English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Epikuros

V životě nedělej nic takového, že bys pak musel mít strach, aby se o tom nedověděli tví bližní.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Skákání panáka

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Skákání panáka

Mag44
04.05.15
16:41
Nereg.

IP: 80.251.241.*
Dobré odpoledne, zdál se mi tento sen: Měla jsem s kamarády z práce skákat panáka, ale nebyl to ten úplně normální nakreslený křídou. Místo toho tam byly pláty zelené pokreslené hustě mandalami, uprostřed toho kříže bylo nádherné, zářivé slunce. Pokaždé, když na některou z destiček-mandal někdo vstoupil, tak se rozzářila žlutooranžově, a to slunce úplně zlatě. Najednou se mi chtělo strašně spát a zavřít oči a neviděla jsem nic z té nádhery i když jsem se vší silou snažila oči otevřít bylo to marné, panenky se mi přetáčely a viděla jsem jen šedou mlhu, přitom jsem věděla/viděla, jak je to překrásné.. Potom jsme hráli na babu, ale místo očí jsme si zakrývali holé zadky, přičemž spoluhráč měl v ruce nůž a trochu mě pořezal na prstech a ne že nechtěl, spíš mě chtěl tak dráždit nebo co.. Potom byla dlouhá strmá cesta - sjezdovka, ale do kopce a to jsem byla hodně zadýchaná, skoro všichni šli směrem dolů a já nahoru a s velkým břichem (dítě, i v reálu)..co to všechno může být? Děkuji za váš čas..
 
Dracizena
04.05.15
19:40
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdravím... není náhoda, že zde máš jméno Mág...
Máginko, čeká Tě budoucnost, která Ti roztočí čakru barvy zlaté... ano, čakry se mimo jiné, i toží.
Dítě, jde o duchovní Dítě a to znamená, že se Ti narodí z mikrosvěta tělesného Duch, který se bude přesouvat/rodit/ do aurického pole.
A proto je třeba se svému aurickému poli věnovat, protože připravujeme takto pro svého Duchu kolíbku, ve které vyzraje do barevné energie, která udělá z člověka, člověka světelného...
A když začne člověku svítit jeho aura, je schopný s ní léčit i na dálku a je povinen i čistit negativní zóny v celém světě a umí odpovědět téměř na vše, z duchovní oblasti...
Před 14 lety mi vnitřní hlas také řekl, abych si skákala panáka
Já takto duchovně pracuji 14 let.
Před těmi 14 lety mi vnitřní hlas řekl, abych si namalovala panáka a skákala ho a vnímala, že jsou to barevné schody do nebe. Tím jsem zhmotňovala svou cestu do svého středu, kde je Slunce, to je jasné... a v těle je Sluncem srdce... a do roka mne obklopilo zlaté světlo.
nepopsatelný pocit a Ty tento děj zatím vnímáš snově. I toto je cesta ke hvězdám...
To, že se Ti chtělo spát, to Ti jen Anděl naznačuje, že zlatým světlem Tě obstoupí, až projdeš všemi duchovními schody. I Boží Dům má 9 pater nahoru a 9 dolu a těmi při transformační cestě každý člověk musí projít a vysvítit je, nebo-li, rozsvítit a očistit, aby se staly světelnými...
Tím Božím Domem je vlastně Tvé tělo které si čistíme, ale andělé nás vedou hrou a třeba i kresbami mandal a skákání panáka a jdeme skrze mnohé vizuální terapie, modlitby atd.
Duchovní cesta není jednoduchá, je složitá, ale když si střípky dobře skládáš, pak je hravá.
To, že ve snu byly oči na zadečku, to Ti Anděl chce jen říci, že zadeček je obrácená tvář Tvého druhého JÁ... A ta krev z prstíků? Navštívil Tě snově Anděl krevního obrazu v rudé záři... a to je vše ode mne... spíše, skrze mne...
Co to všechno je? Tvá duchovní vystupněnost... gratuluji
 
Mag44
15.05.15
15:08
Nereg.

IP: 80.251.241.*
Tak to je strašně krásné, až se mi zdá moc vznešené na mě.. děkuji za Váš čas a vyčerpávající odpověď
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)