English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Studium nebo život

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Studium nebo život

Dragon
16.11.10
14:02
Reg. před 2016

Ahoj, mám takový problém asi bych na to chtěl vyložit karty, kdyby tedy měl někdo zájem.

Můj problém se týká studia, které mě nebaví a nejde mi. Nevidím nic, že by se mělo do budoucna něco změnit v úspěchu nebo štěstí. Nemůžu kvůli tomu vydělávat žádné peníze, nepravidelnost a neustálé sekundární problémy mi také v současném stavu nepomáhají. Nemůžu ani bydlet sám, mimo rodiče. Nemám kvůli tomu ani čas (musím si taky vydělávat penize, učit se a taky mít soukromý život), způsobuje mi to deprese a pravděpodobně i sekundární zdravotní problémi. Dá se říct, že jsem zoufalý z toho v jakém stavu jsem a taky dost často koukám na poslední východisko - sebevraždu - což jsem si čistě z praktických důvodů zakázal. Určitě svou vysokou školu jednou chci dokončit, ale zatím mám velký pocit, že tohle není to co jsem v životě chtěl. Už mám 2,5roku za s sebou a cítím, že to nemělo smysl, ani význam... Proto přemýšlím nad ukončením studia a jít dělat práci, ale je to hodně velký risk. Chtěl bych se přestěhovat a mít svůj život. Pomůže mi někdo rozhodnout se?

12.11.1988, muž... české Budějovice, 20:35-45 minut...
 
liska fiska
16.11.10
17:46
Nereg.

IP: .*
vsechno ma svuj cas, male krucky mohou pomoci k cili, k pokroku; dulezita je zmena mysleni a vira; nic se nedeje nahodou a je dobre ucit se a hledat i na tech spatnych vecech dobre stranky a pouceni
 
Dragon
16.11.10
18:57
Reg. před 2016

lisko a jedná se o výklad nebo filozofickou odpověd na to jak žít? protože to můj problém opravdu neřeší...
 
žák
16.11.10
22:46
Nereg.

IP: .*
to nepíše liška, to psal Mistr
 
ghost
16.11.10
23:25
Nereg.

IP: .*
trochu nešťastně položená otázka, Dragone. Vydíráš? Až jsi zes na tom špatně, zajdi k lékaři. Výklad tady nečekej, tu se nevěští. Co tak si zavolat placené linky?
 
Dragon
16.11.10
23:27
Reg. před 2016

ghost - díky tam už chodím... myslíš na tvoje placené linky? je mi to jedno. nechte to být...
 
Stellla
16.11.10
23:42
Nereg.

IP: .*
neutíkej, zastav se trošku, tu školu nevzdávej, pokud na ní máš, byla by to škoda, máš deprese?
 

Stellla
16.11.10
23:44
Nereg.

IP: .*
nech tu email znám pár linků, kde ti udělají zdarma výklad
 
orlandogirl
17.11.10
11:11
Nereg.

IP: .*
Ahoj Merit, mohla bych tě prosím poprosit o výklad karet? Můj mail je: michaela.bradova@centrum.cz. Děkuji
 
Theodor
17.11.10
11:59
Reg. před 2016

Dragon:

škola není podmínkou spokojenosti.
otázkou je: co je tvůj cíl? Čím chceš být? Víš to? Chceš li být například strojním inženýrem, jiná cesta než přes školu nevede. Chceš li vlastnit obchod s ovocem, studovat na to můžeš ale nemusíš... A pak jsou cesty, kde školu nepotřebuješ vůbec...

Máš studijní problémy? (opakování zkoušek, neúspěch, atd.) nebo tě škola jen nebaví?

výklad není ani potřeba, potřeba je vědět, kam se chceš dostat...
 
Merit
17.11.10
18:21
Reg. před 2016

ahoj orlandogirl :-)
Michalko, to pozadej nekoho jinyho, urcite ti to tu nekdo vylozi :-) a velice rad.. :-)
tak se na me prosim te nezlob..
mej se krasne pa :-)*
 
liska fiska
17.11.10
21:35
Nereg.

IP: .*
vsechno ma svuj cas - az prijde ten spravny cas bude i soukromy zivot, vlastni bydleni ; male krucky mohou pomoci k cili, k pokroku - stava se pomerne casto ze pri uceni se najde neco, co nebavi a nejde, je dobre to zahrnout a prekonat, protoze malymi krucky se dojde k cili a k pokroku (predpokladam ze studium je na 3 roky, tzn.cil je blizko), vystudovana skola muze prinest pozdeji sve ovoce, ktere neni jeste videt - v praci ale i treba v tom, ze clovek dokazal neco, co ho nebavilo a sel pres prekazky (priste muze byt prekazka vetsi) atd.; dulezita je zmena mysleni a vira - tim ze si clovek porad rika ze ho to nebavi a nejde, nelze cekat jiny vysledek nez fiasko.
 
liska fiska
17.11.10
21:37
Nereg.

IP: .*
jo a vyklad karet to neni, nedelam ho
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)