English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

SKUŠENOSTI

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

SKUŠENOSTI

DITA70
26.07.13
14:58
Reg. před 2016

Dobrý den,má tady někdo skušenosti se službami tajnevedy.cz?Za případné odpovědi předem děkuji.
 
Anna-Maria
26.07.13
15:06
Reg. před 2016

Krásný den,
neříkám, že jsou ty stránky špatně, to určitě ne, jen mi nepřijde slušné brát za své služby nějaké peníze. Preferuji služby zdarma, tak, jak je poskytuji já.
Anna-Maria
 
DITA70
26.07.13
15:11
Reg. před 2016

To ano,poskytuji taky některé služby zdarma, některé jsou už za peníze,Jedná se ale už o rituály výklad karet je taky zdarma.Mě ale zajímalo jestli je spokojenost s jejími službami?
 
MartinaK
26.07.13
17:00
Nereg.

IP: 178.17.88.*
Zkušenosti mám, bohužel jen ty nejhorší. Po zaplacení velice neochotná komunikace, která skončila úplným ignorováním mých emailů.
Mrzí mě, že se takhle snadno dá vydělat na lidském neštěstí, ale poučila jsem se.
Nedoporučuji.
 
DITA70
26.07.13
17:30
Reg. před 2016

za ty rituály jsou opravdu vysoké částky.Byla mi údajně očištěná aura ale další komunikace ustala s tím,že si mám nechat odtranit magické postižení.To už za peníze.Takže jsme to ještě jednou zkusily,tentokrát přez mejl mé dcery a vyšlo tam úplně jiné magické postižení.Tak ted opravdu nevím,protože ty částky jsou dost vysoké.
 
petr54
26.07.13
19:06
Reg. před 2016

Dobrý den. Podíval jsem se na to, jediné co k tomu můžu napsat je to, že se tu vydělává na lidské nevědomosti. Lidé často mají velmi malé a velmi zkreslené informace o auře, karmě (osudu) a vším co s tím souvisí. Slepě důvěřují tomu, že rituál všechno vyřeší. Toto je pak voda na mlýn těchto organizací. Pro DITU70 - magické postižení ? - nenašel jsem na Vás žádné ale aura není čistá, jsou v ní poruchy způsobené problémem na čakrách .
Pokud MartinoK nebo DITO70 máte nějaký problém vztahující se k e karmě osudu, nemoci, auře nebo čakrácám kontaktujte mne na e-mail:pet.54@email.cz
 
DITA70
26.07.13
19:14
Reg. před 2016

Děkuji,určitě se ozvu
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)