English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Truhla z nebe

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Truhla z nebe

Lucianna
18.09.10
08:40
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, zdál se mi zvláštní sen, dívám se často na Sběratelé kostí, je to kriminální seriál. Dnes se mi zdálo, že jsem pracovala pro jednoho agenta, co tam vystupuje a nějak jsem se do něho zamilovala, ale on měl rád jinou také z toho seriálu. Jenomže jsem byla jako jejich parťák, byla tam skupinka zločinců, kteří chtěli získat jedno dítě. Takže jsem se tam i s nimi poprala. V tom jsem měla sama v rukou dítě, chlapce. Pak nějak zmizel a jen jsem je slyšela, že to dítě není tam, kde si mysleli. Místo chodníku byla samá voda před naším panelákem a uvnitř tam byla malá truhla a plavaly tam kolem ryby. Ten agent se tam šel podívat a vylovil v láhvi kapra, ten bohužel nešel ven. A v tom prostě z nebe pomalu se do té vody ponořila ta obrovská truhla s dítětem, které bylo v ní. Tak jsem se probudila, nevíte co to může znamenat. Je to šílenost?! Ale probudila jsem se s hezkým pocitem. Děkuji
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)