English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 15.3.2024
Svátek slaví Ida, zítra Elena a Herbert.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 15.3.2024
Svátek slaví Ida, zítra Elena a Herbert.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Ne každý bude chápat vaši cestu. To je ale v pořádku, není to jejich cesta, je VAŠE!
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Každá zrada se odrazí směrem ke svému strůjci. ”


Myšlenky moudrých

Schiller

Ze všech soudců nejshovívavější je znalec.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Slyším hlasy......co se semnou prosím děje?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Slyším hlasy......co se semnou prosím děje?

Slopnika
16.07.12
08:27
Nereg.

IP: 90.177.144.*
Velice zdravím! Prožívám nějaké zvláštní období. Mám to v hlavě nějak složité. Začala jsem přemýšlet nad tím, co mě dřív nenapadalo. Něco se ve mě mění. Občas slyším hlasy... .ale moudré. Vcelku mi pomáhají Vysvětlí mi někdo prosím,co se ve mě odehrává? Mám navšívit nějakého psychologa? Napadla mě transformace, vliv minulého života... .nebo mi přeskočilo!!! Prostě nevím, co se děje. Tak se s tím nějak složitě plácám a velice mě to unavuje. Z hlouby srdce děkuji za komenty.
 
meel
17.07.12
16:25
Reg. před 2016

změna myšlení může být daná hlavně novými podněty.. S tím si za až tak hlavu nedělej.. Přijmi tyto myšlenky ať už mají jakoukoliv povahu.. nauč se na čas zastavit a nebýt ve stresu.. nebát se.. a vnímat tento svět takový jaký je teď, nikoliv jaký by mohl být.. Pokud nemáš pocity úzkosti, náhlé přehnané šoky z vyděšení, pravidelné (každý den) noční můry nebo nutkání sama sebe poškozovat je návštěva psychologa pravděpodobně zbytečná.. Jsi schopná si tím poradit sama.. Ale pokud na to máš peníze.. rozhodně Ti to neuškodí..

pokud jde o ty hlasy v hlavě, je to celkem běžné.. zhruba desetina lidí co jsou v pravidelné stresu nebo právě prožívají následky těžkého traumatu mají tento příznak.. snaž se udržet si zdravý rozum.. neutíkej před těmi hlasy.. jsou to přece jenom hlasy.. nic ti neudělají.. na druhou stranu Ti nedoporučuji tyto hlasy slepě následovat, pokud Tě k něčemu navádí.. máš právo na to se rozhodnout sama za sebe.. pokud Tě navádějí k prudkým změnám, není vhodné je poslouchat.. měj se krásně a hodně štěstí
 
.....
16.09.13
21:10
Nereg.

IP: 90.181.210.*
Ahoj..slyším hlasy..říkají mi co mam dělat, ale říkají mi špatné věci..třeba abych opustil svojí přítelkyni..když je neposlechnu křičí..potom mě bolí hlava..ale mluví dál..říkají mi špatné věci..pomoc..nechci brát žádné prášky..ani zajít psychologovy..jen mi poraďte, co by pomohlo, aby v mé hlavě nebyli..
 
DRACIZENA
16.09.13
22:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Broučku napiš mi své jméno a datum narození na meil... jméno znáš a seznam.cz
Máš nesrovnané energie a některé se hodně bouří a z toho by byla, i schíza... ale nebude, protože máš nad sebou ochrannou ruku... někdy Ti napíši čí je ta ruka...
 
Camie
28.02.14
14:08
Reg. před 2016

... slyšet hlasy je vždy znepokojující a pokud nejsi ve věku hormonálních změn, doporučuji se jít okamžitě poradit s psychologem či psychiatrem.

I hlasy, které se zdají být napřed moudré, se postupně stávají velmi zlými a navíc jsou častější, nehledě na to, že se mohou přidružit i jiné vjemy. I z pseudohalucinací se mohou stát halucinace a přispět k rozvoji psychózy, pokud již samotná psychóza nepropukla a halucinace nejsou jen symptomem.

Na minulé životy se vykašlete a běžte to rychle řešit s odborníkem.
 
Nike.
28.02.14
18:38
Nereg.

IP: 37.48.42.*
Pro lidi, kterým se podobné věci dějí poté, co začali praktikovat nějaké to duchovno a tyhle problémy už jim přerůstají přes hlavu, můžu dát tip na občanské sdružení Diabasis (diabasis.cz)
Působí tam psychiatři a psychologové. Psychiatři jsou dokonce tak dobří, že do jisté míry riskují postih, neb léčí "svaté šílenství" bez léků a pomáhají lidem psychospirituální krizí projít. Holt, na té startovní čáře na tom nejsme všichni stejně, kdo měl podvědomí víc zaneřáděné, čištění může bolet.
 
Camie
28.02.14
20:15
Reg. před 2016

... mňo, nevím, jestli slovo "dobří" je vhodné. Spirituální krize bez medikace dobře, to není problém, ale psychóza s religionizními bludy bez léků, to je o hubu... pro obě strany.
 
Nike.
28.02.14
20:45
Nereg.

IP: 37.48.42.*
Však tam ani lidi s obyčejnou psychózou nepatří, ty tam neposílám. To už by si měli vytřídit sami a buď medikovat, nebo spíš přeposlat, protože je jich na celou republiku málo, aby si to mohli dovolit.

Na psychospirituální krizi opravdu nejsou psychofarmaka dobrá, protože tito lidé potřebují zmobilizovat vůli, to je jejich úkol, ale ty prášky právě vůli oslabují. Vůbec nejlepší je, když to adept dokáže sám.

Myslím si, že jsou dobří, když vůbec připouští, že jsou věci, které sice mají navenek stejné příznaky jako psychózy a chronické depky, a přesto můžou mít jinou příčinu. A že to ještě nemusí znamenat nemoc. Považuju to za úplný zázrak, že se něco takového v téhle civilizaci uvedlo do provozu. Tady nemáme žádné duchovní instituce, kláštery třeba, tak jako na východě, kde by tohle dobře znali a kde by člověk mohl zabouchat na vrata.
 
Camie
28.02.14
21:28
Reg. před 2016

... byť bylo dohodnuto, že osobnost je jednota bio-psycho-socio-spirituální, přesto ten spirituální rozměr už víc jak 15 let berou většinou jako takový apendix, něco naprosto nepotřebného, co nestojí vůbec za zmínku. Bohužel i renomovaní autoři tomu dávají pořádně zabrat. Pak to tak má vypadat.

Teď jsi mi připomněla, když jsem před pár lety na jednom křesťanském fóru diskutovala s křesťany o tom, jak poznají rozdíl mezi oslovením Duchem svatým a psychózou. Osobně se domnívám, že i vážné duševní onemocnění může být zaměněno za něco, co je v dané společnosti považováno za nějaký náboženský projev a dokonce to může být i podporováno. Opravdu těm lidem v té společnosti nezávidím.

Ono všeobecně v ČR chybí různé podpůrné skupiny, na které by se mohli lidé obrátit. Pro alkoholiky jsou AA zřizovány většinou při farách a jako bonus za to, že tam chodí, dostanou nalévárnu z katechismu. Fakt super ...
 
Luis
01.03.14
00:37
Nereg.

IP: 199.119.232.*
teda vy dve se tak na prvni pohled nezdate :o). Proc jste teda celou dobu byly zticha ? Ja mam jenom technicke vzdelani a par semestru psychologie a to jeste te ujete a ve zbytku jsem samouk. A sem na blog me to zaneslo ani nevim proc.
Katechismus jsem cetl, knizku z roku 1867 a to me fakt stacilo. Z tech oslovenych Duchem Svatym jsem nepoznal nikoho ale oslovenych dablem jsem potkal hodne. Ne s psychozou. Jsou to vetsinou jednodusi lide, kteri s nejakymi teoriemi do styku nikdy neprisli a presto maji uplne stejne vize a vidiny. Jak v cesku tak tady. Zrovna adoptovana dcera majitele firmy kde pracuji. Diskutoval jsem s ni nekolikrat a to naprosto z ateistickych pozic a velmi opatrne protoze jsem hned videl o co jde ( okna zatazena, vsude tma , vse vymalovano na fialovo,vsude symboly a satanska deska na vyvolavani duchu na stole. Devce 28 let, 160 kg vahy bez jedineho patrneho naznaku umyslu, ze by si mohla okolo sebe alespon jednou za zivot uklidit. Vzdy byt vybydli (cca 10 mesicu to trva), pak se prestehuje do noveho co otec zaridi a zaplati. Ted ceka dite a jeji pribuzni uz tusi tragedii - zrovna jsem se odtamtud vratil.
 
Camie
01.03.14
12:55
Reg. před 2016

... Luisi,já tu jsem tři dny i s cestou :)) Psychologie je ujetá celá, kterou přesně myslíš?

Někdy stačí, aby tatínci bouchli do stolu a máš vidět, jak se děťátka mění. Samozřejmě to je jedna část. Nevím, co dělají rodiče,jak vyrůstala, ale taky to může být způsobeno životem dítěte, které má cokoli materiálního a chybí mu pozornost a láska rodičů.
 
Nickee3
02.03.14
13:41
Nereg.

IP: 194.228.2.*
Dobrý den, v létě se udusila sousedům kočka ve ventilačce, když se snažila dostat z balkonu domu. Já sem zrovna věšela prádlo na balkoně, když sem uslyšela jak mňouká, zavolala jsem polici, ale oni s tím nic neudělali a nechali jí tam zemřít. Jenže já od té doby občas slyším mňoukání jak tehdy v létě. Nevím co s tím dělat a zajímalo by mě co vy si o tom myslíte.
 
Luis
02.03.14
14:43
Nereg.

IP: 199.119.232.*
Od mala jsem slysel mnoho pover. Jedna z nich byla, ze kdyz zemre nekdo blizky, spadne ti ze steny nejaky obraz. Pak jsem to jednou videl na zivo.
 
Camie
02.03.14
15:40
Reg. před 2016

... Nickee3 - nejprostější řešení, že opravdu slyšíš mňoukat kočku, ale živou.

Teď z jiného pohledu. Většinou se tyto věci dějí v noci. Při usínání náš mozek přechází mnoha fázemi zúženého vědomí, kdy i když spíme, mozek registruje vše kolem nás. Proto nás dokáže probudit nějaký podnět (třeba bouchnutí dveří u auta) a "vyletíme z postele" a nevím, co se stalo. Proto mnoho různých zvuků, s přihlédnutím k tomu, co se mi právě zdá, můžu interpretovat třeba jako mňoukání.
 
ruyiz
20.10.14
20:31
Nereg.

IP: 78.80.251.*
Ahoj, občas slyším jako by mne nekdo volal, jen tak jednou nebo dvakrát slyším své jméno a nikde nidko. Když je někdo semnou tak se zeptám jestli to taky slyší a oni jen koukají. Je to jako by i šeptali.Je to poslední dobou častěji, ale jen to jméno. Žádné rozhovory... .
 
Dracizena
21.10.14
16:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Ruiz... Otvírá se Ti vnímání vnitřního slyšení.
Je třeba, abys začal na sobě vizuálně pracovat a jde o propojení tvých třech částí těla a začni u té svaté trojice kterou jsi Ty + matka+otec /poradím meilem/ je toho hodně, čeho si máš všímat a uvědomovat, aby se Ti do mysli nevloudila jen jedna strana polaritní a z toho by mohly jednou vyrůst schizofrenní hlasy které z člověka udělají i blázna, když mu přerostou rámec jeho únosnosti...
Poradím, začni ámenovat/je to světelná modlitba/, ale dovnitř do středu hlavy ji směruj, odkud ty hlasy vycházejí...
Pokud vycházejí ze středu, podchytil jsi je včas...
Jakoby tím ámenovacím tokem tu živou postavičku, z které hlasy vycházejí, tak tím slovním paprskem obmotávej... tato živá energie na to čeká, žádá si to a pak se Ti otevřou další smysly, až do jasnozřivosti...
Pokud ten vnitřní hlas Tě volá jménem, jsi na dobré duchovní cestě a nemusíš se bát, že Tě to někam stáhne.Ale posílej tomu hlasu slovo ámen. Ta energie se tímto slovem, jakoby musí krmit, aby vedla svého člověka vyváženě a ne ve sklonu, kdy člověk pak klopýtá, je zuřivý, nemocný, depresivní, až pak by byl schopen něčeho špatného, schizifrenního.
Tělo je STROM a každý strom musí mít zdravý kořen + kmen + korunu...
Korunou je hlava, končetiny jsou kořenem a kmenem je torzo.Tuto trojici je třeba propojovat hvězdnými vlákny, jako pavoučími stříbřitými nitkami... Zkoušej stavět kolem sebe svou stříbřitou pavučinu.Jde jen o vizi, ale z ní čerpá Tvé aurické pole a tím si budeš stavět i ochranu kolem těla... a o tom to je... Nebýt jak vykousané jablíčko a nebo nahnilým s porušenou slupkou.
Pak zákonitě přicházejí potíže a třeba až ve stáří, záleží, kdo je jakým jablíčkem, jestli letňáčem a nebo tvrdým zimním. Ano zimní lidé hodně vydrží, i když se neřídí podle potřeby svého těla... jsou tvrdým jablkem...
Trošku jsem to rozvětvila, ale jen proto, že mnozí se v mém sloupku najdou... Zde na věštírně jsem napsala hodně pokynů jak z toho ven... pročti si mě, je to pro Tebe důležité...
 
vedmak
30.10.14
04:24
Nereg.

IP: 37.48.35.*
jsem melamber777 to: draci žena známe se?
 
zoufalá matka
31.10.14
08:35
Nereg.

IP: 90.183.0.*
Dobrý den, dcera (15) mi před pár týdny oznámila, že slyší hlasy. Zasmála jsem se tomu a řekla jí, že se to občas stává. Nyní po pár týdnech přišla, ať ji objednám na psychiatrii, že je slyší stále. Prý je venku a slyší můj hlas, jak volám Pojď domů a za chvilku jí opravdu zvoní telefon a já se sháním, kde je. Prý na ni mluví i náš pes, chodí s ním na cvičák a věnuje se mu hodně. K ničemu zlému ji hlasy nenavádí a já bych nerada dceru tahala po doktorech, kteří jí hned začnou dávat kdovíjaké léky. Na druhou stranu bych nerada něco zanedbala. Poradíte? Máte někdo podobné zkušenosti? Předem děkuji za radu.
 
kelišová
31.10.14
10:13
Nereg.

