For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 28.1.2021
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.1.2021
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava.
Fórum:

Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Slyším hlasy......co se semnou prosím děje?26.01.21 / dracizena v Kouzla a magie
nemocný bratr26.01.21 / dracizena v Sny
Stále se opakující sen26.01.21 / dracizena v Sny
magický rituál na vrácení partnera26.01.21 / Zaneta Burianova v Láska

Můžeš změnit svět, když objevíš, kdo jsi a jaké v něm máš místo.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”

Myšlenky moudrých

Ž. Petan

Pošetilý básník jde o krok před revolucí, rozumný politik krok za ní.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

zpět

Sen o mrtvé mamince

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen o mrtvé mamince

Dajda
31.07.20
10:38

Prosím o výklad. Měla jsem živý sen o mrtvé mamince. Byla jsem za ní v krásném malém bytě, byl celý zařízený bíle. Bavila jsem se s ní, byla spokojená a pozitivní a ohromně jí to slušelo. Byla jsem udivená, jak se z toho všeho dostala a pustila jsem jí video, jak na tom byla špatně před více než 4 roky. Sen byl pozitivní plný porozumění a lásky. Je pravda, že jsem se o ní nedávno bavila s jejími kamarádkami. Děkuji.

Konstantin
03.08.20
06:05

IP: 176.98.110.*
Pokut mluví snámi mrtví příbuzný je to zlé znamení.
Myslím že Vás maminka chtěla varovat před velkým nebezpečím.Jako třeba lupič,Který vás muže ohrozit na vašem zdraví.

Dajda
06.08.20
22:17

Děkuji Vám, ale tohle si nemyslím. Protože když se mi zjevila předtím naposledy, tak mě skutečně varovala před falešným člověkem, což se opravdu potvrdilo. Teď to bylo takové pozitivní a v klidu a já se po dlouhé době cítím psychicky vyrovnaná, takže po tom dlouhém období nezdarů a překážek už zase krásně spím a je mi opravdu lépe, takže věřím, že už to hrozné období skončilo.

ka
08.08.20
10:41

IP: 77.48.49.*
Blahopřeji k příjemného setkání s maminkou ve snu. Věřím, že se ve snech jedná o setkávání s blízkými mimo naši běžnou známou realitu (anebo jen fantazie našeho mozku - kdo ví?). Před pár lety se mi též zdál se o tehdy zemřelé babičce, jak se spolu po 20 letech setkali s dědou (manželé téměř 40 let) a vypadali spokojeně a šťastně. Cítila jsem úlevu a nadšení z toho snu. Mám od té doby nezlomný pocit, že je vše jak má být a v pořádku.

Dajda
08.08.20
11:37

Děkuji, tohle si myslím taky. Alespoň tomu věřím a je mi proto o hodně líp.

ka
08.08.20
12:02

IP: 77.48.49.*
To jsem moc ráda. V životě je nejdůležitější láska, víra a naděje.

Dracizena
11.08.20
22:22

IP: 178.255.168.*
Dajda... určitě si maminku odveď, ať se dostane do své bílé záře...

Dajda
13.08.20
19:41

Pro dracizenu. Já ji nechala odvést po její smrti, protože nám stále courala po bytě. Vše potom skončilo a byl klid. Až teď po 4 letech od její smrti sei o ní zdá. Nově jsem ji viděla s její sestrou, která je taky mrtvá a popíjely víno a byly veselé.

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)