English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Humboldt

Ze všech hloupých lidí je nejnesnesitelnější scestovalý hlupák. Přináší si hlouposti jiných národů a přidává je ke svým.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Sen z mŕtvym manželom

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen z mŕtvym manželom

Vrtielko
26.02.22
07:20
Nereg.

IP: 213.160.187.*
Dnes nad ránom sa mi prisnil sen, že môj manžel prišiel domov a dozvedel sa, že som predala podnik. Bol nešťastný s toho, že ľudia budú na neho nahnevaný. Mal mať stretnutie s kamarátom, ktorý v skutočnom živote nesúhlasil s jedným mojim rozhodnutím vo firme, ktorú som viedla po jeho smrti až do skutočného predaja. Keď sa ozval, vždy mi niečo povedal, čo ma dokázalo rozhodiť. V sne mi toto stretnutie nebolo veľmi po chuti, ale s tým som nič nemohla urobiť. Potom som manžela nevidela, až som musela ísť na toaletu. Prišiel za mnou vnúčik a chcel aby som šla sním. Povedala som mu, že najprv musím vyčistiť vaňu, ktorá bola zamazaná, ako keby ju niekto použil miesto WC. na dne vane, boli položené noviny. Zdvihla som ich a tam ležal môj manžel nahý, skrčený do polohy dieťaťa v matkinom brušku a vychudnutý, tak ako v posledné dni jeho života. "Pre boha", to mi preblesklo hlavou a viem, že som mu chcela pomôcť, ale zobudila som sa. Rozmýšľam o tom, čo mi tento sen chcel povedať. Odkedy zomrel, snívalo sa mi sním prvýkrát asi pol roka po smrti, potom ešte 2x tak, že som videla len jeho tieň, ustupoval do pozadia, nikdy nič nepovedal, až raz tesne pred skutočným predajom ma pozval do tanca. Predaj si prial, povedal nám to keď umieral. Pri rozbore aury mi povedali, že mám v sebe príliš silnú mužskú časť a ženská časť je slabšia. Mám to chápať ako slabnutie tejto mužskej časti? Aký názor na to máte vy? Vie mi niekto poradiť? Ďakujem, krásny slnečný deň prajem všetkým
 
dracizena
07.04.22
17:21
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Vrtielko... snažíš se v sobě udělat pořádek a udělej ho i v manželovi, i když je po smrti... Ze všeho nejdříve si ho odveď... Ale světelným vizuálním sloupem a jeho Duši do sloupu pošli vzhůru a ona bude stoupat v podobě červeného balonku... Pak Tě Anděl snový bude posouvat dál důležitými sny... Toto ode mne Ti zatím stačí... Tvůj manžel čeká, kdy ho odvedeš, aby se nestal zbloudilou Duší... Ámen+Ámen+Ámen za stoupající Duši ***
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)