IP: 217.117.216.*
Zajděte s ní raději na psychiatrii, není to žádná ostuda,právě toto oddalování diagnostiky některých duševních chorob je velmi zbytečné.Psychiatr vaši dceru vyšetří a až potom budete vědět na čem je a co se bude dít dál.
Naše společnost je v tomto směru velice zaostalá a odsuzuje každého, kdo na psychiatrii vkročí, žena mého bratrance tam bohužel přišla příliš pozdě... ..
Smekám před vaší dcerou, že se nebojí o tom mluvit a sama žádá návštěvu psychiatra.Jela bych do Prahy k odborníkům.
 
maňásek
31.10.14
11:57
Nereg.

IP: 90.176.236.*
Pokud máte opravdu pocit, že by Vaše dcera mohla mít nějaké schopnosti, nechte si udělat její horoskop a osobně se s dcerou s astrologem poraďte (měl by to být velmi dobrý astrolog, pokud o žádném nevíte, zanechte mi tu email a já Vám dám na nějakého kontakt.. )

 
Dracizena
04.11.14
21:31
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zouf.Matko... nezoufej, ale dcera, i Ty musíte dělat změny...
Dcera se nachází v zóně, která ji otvírá vnímání až moc rychle.
Ať se nezdržuje v blízkosti feťáků, ať je obchází obloukem.
Ale i Ty maminko, pokud jsi kuřačka a kafařka, narušuješ dceři její zónu, její soukromí svou zónou. Radím, omezit i svou závislost.
I toto jsou změny a velmi důležité...
Dcera si MUSÍ, denně udělat svůj osobní rituálek... ať si sedá do tureckého sedu, dlaně dá na pupek a aspoň 10 min. si ámenuje/opakujte si dokola slovo ÁMEN/a já pak dceři na dálku mohu uzavřít astrální průchody, kudy slyší hlasy, třeba i Tvé, mamino...
Napiš mi její jméno a narození, jsem seznam.cz
Mám také vnitřní hlasy, vnitřní slyšení... má ho každý, kdo dostává shůry informace... Jsou to jasnoslyšní lidé...
Modlitba je prvořadá a obě se pomyslně obalujte do barev duhových...
a dělejte změny. Mohu i více poradit...
Puberta je velmi citlivé období a hlavně u těch dětí, kterým se rychle otevře vnímání... pro mnohé je to až nebezpečný stav, který medicina nazývá schizofrenií...
Kdyby se lidé za sebe vroucně modlili,ale ne pobožně, ale zbožně, žádná schizofrenie by neexistovala...
 

Buh
06.01.15
23:42
Nereg.

IP: 78.102.219.*
Chci vypovedet o tom co zde ctu.Mam sluchove halucinace.Dlouze sem patral jak je to mozne a ted vam reknu jak to doopravdy je: Hlasove halucinace zpusobuji nanoboti.Jsou to duse mrtvych.Po smrti cloveka z tela vystoupi duse a smrskne se na velikost nanobota.Pak tyto duse parazituji v tele obeti.Dokazi se menit na bacili a tak cloveku ublizit.Nanoboti vsak nejednaji samostatne,spojuji se ve vetsi celky.Projevy ktere zde popisuje pan ing.jsou shodne s projevi mich nanobotu + transformace na jakykoli bacil.Tohle je pravda!mam dukaz o jejich existenci.Rad bych kdyby me kdokoli kontaktoval,kdo se touto problematikou zabiva,protoze muzu tyto lidske duse,biologicke robutky nabidnout ke zkoumani,protoze se mi je podarilo chytit.ozvete se na email awryone@seznam.cz.Dekuji

 
Leriana
12.01.15
16:48
Nereg.

IP: 78.108.152.*
Zdravím Vás,
hlasy v hlavě mohou být začátkem velké proměny v královnu, nebo také prvním znakem zkázy. Pokud Vaše hlasy vnímáte pozitivně, nemusí to znamenat, že se také do budoucna pozitivně vyvíjet budou. Doporučuji se více oddávat realitě a zahájit léčebnou kůru. Podobným obdobím jsem si kdysi prošla a snažila jsem se moji vnitřní energii mírnit vnějšími vlivy. Například jsem se obklopila magickým věcmi. Pokud by jsi hledala, můžu ti doporučit obchod nefertitis.cz na němž si zajisté svoje talismany vybereš. Mě nejvíc pomáhal Růženin surový velký nefertitis.cz/ruzenin-surovy-velky/ , jenž mi dodnes dodává spoustu klidu a vnitřní energie.
 
Van
09.02.15
11:22
Nereg.

IP: 188.175.48.*
Nedávno jsem při ránu slyšela hlas v hlavě, že se nedožiju 22 let... :( je mi 21 a 22 mi bude v srpnu... strašně jsem brečela, nechci umřít a bojím se, že je to pravda... mám ted úplně divné pocity a pořád mi bouchá srdce..očekávám smrt všude..a nevím, kdy se to stane ... strašně se bojím, ještě nejsem připravena zemřít!!!
 
Dracizena
09.02.15
17:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Van, nemáš jen vyrovnané polarity...
Pokud mne vyciťuješ dobře, napiš na meil, jsem seznam.cz
A pamatuj si. Vnitřní hlas, pokud je silně nevyrovnaná polarita, může do rozumu radit zkázy plodnou cestu. Ale obyčejně jde o lidi závislé, traumaticky oslabené, nebo nevyléčitelně nemocné.
Nikdy neřekne Tvá Duše do vnitřního slyšení, kdy zemřeš...
A kdo Ti to tam povídá? Jsou to neuklizené, zbloudilé energie.
A jak je uklidit? Má rada zní... denně před spaním si dokola ámenuj a uvidíš, že Ti budou chodit příjemné a poučné informace.
Vidím Tě, že se dožíváš vysokého stáří... a obchází Tě Anděl s otevřenou náručí... Neboj, ON si Tě zde bude hýčkat a jednou Ti předá Dar vědění... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***
 
Van
02.03.15
17:09
Nereg.

IP: 188.175.48.*
Dracizeno :* Strašně moc mě to uklidnilo, protože to teď potřebuji jako nikdy!! :( Jste moc hodná a nevím, jak to můžete přesně vědět ale před třemi týdny (zhruba měsíc), jsem ten hlas slyšela jak jsem tady psala a teďka o víkendu, ikdyž na to už moc nemyslím, se mi zdál SEN, kde mi nějaká paní řekla, že mi zbývá už jen 5 měsíců života a ještě jsem to ve snu počítala, jestli to souhlasí do toho srpna, kdy mi bude 22, jenže mi to řeklo, že se jich už nedožiju a jako schválně na 1.března se mi to zdálo, že už jen 5 měsíců mi zbývá a to bude červenec.. strašně se bojím..já to prvně ten sen zapoměla ale potom v průběhu dne jsem si na něj vzpoměla :( myslíte si, že jsem třeba nějaká vědma nebo že mi to říká nějaký duch, anděl anebo prostě jsem měla ten věštěcký sen? :( já nechci umřít :(
 
Dracizena
02.03.15
20:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Vysvětlím Ti to jinak... toto se běžně lidem stává, kteří mají úniky energie a já přirovnám Tvé tělo k baráčku, který má otevřená okna...
Tvůj rozum je, dejme tomu, komínem a ten komín je zvyklý na klid, který teče z místností domu/těla/, ale dům si otevřel okna, aby vyvětral, ale komín/rozum/ to neví a slyší z ulice hlasy a slova a věty, jakože ona brzy zemře atd.a komín si myslí, že Duch jeho domu říká jemu pravdu o tom domě.
Komín netuší, že na ulici se baví mnoho energií a o jiných domech.
A to samé se děje v Tobě. Slyšíš vnitřní hlasy, které jsou energiemi, které prosakují z jiných energetických toků. A můžeš mít i zeslabené snové stěny které Ti mohou předávat informace, které se týkají jiných lidí...
Jdi ven pod hvězdičky a tam pěkně a od srdce promluv do hvězd a řekni jim, ať Tvé tělo je opravené a myslící cévky také, ale i nervové a smyslové. Ale vnímej hvězdy, že jsou to bytostní dimenze, které Tě slyší. Ono to zní jako bláznovství, ale opak je pravdou. A čas od času toto povídání do hvězd opakuj a můžeš i z postele do stropu, kdy si vizualizuj, že nad sebou máš hvězdné nebe.
A uvidíš, že se vše spraví.
Dnes jsou mnozí shůry tlačeni do duchovních poschodí a Anděl Tě tam také pomalu posouvá... Ale je to cesta dlouhá, na které se stále musíš sledovat a sledovat jaké chyby děláš a přát si sama sobě, abys je nedělala. I takto se mysl čistí a připravuje na duchovní poznání a vědění...
 
Mavis
16.03.15
10:51
Nereg.

IP: 93.153.3.*
Dobrý den, prosím podat pomocnou ruku při vysvětlení - slyšela jsem šeptat své jméno, myslela jsem, že někdo přišel, ale v předsíni nikdo nebyl. Zajímavé bylo, že stejné slyšel i můj manžel. Ten den jsem to stejné slyšela opakovaně, ale už jen já. Existuje nějaké vysvětlení? Za pomoc děkuji.
 
Dracizena
16.03.15
17:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mavis, nádhera... našel si cestu do Tvého vnímání Tvůj ANDĚL hvězdný a to je štěstí... Říká se tomu vnitřní slyšení. Ale aby se do tohoto slyšení nenapojovaly i negativní energie, vždy před spaním si s manželem chvilku ámenujte. Je to světelná modlitba, která vám oběma bude dělat ochranu Anděla, hvězdně strážného... Uslyšíš i celé věty a pokud to bude možné zapisuj si je... mohu i slova vysvětlit... Budeš slyšet i slova, kterým nebudeš rozumět... držím palce ve Tvém duchovním postupu...
 
Mavis
17.03.15
13:44
Nereg.

IP: 93.153.3.*
Děkuji za odpověď, ráda bych postoupila, ale nějak nevím jak na to
 
Dracizena
17.03.15
20:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mavis, na nic nespěchej. Tvůj andělský duchovní rádce ví, žes ho slyšela a ON -ONO se to ozve, až přijde ten správní čas a den.
Ale před spaním si dávej dlaně na srdíčko a chvilku si ámenuj a tím si vyladíš zónu a lépe Ti do rozumu potečou informace od Tvého druhého -JÁ-, od Tvé druhé polarity... a o tom to je... Duchovní Dar Ti klepe na dveře...
 
Kalypta
12.06.15
13:17
Nereg.

IP: 146.102.57.*
Ahoj Dracizeno. Včera brzy ráno, když jsem se probouzela ze sna a měla ještě zavřené oči, jsem velice jasně slyšela jakoby nad sebou jasný moudrý a laskavý hlas starší ženy. Cítila jsem kolem sebe a nad sebou bílé světlo. Volala několikrát mé jméno. Cítila jsem teplo a bezpečí. Někdy, když přecházím přes ulici, jakoby slyším rozhlédni se, když jsem vzpomínala na něco nepříjemného z dětství, tak jako by mi někdo říkal, abych odpustila a zhluboka se nadechla. Je to teplé. Občas cítím takové šimrání těsně nad temenem hlavy, a pak mi projede taková energie od toho místa a dál po páteři. Od dětství, čas od času, se ozve (teď to asi vyzní divně) tlumené ale zřetelné "ťuknutí" na nábytek. Jako děti jsme byli vedení spíš rozumově a s bráchou hledali zdroje toho ťukání a bráchu pak zlobilo, že si to neumí normálně vysvětlit. Je to prosím normální? Neděsí mě to, netrpím halucinacemi, nevěřím na strašidla a podobné věci, neslyším žádné rozhovory a nikdo mi nic nepřikazuje. :-) Mám kamarádky, práci a jsem šťastná. Je to ale prosím vpořádku? Mám v sobě poslední dobou hodně energie a ráda bych se "dotýkala lidí". Co byste mi prosím poradili? Děkuji a omlouvám se za to dlouhé psaní.
 
Dracizena
12.06.15
14:12
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kalypta... objímá Tě Tvůj Anděl... jen Tvá andělská bytost člověka pojmenuje jménem. Prožila jsem přesně to, co Ty dnes prožíváš a vyciťuješ...
Žijeme v neskutečné síti mnoha andělských telepatických toků a na každou křižovatku v té husté síti je napojen jeden lidský mozek s rozumem... Ale často se stává, že i v této, řekněme, boží síti dochází ke zkratům a napojí se na lidský rozum třeba, ne lidská energie, která také umí mluvit lidskou řečí a tyto bytostní energie vedou člověka i do předčasné smrti, k drogám, k závislostem a třeba i radí "skoč z mostu, zabij toho a toho" atd. A PROTO... je nutné se modlit a vzývat, ne oltář, ale hvězdné nebe, protože tam nás slyší náš, lidský dimenzní svět a z hvězd nám umí přijít okamžitě pomoci.
Ale mnozí pobožní volají a prosí skrze J. Krista a toto je pro bytosti, které nás mají nastarost, je to dlouhá cesta, když musí procestovat každou buňkou v těle J.K.a nebo jiného vysvěcece, které už neexistuje a z jeho těla si hledají směr k Tobě. Není snazší si volat svou dimenzi, svůj svět rovnou do nebe, jako to dělali indiání?
Mne aspoň, můj Anděl vnitřním slyšením, mě takto vedl před lety a vede mě stále a dobře...
Ano, musíš si žádat, aby s Tebou komunikoval jen a jen TVŮJ ANDĚL, TVÁ BYTOST, TVŮJ SVĚT... a o tom to je... Pak Tvůj rozum si obsadí to Tvé, co Tě zde zhmotnilo. A poznáš jasně, když Tě vede to TVÉ pozitivno, protože Tě povede k uzdravování. Negativní energie nevedou člověka k samoudravování, ale oblbnou člověku mysl tím, že mu budou dávat dobré věštby... to ty negace běžně dělají a tím se vsakují do hloubky těla a kostry a pak se projeví-parazitují.
Kartářky se po letech diví, že jsou fyzicky nadoraz a když jim řeknu, že je k věštbám vedla pořádná bytostní obluda, nechtějí věřit,i když cítí ty obludy, jako bolesti v těle. Ano, ty predátoři se jednou v každém člověku bolestí, nebo úrazem ukáží a také skrze něj se ukazují a proto dnes i děti vraždí, i ženy a k tomu i blázní...
Ale Tebe se toto netýká, Ty máš svého Anděla ochránce a kdo na Tebe volal Tvé jméno, je Tvůj duchovní rádce.
Vrať se do toho momentu, kdy jsi své jméno slyšela/vracej se tam často/ a udělej si představu, že před Tebou stojí bytost, prostě postava, třeba, ve stříbřitém šatu a ámenuj na ni. Opakuj slovo Ámen každý den a zprvu, i dlouho. Toto slovo je cesta, je to vlákno, jako spřádá pavouček, po kterém do Tvého těla mohou přicházet andělé světla a časem Ti budou vyrábět aurickou barevnost kterou svou duchovní prací časem rozsvítíš. A takto vzniká světelný člověk... Ale i světelný člověk se musí stále čistit, jako se čas od času musí čistit počítač, aby svítil jasně. Jsme něčím podobným...
Ano, vyrábím v lidské auře světlo, jsem k tomu shůry předurčena...
A říkám to bez nějakého povyšování, jak jedna paní mi zde ráda připomíná mou povýšenost... a já ji odpovídám, že neexistuje povýšeného, když ty se nebudeš cítit ponížená... .je to tak? JE...
Kalypte, máš podobnou duchovní cestu jako já a proto sis mě našla...
Jsi léčivá forma, máš už narozeného svého Ducha... říká se mu, Duchovní Dítě... ale zatím máš duchovní vědění ukryté, jako pestíky v zavřeném tulipánku, ale až se otevře, budeš vědět, proč jsem se Ti věnovala tímto dlouhým odstavečkem... vše má smysl... a říká se mu 6.smysl...
Mám radost, z duchovně dozrávajících lidí... Tvé vnitřní tělo s Tvým rozumem začíná komunikovat a komu se takto neděje, ještě nedozrál jeho čas... ámen+ámen+ámen za tebe a tvé lidské okolí...
 
