Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 2.12.2022
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav.Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Truhla z nebe".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Truhla z nebe

Lucianna
18.09.10
08:40
Nereg.

IP: .*
Dobrý den, zdál se mi zvláštní sen, dívám se často na Sběratelé kostí, je to kriminální seriál. Dnes se mi zdálo, že jsem pracovala pro jednoho agenta, co tam vystupuje a nějak jsem se do něho zamilovala, ale on měl rád jinou také z toho seriálu. Jenomže jsem byla jako jejich parťák, byla tam skupinka zločinců, kteří chtěli získat jedno dítě. Takže jsem se tam i s nimi poprala. V tom jsem měla sama v rukou dítě, chlapce. Pak nějak zmizel a jen jsem je slyšela, že to dítě není tam, kde si mysleli. Místo chodníku byla samá voda před naším panelákem a uvnitř tam byla malá truhla a plavaly tam kolem ryby. Ten agent se tam šel podívat a vylovil v láhvi kapra, ten bohužel nešel ven. A v tom prostě z nebe pomalu se do té vody ponořila ta obrovská truhla s dítětem, které bylo v ní. Tak jsem se probudila, nevíte co to může znamenat. Je to šílenost?! Ale probudila jsem se s hezkým pocitem. Děkuji
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)