pod polstar a nazaver ho zapalte nad ruzovou svicku.Popel poelte po vanku nebo vetrou a vduchu vyslovte cekamte.A vasemu tato zas je potreba odpustit mu
Tak to jsem to poprve vyskousel u sve partnerky a jsen sni dodnes a stasny:-)
Jinak mozna pomuze se prestehovat i uplne nekam jinam.
Snad jsem pomohl

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)