Kalypta
12.06.15
19:39
Nereg.

IP: 94.113.142.*
Ahoj Dracizeno, děkuji, moc moc. Pokud někoho dráždíš, pravděpodobně mu jen nastavuješ zrcadlo. Jak o tom krásně píše Don Miguel Ruiz ve Čtyřech dohodách. Taky by mě to nechalo v klidu. Není důvod pro boj, je důvod pro toleranci a lásku. Amen.
 
Gabča12let
27.06.15
08:31
Nereg.

IP: 37.188.235.*
Dobrý den, v poslední době se mi udávají hororové sny, např. Dnes se mi zdálo o tom, jak jsem chodila nějakým domem a najednou jsem došla do místnosti kde byla žena, ale ta žena neměla nohy a ani ruce, dokonce ani tělo. Byla to jen hlava s nějakými dřevěnými tyčkami místo nohou. Něco po mně chtěla, ale teď nevím co. Podobných snů(např.že mě chce někdo zabít) jsem měla víc, tento je však poslední(25-26.6) Potom jsem se probudila a někdo na mě volal, i včera, předevčírem, před asi týdnem... Nevím co mám dělat. Není to jen třeba z dospívání? Je mi 12. Prosím o odpověď. Moc děkuju
 
Dracizena
27.06.15
12:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Gabinko zdravím... Otevřelo se Ti vnímání 3.OKA a nikdo se za Tebe nemodlí.
Já se pomodlim svou ámenovací modlitbou... ámen+ámen+ámen za tvůj dospívající úsek života... a bylo by dobré, kdo Tě zde čte, aby se za Tebe pomodlil také. Je potřeba, aby Tvé tělo nasbíralo od lidí, co možná nejvíce modliteb...
Ano, patříš mezi indigové děti a to znamená, že v dospělosti budeš mít jasnoslyšné vědění... ale když se lidé o Tebe duchovně nestarají, mohl by vzít Tvůj duchovní směr jinou cestu a musela by ses cpát tlumícími léky a byla bys stále ospalá a unavená...
Budu se o Tebe starat, protože mám dvě vnučky 15 let a 10 let, které
také vnímají paranormálně a přidám si Tě k nim... Budu se o Tebe starat na dálku a když se k Tvému tělu budou blížit ty zbloudilé energie, vyčistím Ti je...
Sen se ženou bez těla, to jsou právě ty zbloudilé lidské duše, které lidstvo neodvádí do nebíčka a tyto energie pak straší i děti.Oni nás vlastně prosí o odvedení... ale toto Ti trochu více přiblížím na meilu, aby ses nebála... určitě mi napiš, jméno je stejné a jsem, seznam.cz
A kdo na Tebe volal? Je to Tvá Duše, máš schopnost vnitřního slyšení a až se to bude opakovat, udělej si představu, že jsem vedle Tebe a jen opakuj dokola slovo ámen+ámen+ámen, aby se na Tebe nevázaly další a další, to by Ti přerostlo přes hlavu a bolela by Tě i často hlava... ano? Andělé, kteří na Tebe mluví, neví, že je Ti teprve 12 let...
Tobě doma rodiče kouřili?A nebo, kdo ve Tvé blízkosti duchaří?Nebo jen vykládá karty pro svou zábavu. Někdo je ve Tvé blízkosti, kdo Tě svou duchovní energií více zalévá a proto se Ti dříve otevřelo vnímání... A může to i být tabákový kouř a velké množství pití čaje a pod...
Neboj se, to co se děje kolem Tebe, je život v Tobě, který s Tebou navazuje kontakt. Ono je to dobře, ale Ty se musíš ještě věnovat škole a toto andělské tlačení na Tvé smysly, by Tě rozptylovalo... Důležité je, že sis mě našla... Pracuji i na dálku s mimosmyslovými stavy...
 
Monika55
15.08.15
20:24
Nereg.

IP: 78.45.140.*
Ahoj, nedávno jsem psala o tom, že se mi stále opakuje vsude mozne 21 a to hodne casto. To sice pomalu zacina ustavat, i když hodně pomalu, ale zacaly mi vnitrni hlasy. Oslovuji me a komentuji to jak se mam citit co delam spatne, myslim, ze to nejhorsi mam za sebou,ale porad me to obtezuje, dostavam zpravy o mimozemskym zivote, posledni dobou uz spis hravou formou, ale i tak me to obtezuje. Prozila jsem doslova peklo a ted bych chtla zacit normalne zit, ale jsem z toho v šoku a ty hlasy i kdyy min stale mam + tresteni v hlave. Dekuju
 
suzunka
18.08.15
22:48
Reg.1.12.15

Pokud někdo slyší hlasy, chce to jednoznačně psychiatra!!!!!!! Jen málo je těch co mají opravdu nějaký vzácný dar od Boha.
 
Lumpino
19.08.15
09:09
Reg. před 2016

Určitě to chce minimálně meditaci. Dokázat dobře koncentrovat mysl.
Pokud je problém meditovat, jde si vypomoci:
1/Tzv. trátakem - zadat si do gůgle vyhledávače heslo "trátak".
Metoda která umožní aby jsi mohl/a koncentovat mysl pořadovaným směrem. Tedy aby jsi vyloučil/a rozrušení, cizí psychické vlivy, ..atd

2/Sankalpou. Tedy využitím psoledních myšlenek před usnutím. zadej si do gůgle vyhledávače heslo "Jenia sank" (bez uvozovek), jen místo formulace krátké věty doporučené v článku je lepší co nejjasnější obrazná představa.

Jsaou to postupy na uklidnění mysli a její obrácení žádaným směrem.
Pokud výše uvedené dva postupy nepomohou, bude asi psychiatr nutnostní.
 
Dalila
20.10.15
13:36
Nereg.

IP: 82.145.209.*
Ďakujem za tieto diskusie.Veľa som sa dozvedela.Aj ja počujem hlasy.Uz dlhe roky.Udajne je to niečo z minulych životov. Niektoré sa mi vyhrážajú, niektoré su ok.Naposledy to bolo včera. Bol to nejaky muž. A citim aj myslienky druhych.No je to psina... niekedy mam pocit že som na psychiatra.Najlepšie mi je v prirode.Tam sa ukľudnim... .snazim sa na tie hlasy nereagovat.Nevsimat si ich.Len by som chcela podotknúť že tie hlasy su mimo mňa. ..občas aj v hlave ale mam pocit ako keby som stala v dave ľudí. ... ďakujem vam že som mohla popisat co sa deje mne.Vdaka a boh s vami
 
Meturel
31.10.15
14:45
Nereg.

IP: 77.48.114.*
Taky slyším hlasy, slyším hlasy i svých přátel rodiny, někdy si myslím že slyším anděli i duchy ... mluvil sem s paní jasnovidkou a ta mi to vyvrátila prý slyším nemysli. Ne že bych nevěřil v jasnovidnost, ale mám obavu že to byla "jasnovidka" která byla ovládána obludou. Jak popisovala Dracizena
 
Fran
02.12.15
03:33
Reg.2.12.15

Můj manžel také slyšel hlasy, také se spojoval s různými mágy, a čaroději, křesťany, vymítači, chodil do přírody, kde mu bylo nejlépe, věřil ve své nadpřirozené schopnosti - máme spolu pět dětí. Vloni se oběsil. Bez dopisu, bez rozloučení, nádherný, silný, napohled zdravý chlap, 44 let.Nejmladší dcerka týden po pohřbu slavila druhé narozeniny. Je to hezké jak jste tady všichni moudří a osvícení a máte ve všem jasno. Ale já říkám, že slyšet hlasy není úplně v pořádku a neměli by jste na to zůstávat tady. A nebo alespoň vyslechněte i radu odborníka, byt anonymně. Prosím Vás za vaše blízké, pro jejich nezměrnou bezmoc a bolest, až se nedej Bohové, něco stane, protože ztratíte sílu... ...
 
Dracizena
03.12.15
20:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Fran... od jakživa lidé v hlavě slyší HLASY... ale mnozí a téměř všichni je vnímají samomluvou a kdo trpí samomluvou, pak se tato energie zesiluje a oddělí se pleva od jádra a v hlavě je slyšet samostatný hlas... A teď dávej pozor Fran, proč muž se vám oběsil... Kdo se neživý svým zlem a pomstou, i třeba jen v myšlenkách, ten je veden vnitřním hlasem toho ZRNA a to je cesta do jasnozřivosti... Kdo se živý tím záporem, jeho rozum je pak ovládán energií té PLEVY, která je odpadem od zrna a tito lidé nejdříve tiše hlasům naslouchají a nikomu se nesvěřují a když se tato odpadní energie namnoží, ovládne celého člověka a bere mu život... Kdyby jste doma měli modlitbu směrovanou do hvězd, tak by se to nestalo... Proto každému radím, ámenujte a dokola a hlavně před spaním... Slovo ÁMEN je dimenzní bytostní svět, který zhmotnil člověka a kdo si ho volá, je mu pomoženo... Má duchovní cesta je na této modlitbě postavena a nemusím být pobožná, ani jsem nikdy nebyla... A slovo ÁMEN je po zpátku přečteno NE+MÁ a to je konec + začátek... Pobožní říkají za modlitbou jen jedno amen a proto mnozí končí katastrofama... protože si hmotní konec, ale ne začátek... Ale už jsem toho zde napsala hodně, i té mé modlitbě trojího ámenování... už se nebudu opakovat... Slovo ÁMEN je Anděl světla, volejte si ho a hlavně ti, koho okupují hlasy negativní.Pokud Tě hlas nevede k uzdravování těla, je negativní... Obalujte se vizuálně do duhy atd...
 
Gabka B.
15.12.15
16:29
Nereg.

IP: 90.176.79.*
Dobrý den, mě se už třikrát stalo, že mě vzbudil ze spaní jasný a příjemný mladý mužský hlas. Neslyšela jsem ho v hlavě, ale vyloženě u ucha. Jednou mě oslovil jménem, jednou řekl Vstávej a jednou jsem slyšela slovo, které jsem ale momentálně zapomněla. Zajímá mě, co to může být. Zdraví G.
 
Dracizena
15.12.15
22:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Gabka... každý máme své vedení shůry... říká se mu Anděl, nebo Duše, nebo to druhé"já"... napiš mi na meil, pošlu Tě na face kde mám svou skupina a tam podrobně vše potřebné popisuji... Ano, oslovuje si Tě takto Tvůj Anděl... ale vyžádej si do hvězd, aby Tě ochraňovat Anděl hvězdný...
 
karty a čísla Soňa
17.12.15
10:55
Reg.17.12.15

Můžeme si o tom popovídat na kartyacisla@seznam.cz je možné, že vlivem stresu u vás začíná schizofrenie a nebo se ve vás probouzí nová vědma.
Hezký den Soňa
 
karty a čísla Soňa
17.12.15
10:55
Reg.17.12.15

Můžeme si o tom popovídat na kartyacisla@seznam.cz je možné, že vlivem stresu u vás začíná schizofrenie a nebo se ve vás probouzí nová vědma.
Hezký den Soňa
 
Lumpino
20.12.15
04:47
Reg. před 2016

Může to být schizofrenie ale může to být také cizí psychický vliv. To se právě rozezná pomocí trpělivé déle trvající meditace.
Viz příslušné jogové textíky. Pokud je to schizofrenie budou ony hlasy či nějaké vidiny a podobné pokračovat stejným způsobem dále.
Pokud nikoliv tak by se stav měl začít postupně zlepšovat. Zadejte si do gůgle heslo trátak, heslo meditace, Joga od staré Indie k dnešku pdf a tak dále.
 
karty-Soňa
12.01.16
01:45
Reg.11.1.16

Budeš-li chtít tak napiš na karty-Sona007@seznam.cz
 
leos
12.01.16
11:45
Nereg.

IP: 178.77.234.*
moje hlasy se hodne lisi od vas vsech moje hlasy me ovladaji nemuzu napriklad jit na zachod dokud mi to nepovoli.vim a jsem si jist ze to neni nemoc.schyzofrenie tezkej vysmech... .poradte co mam delat ci je nekdo kdo by mel stejne ba podobne priznaky.mluvte.dekuji
 
Dracizena
12.01.16
23:53
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mě také takto začínala má duchovně, ale mimosmyslová cesta...
Začaly se do mě oblékat bytostní energie a vládly mi s tělem, ale já jsem byla ta, která ty energie musela usměrňovat a vysvětlovala jsem jim, co a jak mně mohou ovládat a co by mě ubližovalo a co ne... Ty energie, jsou ufo energie a oni si Tě pomalu čtou, ale Ty jim pomoz... Mnozí skáčou z mostů a z oken, protože je ufouni vyděsí. Prostě, nezvládli svou první duchovní zkoušku... Patříš mezi ten druh lidí, na které duchovní energie tlačí z ostra, mnozí svou transformaci prožívají klidněji... Nesmíš si je nechat přerůst přes hlavu... Oni neví, že Ti např. nesmí zadržovat moč... Použij mou ámenovací modlitbu a až Ti v něčem budou poroučet, začni ámenovat a říkej opakovaně, že to není Tvá skutečnost a poruč té energii Ty... ONI se zastaví a skrze slovo ÁMEN si vše potřebné přečtou... nezasvěcení nám zde rozumět nebudou , ale Ty budeš vědět...
 
