English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Achard

Hlavní příčinou rozvodů je manželství.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Udpoutání od minulosti

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Udpoutání od minulosti

Janna007
07.04.16
19:21
Reg.11.2.16

Prosím můžete mi někdo poradit jak se odpoutat od minulosti jsou věci které se stali a nejdou nijak změnit a já nad nimi pořád přemýšlím i když se snažím myslet na něco jiného a pěkného za chvíli se přistihnu že zase přemýšlím nad věcma nad kterými bych neměla věcma z minulosti a už mě to dost užírá děkuji
 
Dracizena
10.04.16
00:11
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Janí... v pohodě, nech myšleny, ať dělají to své... myšlenky čistí tu minulost a když bys myšlením od minulosti utekla, tak v těle /v hlavě/ uzavřeš tu tíživou energii a co se stane po letech? Budeš mít migrény a třeba by z té energie vyrostl i nádor... Pouštěj to ven, jak si přeje Tvé tělo... Nic není horšího, než být pak nemocný z energií, kterým jsme uzavřeli ventil... když myšlenky zabrousí do minulosti, v klidu o tom všem přemýšlej a říkej si, "aha, ono to musí z hlavy vytéci a proto na to myslím"... věř tomu, že Tvé myšlenky jsou živé a vědí proč Tvým myšlením protahují ty negativní prožitky... drž se... pááá
 
Janna007
10.04.16
07:27
Reg.11.2.16

Moc děkuji za odpověd ale občas mám pocit že se z toho zblázním
 
Lenka tenka
29.04.16
22:47
Nereg.

IP: 85.203.16.*
pro Janna007 - doporučila bych ti obrátit se na pana Petra K, na youtube s ním najdeš rozhovory z TV, to je asi nejlepší odborník na ezoteriku a výzkum. A neměla bys poslouchat rady samozvanych kartarek zde, ktere vesmes pisi nesmysly, jak to tak ctu. Petr je ale dost drahy,ale umi, na internetu najdes obrovske mnozstvi pozitivnich recenzi.. Preji hodne stesti
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)