English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Setkání se Střelcem

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Setkání se Střelcem

Princezna
18.04.24
10:27
Reg.18.11.21

Dobrý den, ráda bych se zeptala na muže ve znamení Střelec. Jak to ke mně má a jestli se ozve, sejdeme se, budeme spolu komunikovat. Jsem znamení ryba.
Střelec narozen 1. 12. 1978
Ryba narozena 23. 2. 1981
Předem děkuji.
 
Konik7811
18.04.24
12:46
Reg.11.4.24

Dobrý den,mezi vámi je spoustu pěkných spojení,Dá se říct ,že citová ,emoční,funguje tam přitažlivost,dokonce i hlubší stránka věci,protoze je tam Venuše Pluto Luna ve vícero úhlech,Mars Pluto podporuj také velkou energii,ale na co si dat pozor,máte mezi sebou Mars opozice Saturn,to znamená že je zde zapotřebí hodně velkých průlomových akcí.Spoustu věcí bude třeba dělat usilovněji,a s některými ani nepohnete,může to být klíčové pro různá zklamání,stejně tak jako jeho Uran v kvadratuře na vaši Venuši,tam visí nad vámi neustále ve vzduchu nějaký šok z jeho strany,Jinak dalši věc,vy máte osobně az do poloviny Června Uran v napětí na nativní Venuši,do té doby nepočítejte s žádným pevným vztahem,ale budte spíš nezávisle naladěna,nepoutejte se ,nechte si do té doby volnost.
 
Princezna
18.04.24
13:46
Reg.18.11.21

Moc děkuji za krásné vysvětlení. Ano mezi námi je silné citové propojení. Zklamal mě, ale zase na druhou stranu, on je ten uzavřenější. Je to mezi námi trochu komplikované. Jen je teď mezi námi nekomunikace a asi ani jeden nevíme, jak dál. Myslíte si, že po té půlce června by se to mezi námi mohlo změnit? Že by se to "prolomilo" a my spolu zase začali komunikovat a začali budovat vztah mezi sebou zase znovu? Ještě jednou moc a moc děkuji.
 
Konik7811
18.04.24
15:00
Reg.11.4.24

Určitě ano,ta pravděpodobnost je tam velká,je tam toho spustu k budování a učení se to spolu zvládat,i když to nebude lehké.Střelec a Ryba je mysteriozní spojení,i když Rybám vládne Neptun,Jupiter je tzv spoluvládce a stejně tak naopak,Neptun je spoluvládce Střelce i když jeho hlavní vládce je Jupiter,je to spojeni s velkým duchovním rozměrem.Nebude to s ním lehké a i přes hloubku ,se snažte naučit nebýt uplně v zajetí emocí ,důležité je vnímat že máte hlavně sama sebe,a že milujete hlavně sama sebe,poté už vás nikdo nezraní.
 
Princezna
23.04.24
10:13
Reg.18.11.21

Ještě jednou moc děkuji. Snad najdeme společnou řeč a budeme na našem vztahu pracovat. Jsou tu překážky a komplikace, ale doufám, že je zvládneme. Citové propojení je mezi námi velké. Někdy i vycítím, že na mě myslí. Je to zvláštní a svým způsobem krásné. Ještě bych se zeptala, jestli je nějaká šance na vybudouvání společného života. Předem děkuji. Krásný den.
 
Konik7811
24.04.24
08:39
Reg.11.4.24

Dobrý den,šance tam je a i přes všechny aspekty,které tam máte tak se Střelcem je budování vztahu vždy složitější,je to znamení,které má základ unikat ,miluje svobodu a volnost,pokud cítí že je pod tlakem,zdrhá,postavení dalšich planet to pochopitelně různě formuje a jsou i Střelci pro rodinu a trvalé zázemí a vztah,kde své nutkání po svobodě řeší na domácí půdě buduje si svůj prostor kam unikat,u vás dvou je tam to i ono,takže bude tolerance určitě zapotřebí a postupně to strategicky budovat ,a i přes zamilovanost tam vnímat kamarádskou notu a dávat mu najevo že ho nikdo nedrží,nikam nenutí.Když tohle Střelec vnímá,tak miluje a vždy se vrátí.Takže šance tam je.
 
Princezna
25.04.24
13:27
Reg.18.11.21

Dobrý den, ano, ale tento můj Střelec je trochu jiný. Ctí rodinu a udělá pro ni vše, i když je ve fázi nefungujícího partnerského vztahu. Ano, je zadaný a i já jsem zadaná. Když by mi někdo řekl, že budu někdy toto řešit, tak si poklepu na čelo. Oba neschvalujeme nevěru, proto je to pro nás tak těžké. Trvalo nám dlouho než jsme se sblížili, věděli jsme, že když uděláme tento krok, změní se všechno. Byli jsme spolu, rozešli se, zase byli spolu, rozešli se. Rozumově nemůžeme být spolu, ale citově nemůžeme být bez sebe. Je to začarovaný kruh. Proto, pokud se to nějak začne hýbat, bude to jen dobře. Ještě jednou moc a moc děkuji. Jste skvělý člověk. Přeji Vám jen to krásné.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Numerologický výpočet aury
Aura je energie, která obklopuje každého z nás. Novinka!
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)