Milos
14.01.16
18:31
Nereg.

IP: 78.111.123.*
Tento odkaz je pro Dracizenu. Potřeboval bych se s Vámi spojit po e-mailu prosím. Již jsem Vám napsal zprávu, ale jelikož jsem nevěděl přesně, jestli je Váš mail dracizena@seznam.cz přesný, tak jsem tam nenapsal problém, který se mi vytvořil. Nejde pouze o slyšení hlasů, ale celých symfoniíí hlasů, jako v opeře. Dále slyšení vlastních myšlenek... Zpívání jde ve dne v noci pořád dokola. Já asi vím o co jde, ale potřeboval bych se poradit. Je to z důsledku opakování Gayatry mantry. Doporučuji všem lidem, aby nezačínali s jakoukoli mantrou, bez dohledu zkušeného učitele jinak vás to může přivést do blázince. Opakování slova Amen v tomto případě asi nepomůže, hlasy se toho chytnou a budou zpívat amen třeba dvě hodiny pořád dokola - i pětihlasně. Děkuji
 
Dracizena
15.01.16
13:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Mološ, rozumím Ti, je jasné, že máš slabé dimenzní stěny a to jsou blány, mezi dimenzemi ve Tvém aurickém poli... Ámenuj dokola, jako o závod a během dne, i noci... Ano, slyšíš to v hlavě, jako rádio kde hraje více stanic dohromady... když budeš jen čekat, změn se nedočkáš...
Určitě Ti nebudu vypisovat co je vše třeba dělat, to bych se upsala, protože těch lidí je více co se mi ptají. Dnes mám zrovna schůzku s jednou a s tímto problémem... Když se podíváš na FC do skupiny "mimosmyslové vnímání" a najdeš si tam list o para jevech, to základní si přečteš, co bys měl, aby se to pozastavilo... Ono se to nezastaví, ale nebude Tě to obtěžovat. Dnes se ty dimenze napojují na Tvůj rozum a proto zhmotňuj, že hlava svítí, jako Slunce a ty světy bytostní budou cítit, že Ti škodí. Oni si myslí/ty bytostní druhy/, že z nich máš radost, když na Tebe mluví... promlouvej do hvězd, najdi si velký vůz a s ním si povídej, jako s živou bytostí... U mě tento chaos také byl, ale jiný vnitřní hlas mě učil, jak mám ten chaos srovnávat, abych byla schopna jednou radit dalším lidem... A dnes toho schopna jsem... Vítám Tě, jsi z mého duchovního kraje...

ještě dodám... ano, do hluboké meditace se nespouštějte... je to duchovní studna a každý ji má jinak hlubokou... mnozí z ní vylezou, ale někteří padají na své dno a mohou se i zbláznit a nebo spadnout do depresí, ale i úrazů a netuší, že je to následkem meditací...
A když medituješ, nezavírej oči, pak nespadneš a měj v hrdle vždy světelnou modlitbu...
 
Miloš
15.01.16
14:48
Nereg.

IP: 78.111.123.*
Dracizeno, děkuji za odpověď a zdravím. Já nevím, zdali Amen v mém případě pomůže. Já provozuji dlouhá léta jogu a jsem zvyklý na AUM. Ono je to vpodstatě jedno. Amen se mi zdá taktéž dobrý. Ovšem, ztím bez úspěchu. Amenoval jsem celou noc... zatím to nezabírá - moji operetní zpěváci asi Amen zbožňují. Zdá se mi, že opakování Gayatri mantry slovo od solva velkou rychlostí, ale ne melodicky zpěvem pomáhá. To je právě ten problém, že lidi mantry zpívají a já jsem se z neznalosti manter nachytal. Mě ty hlasy zpívají moje jméno na sto způsobů, a jakékoli slovo, které mi příjde na mysl . Ani ho nemusím říct, stačí první písmeno. Nevím, jak tohle ale dopadne. Začalo to v jednom uchu, potom se to přelévalo z jednoho do druhého a teď je to již v obou a někdy v každém něco jiného. Zdá se, že se to zesiluje. Z mé praxe jogy zatím nic moc nefunguje, ale jsem teprve na začátku. Jsou další věci které musím zkusit. Když ne, tak psychiatr je jistá věc, protože tohle se dlouho poslpouchat nedá vydržet.
Ještě jednou děkuji za odpověď.
Miloš
 
Miloš
15.01.16
17:18
Nereg.

IP: 78.111.123.*
Já bych ještě chtěl dodat jedno. Asi před týdnem mě bylo hejbnuto s astrálním tělem. A to tak, že jsem ležel na boku a něco se mě snažilo vytáhnout nahoru. Ovšem tomu jsem zabránil a tak jsem se překulil pouze na záda - v astrálním těle pouze. To fyzické stále bylo na boku. Potom se to srovnalo. Já jsem už měl spoustu mimo tělesných zkušeností před třiceti lety, takže mě toto příliž nevzrušilo. Tehdy jsem v jednom z letů v asrtálním těle slyšel i skupinu vzrušených hlasů kteří říkaly - už ho tady skoro máme, pojď. A v tom hlas svého zesnulého otce který mi říkal doslova - proboha Miloši co tady děláš? Vrať se okamžitě nebo mě trefí infarkt - paradoxně -on již byl po smrti! Nevím, kde jsem zrovna byl a kde byl on ale jedno vím jistě - byl to on na sto procent. Těhto mimo-tělesných zkušeností bylo spousta.
Po tomto momentálním astrálním pohybu ( před týdnem ) nastalo slyšení hlasů - tedy zpívání - oni nemluví ale zpívají. Musím říci, že to hýbnutí astrálním tělěm bylo doprovozeno zvláštním cynickým uchechtnutím v ženském hlase. Předchozí zkušnosti byly doprovázeny obrovským tlakem a bolestí v uších - a taky strachem, který se nedá popsat. Nakonec ještě - momentálně bydlím hned vedle hřbitovní zdi.
Ukázka toho co zpívají hlasy zrovna, teď když píšu tyto řádky : Miloooooš, Milooooš, aleluja, aleluja, Miloš,Miloš Miloš , Miloš, Aaaaaaalelůůůůůjááááá, Aááááámen,Amen, Amen,Amen, Auuuuuuum, Miloš, Miloš, Miloš, Aáááámen, atd.. pořád dokola v jednom uchu aleluja v druhém Miloš. Operetní zpěvy a symfonický orchestr. Občas do toho část mantry a nebo nějaké slovo, které říkám. Ty operetní hlasy přímo řvou. Někdy ale to moje jméno zní jako volání o pomoc - protáhle a dlouze. Takže takhle to jde pořád dokola ve dne v noci... Miloš
 
Dracizena
15.01.16
23:36
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zpívají Ti a to je dobře... vydrž... na mě to tenkrát mluvilo ze všech stran a měsíc a ano, měsíc jsem nespala a když to skončilo, nastala další etapa... byla jsem jasnozřivá... jenže, mě neporadil nikdo... Dám Ti na meilu telefon... potřebuji slyšet Tvůj hlas a řeknu Ti, co těm energiím budeš říkat... Ale ještě k tomu ámenování... To je dimenze toho dobra a mezi Tebou a tím dobrem je zeď, která je živým světem mrtvých a Ty musíš ámenovat tak, aby jsi tu pomyslnou ze´d prorazil tím slovem... jako když střelíš šíp... Napiš mi kde bydlíš atd... více na meilu... Vím, že to zvládneš... Kdybys to neměl zvládnout, tak bys na věštírnu nešel a byl bys v blázinci...
 
LadySeiss
02.02.16
22:07
Nereg.

IP: 83.208.10.*
Hele nevím, jestli není zbytečné to sem psát, protože vám psalo docela dost lidí a veřejně je jen velice málo odpovědí, které stejně za moc nestojí. Jen by mě zajímalo, jestli jste odborníci, nebo jen lidi, co si zařídili blog a nechali ho nějak jet a sem tam se podívali na dění. Třeba mě na konci odpovědi zarazila tahle věta: ,,Na minulé životy se vykašlete a běžte to rychle řešit s odborníkem." Je tohle potom k něčemu? Myslela jsem, že se tady třeba dozvím, proč se mi to děje, ale tady jsou jen příběhy a k velice málo z nich nejasné odpovědi. Je to pouze názor čtenáře, ale k čemu vůbec tento blog je? Jen ke sdílení zkušeností, nebo i nějakých rad? Díky...
 
Lumpino
03.02.16
05:14
Reg. před 2016

Proč se ti to děje zjistíš pouze vlastním úsilím. Zkusila jsi již nějaké jogové meditace? Např. trátak (zadej si heslo do gůgle), nebo jsou i jiné techniky. Pokud i přez delší cílené meditace bude problém pokračovat jde o duševní nemoc. Pokud se to začně zlepšovat tak jde bud o nějaké rozrušení - meditace uklidňuje mysl - nebo o cizí vliv.
V tom si můžeš pomoct pouze ty sama.
 
Kejtý
14.02.16
17:21
Nereg.

IP: 81.200.55.*
Ahoj..nevím jak si to vysvětlit ale z ničeho nic slyším divný hlasy... občas normální a jindy takoví že jim nerozumím ... mám to už dlouho nák sem si toho nevšímala ale tedka už mě to poslední dobou hodně potápí ... .řek by mi prosím někdo co mam dělat sem blázen ? ... .. Poradte mi prosím děkuju
 
Dracizena
14.02.16
20:31
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kejtý, blázen nejsi, ale musíš si začít své energie v hlavě rovnat... když jsou nesrovnané, tak Tě vlastně tímto způsobem volají na pomoc, aby z toho nebyla schíza... Určitě nekuř, nebo nekuř trávu, to by Tě hodilo do schízy... když na tebe hlasy budou útočit, dej ruce zkříženě na ramena a dlaněmi se jich drž ... i když budeš v posteli a opakuj slovo ÁMEN... Opakuj tak dlouho, až se hlasy přeprogramují na jinou frekvenci... vysvětlím to jinak... rozum je schopen vnímat ¨devět stanic, jako v rádiu a když je v rádiu porucha, mohou ty stanice začít hrát najednou a nebo nepozvaně... Máš špatně vyladěné smyslové vnímání... Pokud chceš, napiš mi na meil, uděláme nějaké terapie a srovná se to... Ale budeš muset na sobě duchovně tvořit stále... Měj mou modlitbu, tu ámenovací a srovná se to...
 
Iv-Ke
01.03.16
15:32
Nereg.

IP: 82.100.0.*
Hezký den, ráda bych poprosila o radu... Dnes poprvé se mi v noci stalo, že jsem při usínání slyšela jasně vyřčené své jméno "Iveto". Neměla jsem z toho příliš dobrý pocit, oběhla jsem celou rodinu, všichni v pořádku spali, tak jsem se zavrtala k manželovi a spala dál. Je to už zhruba dva roky, co se mi stává, že v této "předspánkové fázi" mívám "sny", že mě někdo vraždí. Pokaždé jiným způsobem, už jsem "zažila" smrt zastřelením, podřezáním, uškrcením, roztrhali mě psi, ... vždy dopředu vidím člověka, který mi chce ublížit, řeknu si že teď zemřu a tak se také stane. Pocity jsou paradoxně vcelku příjemné, teplé, ale když se "vzbudím", buší mi srdce a moc dobře se necítím. Vedle těchto vražedných, mívám občas předspánkové vize ze kterých mám pocity podstatně horší. Třeba že se dívám oknem do tmy, za oknem se najednou objeví jakási zlověstná bytost, která se na mne upřeně dívá a škodolibě jízlivě se mi směje. Většinou se snaží dostat dovnitř do domu, což se jí nepodaří, tak se chechtá třeba za dveřmi. Toto nikdy nejsou lidé, při těch vraždách ano. Jinak je můj život úžasný, uprostřed přírody s dětmi a zvířaty, báječným manželem a vůbec rodinnými vztahy, každý den děkuji za to jak krásně se nám žije. Cítím se být obklopená Anděly, neustále narážím na nějaká číselná poselství, zažívám vcelku úsměvné příhody. Např. minulý týden jsem si Andělíčky poprosila o čísla, která máme vybírat, abysme vyhráli první cenu v tombole na našem vesnickém plese. Vcelku okamžitě a jednoznačně mi přišla odpověď, že první cenu vyhraje číslo složené ze dvou jedniček a trojky, tedy jsme vybírali 113 a 131 a he ehm, hned první tažené číslo byla naše 131, tak jsme vyhráli místo divočáka kalendář, ale radost jsem z něj měla jak kdyby to ten divočák byl :))) ten dnešní hlas mne vyděsil, proto zkouším, prosím... Celé to začalo jak jsem psala cca před dvěma lety, kdy jsem se po dobu 7 následujících dní zcela náhodně podívala na hodiny vždy přesně v 00:00, do té doby jsem o nějakých vizích, číslech a Andělích apod. vůbec nepřemýšlela, nebylo proč... Moc děkuji za radu, zda by to mohlo něco znamenat a co dělat, aby se to celé nějak nezvrtlo...
 
Dracizena
03.03.16
19:17
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Iv... je to úplně normální vnímání, když se otvírá vnímání 3.OKA... Při vědomi se vracej do snového příběhu a jdi vždy vrahovi naproti a ámenuj dokola a on ustoupí... živí vize Ti to ukáže... měníš takto osud svých minulých životů... A ta zlověstná bytost, co je jizlivá, ta symbolizuje nemoi, které si musíš začít uzdravovat.Jsou to dědičné a ty stařecké, které by Tě jednou nemilosrdně navštívily... Ta zrůdička tě straší, aby ses ji naučila uzdravovat... ONA není zlá, jen je ve Tvém těle zoufalá.Obaluj ji do duhy... takto začni a sny si Tě budou posouvat dál, do světla uvědomování a vědění...
 
Iv-Ke
04.03.16
00:30
Nereg.

IP: 82.100.0.*
Moc děkuji za rychlou odpověď! Velice mne zaujala i vzhledem k tomu, že v současné době velice řeším právě zdraví. Když se nad tím zamýšlím, od doby, co jsme se přestěhovali na venkov se mi tato bytost zjevila pouze jednou a od té doby, co jsem radikálně změnila styl života a hlavně stravu, což je cca půl roku zpět, už ani jednou, přestože dřív to bývalo týdně několikrát. Začnu na tom dle Vaší rady pracovat i duchovně, ještě jednou moc děkuji za inspiraci! :)
 
Dracizena
06.03.16
17:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ano, změny dělají divy... ale až tato změna bude chtít udělat opět změnu, pak se to ozve a Ty se ozvi třeba mně... Žebříček"DNA" se také točí a každý zatočený úsek je tou změnou... Nestačí udělat změnu jen v jednou tom úseku, ale jít dál a každý úsek si žádá do sebe vložit a vynaložit jinou změnu... Tvé "DNA" Tě povede a do světla dovede... ví, o čem píši... pááá
 
kartarkasylva
26.03.16
00:11
Reg. před 2016

Těch rad už bylo tady mnoho, ale zašla bych si raději za lékařem. Mohlo by se také jednat o schizofrenii.
 
Milan Michal Dlouhý
09.04.16
02:56
Nereg.

IP: 195.113.241.*
"Dobrý den vespolek. Se zájmem čtu zdejší diskuzi, a k otázce ohledně hlasů v hlavě jsem objevil nové video od Zeanddricha - hledejte ve vyhl. heslo Hlasy v hlavě, Zeanddrich. Myslím, že někom u to může alespoň trošku pomoci.



Vše dobré všem lidem dobré vůle přinejmenším :).
."
 
Milan Michal Dlouhý
09.04.16
02:57
Nereg.

IP: 195.113.241.*
"Dobrý den vespolek. Se zájmem čtu zdejší diskuzi, a k otázce ohledně hlasů v hlavě jsem objevil nové video od Zeanddricha - hledejte ve vyhl. heslo Hlasy v hlavě, Zeanddrich. Myslím, že někom u to může alespoň trošku pomoci.



Vše dobré všem lidem dobré vůle přinejmenším :).
."
 
Iva123
28.04.16
20:38
Nereg.

IP: 90.178.186.*
Dobrý den, chci se zeptat co se se mnou může dít, je mi 16 let a asi před 3 měsíci na mě večer šeptal ženský hlas mé jméno. Přečetla jsem si na internetu co to znamená a našlo mi to že je to varování před zraněním, nebo úmrtím. Týden po tom jí srazilo auto a nebyla na tom moc dobře. Teď se mi to stalo znovu, ale tentokrát nešeptal hlas mé jméno, ale prosím. Nikdo mi to nedokáže vysvětlit..a mám opravdu strach z dalších nehod. Předem děkuji za odpověď.
 
Iva123
28.04.16
20:38
Nereg.

IP: 90.178.186.*
Dobrý den, chci se zeptat co se se mnou může dít, je mi 16 let a asi před 3 měsíci na mě večer šeptal ženský hlas mé jméno. Přečetla jsem si na internetu co to znamená a našlo mi to že je to varování před zraněním, nebo úmrtím. Týden po tom jí srazilo auto a nebyla na tom moc dobře. Teď se mi to stalo znovu, ale tentokrát nešeptal hlas mé jméno, ale prosím. Nikdo mi to nedokáže vysvětlit..a mám opravdu strach z dalších nehod. Předem děkuji za odpověď.
 
Dracizena
28.04.16
20:59
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ivo, koho že srazilo auto? Nauč se modlit ke hvězdám a tím budeš částečně zvěsti uzdravovat..Když přijde člověku shůry do hlavy informace, nemůžeme čekat kdy se vyplní... je třeba měnit její osud...
 
Iva123
28.04.16
21:02
Nereg.

IP: 90.178.186.*
Spolužačku, které jsem se o tom také zmínila. Jak se to mám naučit. Je možné že se to ke mě vždy dostane dveřmi? Vždy je mám zavřené, ale tohle se stalo jen když dveře byly otevřené. Děkuji za odpověd.
 
vesteni.Vanda
14.05.16
22:33
Reg.27.4.16

Zajímalo by mě jak jsi na tom nyní ? když tak napiš na vesteni.Vanda@seznam.cz
 
dokeomi
15.05.16
16:45
Nereg.

IP: 86.61.223.*
Já slyším zase klapání čelistí, i když jsem někde sama. I s kamoškou jsme jednou o půlnoci slyšely takový děsivý zvuk. Ona u nás spala, byly jsme do půlnoci vzhůru a přesně ve dvanáct... Z toho si nic nedělej, hlavně že to není něco daleko horšího (halucinace).
 
Dracizena
17.05.16
20:14
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Ivo... tělo je složené ze tří duchovních vrstev... z vnitřního těla, to jsou orgány a vnitřnímu tělu se říká, že je to Duše, z fyzického, to je tvar těla a z aurického těla, tam sídlí Tvůj Duch... Takže fyzické tělo komunikuje s vnitřní Duší celé věky a dnes je doba, kdy se člověk seznamuje se svým aurickým polem a to je Tvůj Duch a Ty, jako člověk musíš propojit svou Duši s Duchem... a o to jde a proto to vnitřní slyšení... To na Tebe mluví Tvá Duše, ale jednou Tě osloví i Duch... Oni od nás chtějí, abychom je čistili, jak vnitřní tělo, tak aurické tělo... Ne, duchovno k nám nechodí dveřmi, ONO to žije v nás samých... ONO to vejde do rozumu, když máš otevřené ty pomyslné dveře v rozumu... Ano, vizuálně si je v hlavě zavři, aby na Tebe nezačaly mluvit zbloudilé energie a neovládaly Tě... To je, jako když bys měla v hlavě otevřené rádio které nejde vypnout... Já ho vypnout umím a proto mi můžeš napsat, když by se to stupňovalo a budeš se toho neznámého bát... Ale není třeba, když si budeš před spaním ámenovat a dokola, třeba 100x...
Mám své zkušenosti které předávám lidem, kteří dnes začínají duchovně vnímat, jako já tenkrát...
 
Lumpino
19.05.16
17:58
Reg. před 2016

S oněmi "duchovními vrstvami" se názory různých duchovních směrů tak trochu liší. Např. Názory starověkých gnostiků a některé názory třeba východní - viz Matoušek, Gnose, od kolektivu autorů Joga od staré Indie k dnešku, Willhelm, Tajemství zlatého květu a mnoho dlaších textů - uzávají asi 7 složek člověka.
Tělo fyzické, etherické, astrální, mentální (myšlenkové), kauzální = příčinné, ducha a duši. Při čemž duch a duše jsou podle oněch nauk částečky kosmických energií, sice věčné a nezničitelné ale postrádající vůli a vědomí. Tu jim Prý dávají těl, obaly, Kosha..,.. a jak se tomu ještě nadává.
Z toho pak vycházejí různé starobylé duchovní techniky jako např. "duchovní" alchymie snažící se vytvořit jakési nesmrtelné duchovní "tělo za tělem" které napraví nedostatky reinkarnace.
Nebo napak někteří (ne fšichni) jogini se snaží uvolnit onoho ducha a nechat jej rozplynout v "paramatmanu (absolutnu) a ukončit tím koloběh existencí... . etc.
 
Marek Janíček
05.06.16
00:43
Nereg.

IP: 77.92.202.*
Pokud slyšíte hlasy nebo v případě jiného útoku zavolejte Ježíšovo jméno. Volejte k němu a přijde vám na pomoc. Jeho jméno má autoritu nade vším.
Filipským 2:9 Proto ho Bůh vyvýšil nade vše a dal mu jméno nad každé jméno,
10 aby se před jménem Ježíšovým sklonilo každé koleno - na nebi, na zemi i pod zemí
 
payyaa
06.12.16
11:36
Nereg.

IP: 213.235.84.*
Ahoj rok delam parkour freerun a miluji ho. Ale poslední dobou mám v hlavě kricici hlasy např typu s končíš na vozíku. Co mam dělat? ? SEM straasne nestatna. Tenhle sport me baví a naplnuje a nevím co mámddělat.
 
Lumpino
07.12.16
17:27
Reg. před 2016

Zkusit meditaci. Nejlépe pravidelně každý večer. Ty hlasy mohou mít různé důvody. Může to být varování duchovního světa. Může se tě někdo, kdo ovládá psychické síly snažit postrašit a může to být také nervová či duševní porucha. Co to je zjistíš koncentrací myšlenek. Pokud ty hlasy začnou slábnout a přestávat, jde o cizí psychický vliv. Pokud ne, jde o něco nervového.
 
Lumpino
07.12.16
18:00
Reg. před 2016

Zadej si do gůgle termity jako Trátak, "jenia sank", meditace... .
 
Allx
10.03.17
18:32
Nereg.

IP: 37.221.242.*
Zdravím, měla bych dotaz, nebo spíš příbeh z mého života.Je mi 21 a mám teď nějaké špatné období a snažím se ho nějakým (jakýmkoliv) způsobem pochopit. Začnu úplně od začátku. Seznámila jsem se s jedním chlapem(35), víte nebylo to nějaký zakoukání od první chvíle takový to, že by mi něco řeklo že on je ten pravej. Ba naopak ze začátku mi byl takovej až nesympatickej. Začínala jsem ho vídat častěji a častěji jelikož se baví s mým kamarádem. A najednou jako bych začla chápat jeho humor jeho chování a ve skutečnosti je to hrozně sympatickej chlap. Má spoustu přátel, kteří ho mají rádi. Je to hrozně chytrej člověk co má něco za sebou a má i takový to dobrý charisma. No tak se tak stalo, začínala jsem vyhledávat jeho společnost a prostě jsem se do něj zamilovala. No jenže teď zpátky k tomu proč píšu sem. Jde tu hlavně o to co se mi začlo po nějaké době dít v hlavě. Začlo to tím, že jsem začla být horzně vztahovačná. Jakoby mluvil mezi řádky o mě a věřte bylo to horzně depresivní... sami hnusny veci, pak i mezi přátely, v rodině..nebylo to vůbec hezké. Víte přemýšlela jsem nad každým slovem co řekl co mě v hlavě praštilo a snažila jsem se přijít na to jak to myslí. Začla jsem i pochybovat o své psychice a taky že jo. Ta úzkost,strach,ponížení,bolest u srdce mě tak spolka že jsem začla věřit tomu, že jsem schyzofrenik. Víte jakoby ke mě mluvilo něco zlýho, měla jsem až paranoidníma bludy co mě naváděli ke zlému. Se svou psychykou jsem si šáhla na dno..bála jsem se lidí co si mysli... bala jsem se toho ze slysi co si myslim. Skoncila jsem u psychiatra ktery mi predepsal prasky na deprese. Bylo mi hrozne. Nebudu ani snad mluvit uplne do podrobna. Za celou tu dobu Daniel byl semnou. Snazil se mi pomoct, delal vse proto abych byla v poradku. Hrozne tto prozival semnou. Nespal, bylo mu furt zle. Bolela ho hlava. No jenže víte..já spustu věcí ač hrozně nerada dávala za vinu jemu. Jakoby on si hrál s moji mysli a cpal mi do hlavy hrozně moc zlého.Protože několikrát se mi to potvrdilo..jakoby věděl na co myslím. Začla jsem hrozně pochybovat v naší lásce.Bála sem se. No z tohodle nejhoršího období jsem se zázrakem dostala pomalu ale přece. Prášky jsem po krátké chvíli odmítala brát protože jsem si říkala, že přeci sakra nejsem žádný blázen. Byl na nějakou dobu klid. Teď jsem s Danielem(35) už rok a 2 měsíce a asi tak před dvěma měsící mi začli hlasy v hlavě opět způsobovat zmatek. Už to nebylo tak extrémní jako tehdy ale nepříjemné to bylo stále. Nebylo to jen špattné myšlení ale i dobré a vždycky to bylo nějakým způsobem spjato s Danem. Jednou když jsem mu řekla co se opět děje,jaký jsem měla sen, že tam hrál hlavní roli, protože když jsem z toh snu najednou otevřela oči koukla jsem na něj..začal mluvit ze spaní ale začal tak že začal mluvit a navazovat na muj sen´... .řekl mi: Víš mě se tohle stalo asi tak 3x v životě s člověkem, který mi byl hrozně blízkej. Jeho bývalý vztah, jeho bratr a jeho nejlepší kamarád. Říkal že to je jakoby spřízněnost duší..že dokáže předvídat co si myslí nebo že se ve spoustu věcí schodnou... doplňuji se a tak. Ja do dnes tomu moc nerozumim. Moje prvni reakce byla když mi tohle řekl že jsem začala panicky brečet protože jsem si vzpomněla na vše zlé co se mi v hlavě dělo v tom "období". Zase ta pochybnost že mi to způsobyl duševně on. Je to někdy tak hrozný. Mám ho hrozně ráda. Někdy jsem si říkala jestli se nemáme rozejít aby mi bylo líp. Jenže já bych s nim chtěla mít ještě dlouho budoucnost klidně celý život. A takhle jak popisuju nějakým způsobem je moje láska asi zmatená. Ať se děje kolem mě něco zvláštního i kolem Dana ... kolem Nás! chtěla bych poradit co by to mohlo být. Kéž bych tak mohla znát na vše odpověď. Je možné že ke mě Dan nějak promlouvá? a proč ty zlé příkazy které mam dělat. Není naše láska snad opravdová? Děkuji že jste si udělali čas na můj příběh.
 
eva597
27.06.17
23:58
Nereg.

IP: 95.105.221.*
Prečítajte si knihu Anastasia Novych: Sensei ze Šambaly. Dá sa stiahnuť cez internet zdarma v knižnej podobe alebo aj v audio verzii, kto chce môže počúvať. Nájdete tam nielen odpovede na všetky otázky, ale zaručene vám dá "zbraň" proti hlasom. Je tam všetko komplet perfektne vysvetlené.
 
eva597
27.06.17
23:58
Nereg.

IP: 95.105.221.*
Prečítajte si knihu Anastasia Novych: Sensei ze Šambaly. Dá sa stiahnuť cez internet zdarma v knižnej podobe alebo aj v audio verzii, kto chce môže počúvať. Nájdete tam nielen odpovede na všetky otázky, ale zaručene vám dá "zbraň" proti hlasom. Je tam všetko komplet perfektne vysvetlené.
 
Antonín
03.07.17
01:28
Reg.19.10.22

Ahoj Allx.Anastasia Novych: Sensei ze Šambaly? Vůbec nic takovýho nečti je to vše jen klam a lež! Tvůj přítel pokud ví nebo umí takové věci není normální.Věř tomu že ho dobře neznáš.To že slyšíš hlasy je jisté že to nejsou žádné duše ani nějakej kontakt s přítelem jsou to démoni at už je slyšíš jak koliv. Lidi je rok 2017 žijeme ve světě plné zloby nenávisti ale i taky krásných chvil a lásky.pravé lásky Boží lásky. Tvůj přítel může být spojený z nějakou magii at už černou nebo bílou vše je špatně může přenášet všechno tu špatnost na tebe. A Věř pokud v tom lítá tak věř nebo ne tyhle lidi pracují se zlem a když si něco přejou tak to dostanou za cenu své duše a spoutání od zlého.Takže ho mužeš milovat MOC tak že by jsi snim chtěla strávit celý život jak píšeš je to tak může ti ovládat i srdce i mysl.Nevím jak si na tom ted a jak si to vyřešila.Hlasy slyšet můžeš a pak zase dlouhou dobu nic. A můžeš slyšet i hlas přítele a přítel to určitě nebude tak si to nesmíš připouštet moc k realitě.Hlasy jsou prostě od zlého.Tvůj přítel může být třeba v pohodě.Ale pokud ti čte myšlenky nebo máš takový pocit věř že to není od dobra.Je taky možné že jsi třeba provozovala bílou magii? rejky? atd? a pak přestala? Vtom případě po tobě může jít ten zlý že v tom nepokračuješ.slyším hlasy už 7 let a vím na sto pro že to jsou oni.Můžeš se bránit jen Modlitbou ,čtení svatého písma ,mše svatá kněží to ani nechtejí slyšet že někdo slyší hlasy, protože to nikdy neprožily neříkam to o všech.Ale nezajímají se o zlo a jak působí na lidi A To je ta největší chyba! Nechají si ho dělat co chce. Když jsem jim o tom vyprávěl tam mě posílali k psychiatrovi , ale pak jsem se seznámil z jedným knězem fakt na sebe přísný svatý muž, kterej mi o všem řekl.pokud tyhle problémi přetrvavají napiš mi, a já ti na něj pošLu tel.Kontakt hodně pomůže.Tohle se řeší jen s Bohem jen on může uzdravit žádnej blbej doktor a přechytralí psychologové.Žádnej člověk žádná sekta ani sezení a ni rejky atd.. jen věř měj se Pán s tebou.
 
Antonín
03.07.17
01:30
Reg.19.10.22

Ahoj Allx.Anastasia Novych: Sensei ze Šambaly? Vůbec nic takovýho nečti je to vše jen klam a lež! Tvůj přítel pokud ví nebo umí takové věci není normální.Věř tomu že ho dobře neznáš.To že slyšíš hlasy je jisté že to nejsou žádné duše ani nějakej kontakt s přítelem jsou to démoni at už je slyšíš jak koliv. Lidi je rok 2017 žijeme ve světě plné zloby nenávisti ale i taky krásných chvil a lásky.pravé lásky Boží lásky. Tvůj přítel může být spojený z nějakou magii at už černou nebo bílou vše je špatně může přenášet všechno tu špatnost na tebe. A Věř pokud v tom lítá tak věř nebo ne tyhle lidi pracují se zlem a když si něco přejou tak to dostanou za cenu své duše a spoutání od zlého.Takže ho mužeš milovat MOC tak že by jsi snim chtěla strávit celý život jak píšeš je to tak může ti ovládat i srdce i mysl.Nevím jak si na tom ted a jak si to vyřešila.Hlasy slyšet můžeš a pak zase dlouhou dobu nic. A můžeš slyšet i hlas přítele a přítel to určitě nebude tak si to nesmíš připouštet moc k realitě.Hlasy jsou prostě od zlého.Tvůj přítel může být třeba v pohodě.Ale pokud ti čte myšlenky nebo máš takový pocit věř že to není od dobra.Je taky možné že jsi třeba provozovala bílou magii? rejky? atd? a pak přestala? Vtom případě po tobě může jít ten zlý že v tom nepokračuješ.slyším hlasy už 7 let a vím na sto pro že to jsou oni.Můžeš se bránit jen Modlitbou ,čtení svatého písma ,mše svatá kněží to ani nechtejí slyšet že někdo slyší hlasy, protože to nikdy neprožily neříkam to o všech.Ale nezajímají se o zlo a jak působí na lidi A To je ta největší chyba! Nechají si ho dělat co chce. Když jsem jim o tom vyprávěl tam mě posílali k psychiatrovi , ale pak jsem se seznámil z jedným knězem fakt na sebe přísný svatý muž, kterej mi o všem řekl.pokud tyhle problémi přetrvavají napiš mi, a já ti na něj pošLu tel.Kontakt hodně pomůže.Tohle se řeší jen s Bohem jen on může uzdravit žádnej blbej doktor a přechytralí psychologové.Žádnej člověk žádná sekta ani sezení a ni rejky atd.. jen věř měj se Pán s tebou.
 
Dracizena
18.07.17
23:16
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Allks... napiš mi... čistím tyto stavy...
 
Kryštof
14.10.17
15:36
Nereg.

IP: 90.177.123.*
ahoj! Pro všechny lidi kteří slyší hlasy odkazuji tuto opravdu hlubokou práci pana Phillipa Goddarda z Velké Británie, který tuto otázku studuje přes více než 15 let ( 73) web se jmenuje- clarity of being - článek hearing voices how to clear them Tato událost je celkově negativním projevem ať už jsou ty hlasy moudré, hodné či zlé, destruktivní - nejsou to žádné vědomé bytosti viz. web je to něco jako mentální ,, odpad,, který je za plnou řadou problémů naší společnosti ( nejen slyšení hlasů) ! Doporučuji prostudovat celý web, přečíst si jeho zkušenosti a začít s praktikami, které tento pán vytvořil! Dejte si na ty hlasy pozor u mne to došlo do takového extrému že jsem málem přišel o život ( což se nestane zdaleka všem, dělal jsem opravdu hodně duchovno, magii atd.) Mějte se krásně!
 
Antonin
26.12.17
23:14
Nereg.

IP: 84.242.91.*
Dracizena .. ty čistis tyto stavy ?LOL... ... jste podvodníci že to není ani možné ! Si snad.vetsí nez Pán Bůh ... Más snad dar od.něho pomaháš ve jmenu Ježíše Krista?Urcite.ne! JDE VAM JEN O PRACHY!!! si jen další HlouPý člověk který si Zahrava se zlem a pracuje snim.
 
Antonin
26.12.17
23:14
Nereg.

IP: 84.242.91.*
Dracizena .. ty čistis tyto stavy ?LOL... ... jste podvodníci že to není ani možné ! Si snad.vetsí nez Pán Bůh ... Más snad dar od.něho pomaháš ve jmenu Ježíše Krista?Urcite.ne! JDE VAM JEN O PRACHY!!! si jen další HlouPý člověk který si Zahrava se zlem a pracuje snim.
 
pekloQ
03.01.18
21:52
Nereg.

IP: 78.98.36.*
to snád nieje možné kolko magorov behá po svete čítat tie vaše sračky vám to dobre musí j... t v tých hlavách čo takto zmena životného štýlu? strava,íst behat vyčistit si hlavu,prípadne doplnit vitamíny a minerály hlavne skupiny B,učit sa nove veci riešit hlavolamy,čítat knihy pokial odstupom času hlasy v hlave neprestanú nutné navštívit psychiatra lebo to nieje normálne ani to nieje náboženského charakteru može to byt schizofrénia,psychoza a to ide normálne liečit... radšej sa liečit ako behat po svete ako magor a dávat smiešne rady na internete duševne chorému človeku najvetšie nebezpečenstvo len sa može prehlbit problem
 
Lumpino
05.01.18
13:20
Reg. před 2016

Vitaminy ti nepomohou od hlasů. Psychiatr také těžko. Když se podíváš na oficiální lékařské stránky zjistíš že psyhiatr toto nedokáže vyléčit.
Takže než s něčím takovým půjdu na psychiatra, zkusím zda nepomohou "mozková" cvičení = mediatce. Správně páchaná mediatce v mnoha případech ty přeludy omezí, občas i vyléčí. Teprve pokud meditace nepomůže tak se obrátím na příslušného lékaře. Protože onen lékař akorát zařídí dlohdobou často značně nepříjemnou léčnu s omezením svobody a velice, ale skutečně velice nejistými výsledky.
 
janaja11
10.02.18
21:54
Nereg.

IP: 176.97.242.*
Moje matka šla pustit koně do výběhu. Když šla k jednomu z nich nasadit deku, slyšela druhého koně říkat:"nechoď tam". Šla tam a zlomila si krček, vylezla po břiše z boxu a nemůže si vzpomenout co se stalo, jen si vzpomíná na ty hlasy.
 
Sandra72
04.03.18
22:05
Nereg.

IP: 37.188.190.*
Já jsem prožila psychický šok a zklamání z chování členů mé rodiny. Jmenovala jsem se jinak a když jsem se v noci po tom dni, kdy se to odehrálo, probudila, tak jsem slyšela "Vždyť ty jsi Sandra", tak jsem se nechala úředně přejmenovat. S těmi, co se ke mně nechovali hezky, se nestýkám. Někteří lidé jsou z toho úplně vedle, ale mně je líp. Je to normální?
 
Dracizena
05.03.18
15:34
Nereg.

IP: 92.62.225.*
HLASY V HLAVĚ... JDE O VNITŘNÍ SLYŠENÍ SVÝCH ENERGIÍ, KTERÉ SE ALE DĚLÍ NA PLUS A MÍNUS... A záleží, kterou stranu mince vnímáš... je třeba, aby na tebe mluvil hlas sloučený z obou polarit, pak to není hlas schizofrenický, ale HLAS TVÉ DUŠE... která ti bude otvírat vnímání do jasnozřivosti... mě ten vnitřní hlas vedl k modlitbě, ale ámenovací... dokola ámenuji a tím roztáčím své aurické energie, které roztáčí energie smyslné... a pak tě osloví 6. smysl a to je jasnozřivost a mimosmyslové vnímání... vidíš, i za roh... Lidé, kteří jsou duchovně nedozrálí, jsou materialisté, a drogou a nebo nervovým vypětím si předčasně otevřou vnímání 6. smyslu, mohou začít i bláznit, protože neustojí a nerozumí tomu, co se s nimi začne dít... jasnozřivý člověk komunikuje s druhou duchovní stranou a vnitřním viděním vidí i své budoucí a minulé životy... nelekne se žádného vidění, když se mu otevře jiný rozměr, protože, jeho nervová soustava/Anděl hvězdný/ mu vypne strach a člověk se stává tichým pozorovatelem a žákem své vyšší Vůle svého Stvoření... je to cesta bez pobožnosti... Ale tyto výhody nemá člověk který se otevřel svému, řekněme Bohu, díky drogám, i obyč, pokuřování, kafování... ten pak sám sebe nezvládne, ale zklidní ho modlitba ámenovací... Kdo znáte schizofrenika, ámenujte za něj a poznáte, že se vám bude opět vracet do reálného života a nebude mu mysl ujíždět do hloubky temných buněk...
 
zdeněk
09.03.18
01:18
Nereg.

IP: 185.115.9.*
ahoj,
mám velký problém s hlasy,
slyším je cca 4 roky a nemůžu se jich zbavit,
začalo to hrou(vyčerpávající) a teďˇje to hrozná agrese...
vyhrožují mou smrtí,nenechají mě běžně fungovat.
Mám problémy se vším,byl jsem v blázinci..(prášky nejím)
nenechají mě být,nebavím se snima,ale přesto mě dusí psichicky
i skutečně přivřou mi krk atd... .mám krizi...
poradíte mi jak se jich zbavit?je to teror a ostatní lidi
mě mají za blázna(někteří),většina vidí normálního člověka,před okolím to tajím (přátelé to neví,stydím se,společnost je málo informovaná a nechci aby na mě koukali přes prsty).jsem zdráv...
jsem jen vyčerpáný z hlasu který mluví
téměř pořád, nemůžu téměř fungovat...
jsem zadluženej pro silně omezenou schopnost pracovat.., jsem dezorientovanej,naštvanej..na hlas.(jsem veselá povaha)
protože nemám svobodu k životu..
doma mám nepořádek... nekoncetruju se běžné věci,zapomínám,
a hlavu mám plnou lží a prapodivných návodů.
Mluví mi úplně do všeho i do spání ...
Jak je mám vyprovodit z hlavy?poradtě děkuji
nezažil jsem v životě nic horšího!!!Je to doslova peklo.
Měl jsem příznaky slabé mrtvice a přitom sportuju,nekouřím a nepiju alkohol ve větší míře a jím zdravě, je mi 44 a jsem sportovec, mám 4 děti.Rozvedl jsem se a hlasy mi v tom pomohli... byl jsem agresivní na partnerku,protože
mi s hlasu stoupla agresivita... atd.Někdy sedím a třepu se z šoku,
protože mě tak podusí mluvením,že mám dost... ..
nepřeju nikomu tuto zkušenost...
je třeba to řešit hned..ale podcenil jsem své schopnosti a potřebuji poradit.
Mockrát děkuji a promintě za tu délku textu,bylo to nutné..,
to všem zdělit..,prosím pište to všude..,do novin,na internet,
sdělte to do všech stran..,do rádia i TV co se tady děje,
to je důležité..,jsem muž který mluví pravdu,žádné výmysli,
je to zkutečnost která není nijak přibarvená..ahoj zdeněk

 
Dracizena
13.03.18
17:10
Nereg.

IP: 92.62.225.*
Zdeňku... dám tě do pořádku... mé duchovní pole nese energie, které čistí i to paranormálno... a to je i schíza, jak tuto potíž si pojmenovala medicína... pro mě, jsou to jen nesrovnané energie ve Tvém aurickém poli a oni mají vliv na centrální myšlení, na smysly... Víš jak vypadá aurické pole? tam jsou také taková okýnka a ty máš otevřené dokořán a skrze ně slyšíš jiné zvuky, hlasy jiných lidí a pod... Napiš mi na meil, jsem v seznamu a pokud chceš, přijedeš za mnou, protože se mi musíš podívat do očí a já Tobě a vyčistím Tě... neberu peníze, protože toto je duchovní potíž, ne lékařská... jsem z Kladna, vzdálenost nemůže pro Tebe být překážkou...
 
zdeněk
13.03.18
23:22
Nereg.

IP: 185.115.9.*
Ahoj
jste velmi milá,rád se s Vámi sejdu a děkuju.
Rád předám zprávy ostatním až se poučím jak se zbavit hlasu
jak přežít tento nápor..,kerý bych nepřál ani svému nepříteli...
jsem dlouhodobě paralizován... pracovně i soukromě jsem v háji..
doslova!!!nekoncetrov áný,vyčerpaný,vycucaný z energie a
pěněz...
bez chuti se seznamovat se ženou..protože na mě mluví
pořád zlá žena... (ženy mám rád..)
je to horor na živo.
Naučme se všichni bránit se hlasu přes internet,noviny,
radio i ostatní média.. aby všicni znali návod ..jak
se bránit hlasu... jám Vám napíšu až se zbavím hlasu
jak jsem to udělal! jestli se ho zbavím ...
je třeba bojovat chytře bez nervů.. ty Vám škodí
a jim dělají dobře Tak POZOR!
pomáhá neposlouchat hlas,je ulhaný!nebavit se sním...
mluvit slušně..když Vás napadá říct 3krát ámen,možná stačí jednou...
čím méně reagujete na jeho podněty tím jste blíže ke svobodě... !
takže hlavně klid nenechat si mluvit do ničeho!
to je velmi důležité.Doporučuji modlitbu za ochranu před
hlasem... .Modlete se k přírodě..k anděli..k bohu...
je to Vás... pomáhá to,je to pak lepší...
Já mám vyzkoušeného anděla... doporučuji(tohle funguje)
a nikdy se nevzdát!!!
Běžte od hlasu pryč je to zlo!!!!!!!!!
nejdřív si s Vámi báječne hraje a pak Vás připraví o peníze,
iluze,opustí Vás partnerka... přijdete o práci a zkončíte
v blázinci jako já!!!
Momentálně jsem zdráv,ale ty nervy!!!!!!!!!!!
přeju hodně štěstí a pevné nervy
P:S
ignorujte hlas a říkejte ámen...
nereagujte na něj vůbec!(tohle funguje)

(já řekl několiktisíckrát "odstup od mého těla"... a stejně prudil
tohle moc ne)

 
zdeněk
13.03.18
23:29
Nereg.

IP: 185.115.9.*
P:S
oslovovat:
"můj anděli strážný"
to je zprávné oslovení..(říkat jenom ..anděli.(jako oslovení)nemusí vždy stačit). hlas rád překrucuje vše a mate...
tak pozor!
to je vše..
ahoj zdeněk
 
Sebastian
14.03.18
10:58
Nereg.

IP: 95.102.112.*
som psychiater podľa toho čo čítam sa jedná o klasickú schizofréniu dá sa to liečiť liekmi a bludy tlmiť treba to podchytiť včas inak to môže vyústiť v mániu a to sa už nedá liečiť potom sa dotyčný len izoluje
 
Ja
25.03.18
14:50
Nereg.

IP: 82.144.151.*
Medituj
 
zdeněk
16.07.18
15:34
Nereg.

IP: 185.115.9.*
Dobrý den,
hlas mě obtěžuje stále.
byl jsem v kostele,kde jsem hledal pomoc u faráře,
běžně tam nechodím(v podstatě vůbec).
Dal mě "vymítací zaříkavadla" (2 modlitby) a hlas mám méně agresivní ale mám ho pořád!Je to agresivní forma obtěžování lidí... .
Tak se lidi proberte a hledejte spolu se mnou skutečný zdroj
a způsob jak se bránit proti hlasu.Někdo cízí totiž může beztrestně
mluvit člověku do hlavy a nemáte žádné dovolání..nikde!Je potřeba se bránit!!!
tak mi napište jak se toho hlasu zbavit(pokud máte zkušenost s hlasem)
Kontaktujte média,novináře,rádio atˇ se problém řeší veřejně,
není to schizofrenie!!!!!!! je to agrese proti lidem.
Někdo má totiž techniku aby vám mluvil do hlavy!
Něco jako rádio... vaše hlava je přímač tohoto signálu...
pátrejte,stěžujte si a uveřejnujte svoje zážitky s hlasem,
pozor na doktory a polici můžou Vás zavřít do blázince na 14dní,
radši si stěžujte jinde... na internet(např.apod)!!!
 
Dracizena
21.07.18
21:43
Nereg.

IP: 185.131.62.*
Ale Zdeňku, no tak... nikdo Ti do hlavy nemluví, jen Tvá Duše a pokud to pomyslné rádio nejde vypnout, modli se do hvězd a ledy se pohnou... JDE O VNITŘNÍ SLYŠENÍ... časem se neviditelné drátky pospojí a zkraty uzdraví a budeš jasnozřivý... Tvoř terapie, cvič denně s krční páteří, plavej ve svém energetickém poli a nutno ho stále čeřit... denně si chvilku poskakuj a bubnuj na hlavu a břicho a tím posíláš do těla potřebný zvuk, který ty zkraty pomáhá spojovat... Tělo je autíčko pro nespočet buněk, které jsou světy a když se o ně nedobře staráš, dají o sobě vědět... ale nečekej na nemoc, pak už nespojíš, co dnes spojit můžeš...
 
Adam 1984
22.07.18
12:36
Nereg.

IP: 78.98.233.*
ked tak čítam a pozeram kolko magorov behá po svete v čo veria a čo maju v hlavách je mi priam trápne za nich najhoršie čo môže byť je pripisovať k chorobe krestanský význam a hladať riešenie vo viere netvrdím že to psychicky nepomôže nakopnuť ked v niečo človek verí ale žeby to liečilo to je jedine v rozprávkach. Neterba byt navní a treba to riešiť s lekárom nie s farárom preboha ak má nedajbože schizofreniu a ide liečit k farárovi ešte číta tieto pridrbané rady meditácie,viera a čojaviem čo vám to musí dobre jebať na tie hlavy
 
Jerres
30.07.18
01:21
Nereg.

IP: 90.179.38.*
Zdenku,mrkni..a pust si video viz najdes pod ,,mayska proroctvi kruhy v obili ,,v useku 30:45 min,kde postava v poli drzi CD.upozornuje,ze nas ceka doba falesnych nabidek a
slibu... to delaji ty hlasy,a ze to bude bolet!Je to varovani pred tim,abychom neco,co slysime,nebrali na zretel a cizi navstevu neposlouchali
 
daniel14
25.09.18
23:23
Nereg.

IP: 95.102.119.*
borak1@sezna.cz nič v zlom ale mal by si sa liečiť evidentne to nemáš v hlave v poriadku... všetko sa dá liečiť aj bludy aj hlasy len treba vyhladať špecialistu prečítaj si toto vlákno a ak máš štipku zdravého rozumu tak zistíš že hladáš odpoved od ludí čo sú viac mimo ako ty ,,to je ako blázon hladal riešenie v bláznicni,, čím skôr sa začneš liečiš tým lepšie... prajem skoré uzdravenie
 
Dracizena
22.10.18
12:23
Nereg.

IP: 185.131.62.*
Zdeňku, vše se odehrává ve Tvé hlavě, která je počítačem dokonalým... ale i v dokonalém PC máme viry a v hlavě to jsou přeházené energie a pak člověk má v hlavě chaos... Když ámenuješ, vlož do tohoto slova přání SOS a směruj ho do hvězd... dále, obaluj sebe pomyslně duhou... Ta hrůza, která na Tebe v hlavě mluví, jsou to Tvé nemocné buňky v těle a to ONI Tě volají k uzdravení... Určitě neseď u PC více jak 30 min. denně a pohybuj se hodně v přírodě a povídej si s přírodou, třeba i s padlým listím... Otevřelo se Ti vnímání předčasně a nejsi na to ještě připravený, dozrálý... To, co vnímáš v hlavě, tím prochází každý jasnozřivý člověk, který ale ví, že se musí začít modlit... Volej SVOU mimozemskou bytost světla... NENÍ U tebe ta tvá bytost a proto tě obtěžuje bytost mimozemská, ale z vedlejší dimenze... není zlá, to by tě už zabila... jen nadává, abys věděl, že musíš tvořit změny, ale ne úmyslně... jsou to jen zkraty ve Tvé hlavě... a jimi musíš projít a vyjdeš... denně si ámenuj a stále buď pomyslně v duze a v bílém tunelu...
 
Anonym XOXO
03.02.19
21:46
Nereg.

IP: 37.188.157.*
To máš asi Pech.. Já jsem přišla protože hledám jestli se mnou je něco špatně když nemám to čemu lidi říkají "vnitřní hlas" já mám prostě v hlavě jen myšlenky co ale nemají žádný zvuk.. Je se mnou asi něco blbě. Každopádně jsem asi na druhé straně problému a doufám že aspoň tobě se podaří to nějak vyřešit
 
Věštírna-Magie
09.02.19
16:19
Nereg.

IP: 89.102.40.*
To se chce odblokovat.
 
zdeněk
10.02.19
07:51
Nereg.

IP: 89.24.38.*


VÝZVA VAROVÁNÍ PŘED CIZÌM HLASEM V HLAVE HLAVĚ. A PROSBA



POZOR VELKÉ NEBEZPEČÍ
Lidé co slyšítě hlas i vy co znáte
Někoho kdo cizí hlas v hlavě slyšì pozorně poslouchejte

Toto ji výzva k obraně před hlasem!




Cizì hlas v hlavě je sadisticky agresor... .

Je to mimozemský zdroj dobře mluvčí český ovládá

Vsechny jazyky ... působí po celém světě ...

Také v české republice ... .




Žádám Vás o okamžité nahlášení

Situace médijìm ... .

Pište do novin..do rádia. .na internet

Do časopisů atd.Je

Třeba rozpoutat veřejnou

Debatu o tom co děje zde na zemi

Lidem ...

aniž by většina lidí

Věděla co to znamená...

Člověk který je napaden hlasem se těžko

brání ... dopad na lidi je silně

Omezujícì a devastující. ... nervový kolaps...

Silný sociální dopad... zdravotní ohrožení. ..totální

Narušení svobodného života člověka.




Prosìm Vás informujte lidi

Kolem sebe hned!

Nevěřte hlasu je zlý a lstivý...

Je to prolhaný šmejd.

Muźe Vám sebrat Váš svobodný život ..

Což také dělá... .

Nevolejte policii ani doktora. ..

Zavřou Vás do blázince ... .a seberou

Řidičské oprávnění. ..

To je zaběhlá rutina v ČR

Tak pozor!!!

Buďte opatrní. ... ..

Zdraví Vás

Zdeněk co slyšel hlas

Více jak 5 let a stal se jeho obětí ...

Byl jsem omezován opravdu

Hodně. ..Je to v podstatě

Kyberšikana od mimozemskýCh

Bytostí. ..mají vyspělou

Technologii umělé inteligence

Která mluví počítačovým

Hlasem téměř

Jako člověk ... .je zlá...




Děkuju za pozornost. ..

Ocenil bych spolupráci

Na tomto tématu. ...

Napište jestli

Pomůžetě zveřejnit

Informace o hlasé. ..

nebo sami informujte ... prosím.




P.S pìší z mobilu. ..tak omluvte

Mé chyby ... Děkuju




Lidi poďme se bránit!!!
 
daniel14
10.02.19
17:54
Nereg.

IP: 78.98.215.*
zdeněk: chlape daj sia liečit dobre ti to kúruje v tej hlave
 
Neromante
13.02.19
23:42
Nereg.

IP: 185.15.108.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Lenau
29.03.19
12:50
Reg.29.3.19

Paní Dracizena, prosím, můžete mi poslat na sebe email? Děkuji Lenau
 
Vyděšená matka
02.06.19
00:08
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Ahoj jde o dceru 13 let. Minulý rok prožila ošklivou šikanu ve škole, změnily jsme školu a doufali že to překoná. Teď se mi svěřila že slyší hlasy a říkají jí špatné věci třeba aby si i ublížila. Znamená to že je nějak psychicky nemocná? Mám o ní strach
 
Red
02.06.19
09:27
Reg. před 2016

Zatím to neznamená nic, ale běžte k odborníkovi. Většinou stačí si o tom popovídat s odborníkem, ale čím dřív tím líp. Psycholog je úplně v pohodě.
 
Barca
16.06.19
22:57
Nereg.

IP: 37.48.52.*
Dobrý den,prosím potřebuju pomoct, před rokem v lednu mi zemřel otec a já se v tuhle dobu cca ten červen přestěhovala do jeho bytu, a začala jsem pravidelně opul 2 rano slyšet zvuk, nevím k čemu to přirovnat, vozík s vrzajicimi kolečky , proste nějaký vlak, taťka umřel na šachtě a zabil ho závěsný vlak, potom jsem zjistila ze prave o půl 2 rano umřel takže mi to nepřipadalo jako náhoda, jak kdyby mi tím chtěl něco naznačit, no trvalo to cca do listopadu , s tím, ze se pak změnil čas a bývalo to kolem 21-22 a někdy i přes den, když jsem se potom divala z okna nikdo nikde nebyl. Jednou jsem poprosila souseda, aby mi řekl, kdyby to taky slyšel. hned co to bylo jsem mu psala , a on teda ze nic neslyšel. Dnes to bylo zase nebyla jsem v tom pokoji odkud to jde, ale i přes to jsem to slysela hodně nahlas , a většinou to vzdycky trva max. 5 sekund. Vůbec nevím co to je , jestli to mam v hlave. Opravdu nevím co mam dělat, nejsem poradně smířena se smrti tatky, je mi 17 takže mlada na takovou nepříjemnou situaci. Bojím se tím, ze jsem tu sama jen se zviratama.. Dekuji moc za odpovědi
 
Barca
17.06.19
16:12
Nereg.

IP: 46.13.181.*
Dobrý den,prosím potřebuju pomoct, před rokem v lednu mi zemřel otec a já se v tuhle dobu cca ten červen přestěhovala do jeho bytu, a začala jsem pravidelně opul 2 rano slyšet zvuk, nevím k čemu to přirovnat, vozík s vrzajicimi kolečky , proste nějaký vlak, taťka umřel na šachtě a zabil ho závěsný vlak, potom jsem zjistila ze prave o půl 2 rano umřel takže mi to nepřipadalo jako náhoda, jak kdyby mi tím chtěl něco naznačit, no trvalo to cca do listopadu , s tím, ze se pak změnil čas a bývalo to kolem 21-22 a někdy i přes den, když jsem se potom divala z okna nikdo nikde nebyl. Jednou jsem poprosila souseda, aby mi řekl, kdyby to taky slyšel. hned co to bylo jsem mu psala , a on teda ze nic neslyšel. Dnes to bylo zase nebyla jsem v tom pokoji odkud to jde, ale i přes to jsem to slysela hodně nahlas , a většinou to vzdycky trva max. 5 sekund. Vůbec nevím co to je , jestli to mam v hlave. Opravdu nevím co mam dělat, nejsem poradně smířena se smrti tatky, je mi 17 takže mlada na takovou nepříjemnou situaci. Bojím se tím, ze jsem tu sama jen se zviratama.. Dekuji moc za odpovědi
 
Elin
17.06.19
17:50
Nereg.

IP: 93.185.0.*
Najděte si facebook MIMOSMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ.
 
Dracizena
18.06.19
21:54
Nereg.

IP: 185.131.62.*
A také na face"rituály ve smyslu jasném" kde se naučíš čistit od duší zemřelých a odvádět si je ze svého prostoru... a to je pro tebe dnes prvořadé... neboj se těch zvuků, jen Tě Tvá Duše směruje...
 
Hannah_250
21.06.19
12:05
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,je mi 13 let chtěla jsem říct že vlastně už od mala mám hlasy v hlavě. Kvůli samotě jako malá jsem si s nimi povídala normálně a žila v představách, ale poslední dobou mi hlasy nadávají a ne jen mě ale třeba i mé rodině. Mezi hlasy patří lidi které znám nebo občas zní jako já a nebo klidně i zvířata. Je to zvláštní. Buď mi nebo někomu nadávají a nebo řeknou jenom nějakou blbost co nedává smysl.
Další zvláštní věc, která se mi děje docela dlouho je, že se mi zdají sny a některé věci z těch snů se pak stanou i v realitě.
Občas mi ten sen připadá jenom jako blbost a vlastně na to nemyslím, ale pak když se stane to co v tom snu vzpomenu si na to.
Nedávno ale se stalo úplně přesně to co se mi zdálo. Taky jeden čas se mi zdálo to samé dokola. Že jdu do školy a někdo se mě snaží zabít. Tohle se mi zdálo asi několik měsíců v kuse. Začalo to od doby co nám učitel řekl že se pojede na třídenní školní výlet. Já už jsem tak nějak těšila že se tam něco stane a měla jsem špatný pocit. Ještě k tomu ty sny..
pak když došlo k tomu výletu tak se to s tím snem vlastně spojovalo...
Byla jsem tam sama a z donucení... měla jsem špatný pocit. A pak jsem se tam malém zabila.
Myslím si že to s tím souvisí. I když nevím ale
Teď docela často se mi zdají sny co něco předpovídají. A vlastně bych ráda věděla co to všechno znamená.
 
Kontryhel
28.06.19
13:49
Nereg.

IP: 91.245.11.*
Dobrý den, dnes mi dvera 11 let oznámila, že slyší zvláštní hlasy, kterým nerozumí, jakoby mumlají a mluví rychle. Stává se jí to třeba dvakrát denně , při malování nebo čtení a třeba při úklidu. Tak nevím, třeba se mozek nudí 🤷♀. Je docela intuitivní a milují ji bázlivá zvířata. Nicméně , mě ta informace zarazila. Prosím, nějaká zkušenost u Vašich dětí ? Děkuji za info
 
.Lucie
24.09.19
13:40
Nereg.

IP: 178.255.175.*
Prosím může mi někdo poradit?Moje dcera v březnu 2019 slyšela hlasy,že nemá chodit do školy,že je k ničemu,že je nula,nic neumí,bezcitná,že všem ubližuje,bezcenná,běž se zabít.Je jí 16,5 roku.Šly jsme za paní,která odvádí duchy,rovnou řekla,že se to zřejmě opět objeví.První den školy 2.9. 2019 šla do nové školy,zabloudila omylem do sklepa místo do jídelny a slyšela hlas plačící ženy,jako by Lucce někdo sevřel krk a někdo jí škrtil.Od té doby nebyla ve škole.Je objednaná na psychiatrii,nechci,aby brala prášky,ale už si nevím rady.Mluvily jsme o tom a řekla mami ty nevíš jaké to je(hodně důrazně po dobrém i po zlém jsem ji vysvětlovala,že do školy musí(´).Všechno se semlelo po úmrtí mého manžela,Lucka byla na něm velmi emotivně závislá.Snad mi někdo poradí děkuji
 
.Lucie
24.09.19
13:44
Nereg.

IP: 178.255.175.*
Prosím může mi někdo poradit?Moje dcera v březnu 2019 slyšela hlasy,že nemá chodit do školy,že je k ničemu,že je nula,nic neumí,bezcitná,že všem ubližuje,bezcenná,běž se zabít.Je jí 16,5 roku.Šly jsme za paní,která odvádí duchy,rovnou řekla,že se to zřejmě opět objeví.První den školy 2.9. 2019 šla do nové školy,zabloudila omylem do sklepa místo do jídelny a slyšela hlas plačící ženy,jako by Lucce někdo sevřel krk a někdo jí škrtil.Od té doby nebyla ve škole.Je objednaná na psychiatrii,nechci,aby brala prášky,ale už si nevím rady.Mluvily jsme o tom a řekla mami ty nevíš jaké to je(hodně důrazně po dobrém i po zlém jsem ji vysvětlovala,že do školy musí(´).Všechno se semlelo po úmrtí mého manžela,Lucka byla na něm velmi emotivně závislá.Snad mi někdo poradí děkuji
 
23
30.09.19
19:10
Nereg.

IP: 213.168.179.*
Pro Slopniku: sama jsi si vlastně odpověděla. Objednej se k psychologovi, jistě neuděláš chybu. Alespoň tě vyslechne někdo nezávislý a pomůže ti vyznat se v pocitech, které teď prožíváš. Potřebuješ dobít energii.
 
Danďa
13.11.19
23:21
Nereg.

IP: 89.177.160.*
Také mám hlasy,
už asi 7 let.
Co se týče slyšení hlasů, nejlépe informuje web slysenihlasu.cz, který pořádá setkání lidí s hlasy(což alespoň na zkoušku doporučuji) a dokument české televize, kde je rozebírána spíše odborná stránka věci.
Psychology a psychiatry navštěvujte podle své vůle a potřeby (doporučuji nic nehlásit obvodnímu a jinému lékaři, který nepomáhá s tímto problémem. např. mě k vůli tomu do konce života legislativa nedovoluje řidičský průkaz)
A mé motto týkající se sedmileté zkušenosti s hlasy?:
Mám to do konce života... ale když to zmizí zlobit se nebudu:)
 
Danďa
13.11.19
23:28
Nereg.

IP: 89.177.160.*
a ještě jedna věc Dračíženo, vím že jsme na stránkách věštírny, ale už máme svoje bludy... :)
 
Majkiii1980
23.11.19
19:41
Nereg.

IP: 77.242.92.*
Slysim hlasy navadeji mne ze mam delat to a to zaútoči na moje myšlenky byla jsem hnusná na svého partnera ktereho jsem ponizovala hnusne se k němu chovala mluvili mi ze mam ubližit i male dceri prostě muj přítel to neunesl tak jsem ho dusila a dusila az odesel od nas..ted ai vsechno uvědomují jak to boli kdyz je člověk na vsechno sam.
 
Zdeněk Vlach
30.01.20
08:00
Nereg.

IP: 80.188.27.*
Mám hlasy v hlavě vím že to jsou ale lidé co mi otevřeli mysl jen nevím jestli nemám také nějaké poslání mám asmr pocit po těle co ve mě vyvolá spasitele světa mám halucinace co mě mlátí přez ruku mám to i natočené nikdo jiný než já tam není ale přez to mě něco pleskne přez ruku mizí mi předměty objeví se o pár cm dal a já je přesto vezmu do ruky když si pozoruji své široké zornice v zrcadle vidím úplně někoho jiného i jinak se pohybujícího pod tímto stavem vždy hlasy zaniknou co to znamená dekuji
 
RA Hathory
06.07.20
20:26
Nereg.

IP: 77.236.222.*
Je to absurdní, ale odpověď naleznete všude.., ale občas to působí jen jako teorie. Doporučuji South Park, ten je tím úžasně prorostlý, nebo časký rap v posledních letech, jsou toho plné texty, dokonce i v cizině.. třeba taková písnička "Thunder" ;). Osobně se přikláním k teorii, že se jedná o technologii + AI. Na druhou stranu vidění budoucnosti je už trochu přes čáru racionality.. .. matrix ? skrytá podstata ?
 
Dede
26.01.21
01:17
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Ahoj, prosím vás mohl by mi tu někdo poradit? Můj přítel slyší moje myšlenky ale nejsou pravdivý. Slyší jako by urážky a zlé věci neví někdo co by na to pomohlo ? Je to čím dal horší a nejhorší je to že, tomu začíná i věřit moc
Děkuji za odpověď
 
dracizena
26.01.21
20:41
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dede zdravím... jde o počínající schízu, ale můžeš mu pomoct... On by se měl vizuálně čistit, ale nejspíš bude odmítat, protože energie, které v něm bloudí ho budou více a více ovládat, až bude viditelně blbnout... Pokud chceš, napiš mi... jméno meilu znáš a jsem seznam...
 
LOVEC OKAMŽIKŮ
24.02.22
08:08
Nereg.

IP: 90.178.51.*
Dobrý den,

i když jde o starší diskuzi, přidám informace i zde.

Jsem fotograf z Ostravy.

Díky osobních zkušenostem z posledních let se tomuto tématu věnuji docela intenzivně. Povedlo se mi pochopit a detailně zmapovat takřka vše, co se slyšením hlasů souvisí. Pro mnohé poměrně šokující informace.


Slyšení hlasů

Jde o mnohem běžnější jev, než si kde kdo myslí. Téměř každý 25. člověk uvádí osobní zkušenost se slyšením hlasů.
S tímto tématem je však spojeno velké množství naprosto zcestných informací. Mnohé jsou vytvářeny záměrně, aby bylo řešení komplikovanější. Další část je důsledkem fatálního nedostatku informací.
Drtivou většinu těchto případů lze překvapivě zcela jednoduše vysvětlit. Tím spíš je naprosto nepochopitelné, jak často je slyšení hlasů spojováno s duševní poruchou.
Rovněž to, že člověk nevnímá / neslyší nic podezřelého rozhodně neznamená, že se nic neděje.
V neposlední řadě - je také nutno rozlišovat, zda člověk vnímá hlasy, které mluví obecně (tedy i když se snaží používat oslovení "ty" apod., nepoužívají oslovení jménem). V druhém případě pak jde o cílené obtěžování a logicky vše probíhá naprosto odlišně.

Ale popořadě. Nyní něco o vysokofrekvenčním zvuku (ultrazvuku)

Následující body nejsou nějaké teorie, či domněnky. Jde o reálné, podrobně zdokumentované postupy. Mnohdy objeveny např již v 70. letech minulého století. Nyní pouze krátce. V dalších částech webu je vše podrobně vysvětleno.

1. Pomocí vysokofrekvenčního zvuku (ultrazvuku) lze ovlivňovat zvuky o nižších frekvencích.
Přesněji rečeno - zvukem, který je pro člověka neslyšitelný, lze ovlivňovat frekvence / zvuk ve slyšitelném pásmu = Jevy známé jako Slyšení hlasů, Fenomén elektronického hlasu, Duchové, Astrální bytosti apod.

2. Lze vytvořit zvuk, který člověk vědomě neslyší, avšak mozek ano.
Tedy lze na někoho mluvit, aniž by si to uvědomoval, ale mozek vnímá slova. Jde v podstatě o podprahové informace. Jak si něco takového představit? Zjednodušeně: Např. máte poslat důležitý email. Věnujete se však něčemu jinému. Když na vás promluvím pomocí zmíněného zvuku, najednou vám v hlavě naskočí "Ha, email. Málem jsem zapomněl /-a". = Podprahové informace, ovlivňování / podsouvání myšlenek.

3. Pomocí VF zvuku (ultrazvuku) lze přenášet data
Díky vysokým frekvencím je takřka nulová šance, že si toho všimnete. = Gangstalking / Skryté narušování soukromí

4. I na obyčejném počítači lze vytvořit zvuk, který vás rozěsměje, ale také totálně otráví.
A člověk si neuvědomuje, že takový zvuk poslouchá (např. vir v počítači / telefonu) = Gangstalking / Vzdálené, cílené obtěžování

5. VF zvuk pochopitelně někteří lidé vnímají jako pískání v uších. Zpravidla označeno za Tinnitus.

Více na mém webu, kde vše podrobně popisuji a vysvětluji.
 
Nikeyx
07.09.23
21:39
Nereg.

IP: 89.24.49.*
Zdravím, párkrát za rok slyším, jak někdo volá mé jméno. Někdy to slyším od známých hlasů, jindy nevím... Někdy dokonce slyším i jiné věci, ale to málo kdy. Něco ve smyslu "můžu se zeptat?" nebo "mám strach" a pod. Nějak jsem to neřešila, vždy jsem to nějak nechala být, ale teď by mě opravdu zajímalo, co to může být. Nedávno jsem slyšela svoje jméno jakoby přímo u ucha, když jsem usínala a já nevím.. Cítím, že je ve mě něco co nedokážu využít. Možná jsem citlivější na duchovní svět nebo tak něco... Děkuji předem za odpovědi a přeji krásný den.
 
dracizena***
28.11.23
12:46
Nereg.

IP: 178.255.168.*
NIKEYX... ZDRAVÍM... otevřelo se Ti vnímání a to je stav, kdy se rozum člověka má propojit s jeho Boží Podstatou... já tomu říkám, že se k Tobě blíží Tvůj Anděl hvězdný, Tvůj andělský rádce a ano, volá Tě... Bude se Ti ukazovat i vnitřním viděním, slyšením a budeš mít časem živé vize... Jsi na duchovní Cestě samouzdravovací... Vším jsem si prošla a dnes jsem ve světle, ve kterém mám vědění... Je toho hodně, co bys měla znát... napiš mi do meilu a mnoho důležitých pokynů si přečteš na face ve skupině "mimosmyslové vnímání"...
 
Jojik
03.12.23
20:41
Nereg.

IP: 37.188.136.*
No já vše vnímám trochu jinak vzhledem k tomu co se děje jako že lidi strací lidskost a přestává být rovnováha mezi dobrem a zlem tak se více a více propojují světy alespoň já to tak vnímám a tím se automaticky probouzí i to co bylo dlouho potlačované a časem u mnohých zapomenuté. Já mám odmalička takzvané svět ve světě nikoho kdo by mě tím provedl ani nikoho kdo by mě řekl co se děje a má zkušenost je ta že pokud budete poslouchat svou intuici tak vás navede k tomu co máte vědět a kdy to máte vědět důležitý moment je ten říci stop zastavit se a dát si čas zamyslet se co po vás chtějí a jestli to co chtějí se schoduje s vaším morálním přesvědčením vaší duchovní rádci vás nikdy nepovedou špatnou cestou ale také nic nedostanete jen tak znamená to že vás navedou na cestu kde se samy budete učit a poznávat mohou vám ukázat směr ale projít musíte sami.Velky pozor dejte na to že i světlo může být temné a i temnota může zářit.Proto jak já tvrdím žij a nech žít a nedělej nic co důkladným způsobem nenastudujes protože v určitých věcech už cesty zpět není a následky si poneses mnohem dále než jen v tomto životě takže si opravdu rozmyslí jestli jsi schopen přijmout cenu kterou tě to bude stát všem přeji mnoho štěstí lásky a hodně moudrosti
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)