Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 12.8.2020
Svátek slaví Klára, zítra Alena.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 12.8.2020
Svátek slaví Klára, zítra Alena.
Fórum:

Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sen o mrtvé mamince11.08.20 / Dracizena v Sny
Opakující se sen kde utikám.11.08.20 / Dracizena v Sny
Hodně zvláštní sen10.08.20 / Posel v Sny
Sen o mrtvé mamince08.08.20 / ka v Sny

Vždy věř svému prvotnímu pocitu. Když cítíš, že je něco špatně, obvykle to tak opravdu je.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Veškerá smůla mě opustí. ”

Myšlenky moudrých

Diane

Když se dva lidé milují, touží po tom žít spolu, ale samotná láska nestačí k zajištění štěstí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

Sen o mrtvé mamince

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen o mrtvé mamince

Dajda
31.07.20
10:38

Prosím o výklad. Měla jsem živý sen o mrtvé mamince. Byla jsem za ní v krásném malém bytě, byl celý zařízený bíle. Bavila jsem se s ní, byla spokojená a pozitivní a ohromně jí to slušelo. Byla jsem udivená, jak se z toho všeho dostala a pustila jsem jí video, jak na tom byla špatně před více než 4 roky. Sen byl pozitivní plný porozumění a lásky. Je pravda, že jsem se o ní nedávno bavila s jejími kamarádkami. Děkuji.

Konstantin
03.08.20
06:05

IP: 176.98.110.*
Pokut mluví snámi mrtví příbuzný je to zlé znamení.
Myslím že Vás maminka chtěla varovat před velkým nebezpečím.Jako třeba lupič,Který vás muže ohrozit na vašem zdraví.

Dajda
06.08.20
22:17

Děkuji Vám, ale tohle si nemyslím. Protože když se mi zjevila předtím naposledy, tak mě skutečně varovala před falešným člověkem, což se opravdu potvrdilo. Teď to bylo takové pozitivní a v klidu a já se po dlouhé době cítím psychicky vyrovnaná, takže po tom dlouhém období nezdarů a překážek už zase krásně spím a je mi opravdu lépe, takže věřím, že už to hrozné období skončilo.

ka
08.08.20
10:41

IP: 77.48.49.*
Blahopřeji k příjemného setkání s maminkou ve snu. Věřím, že se ve snech jedná o setkávání s blízkými mimo naši běžnou známou realitu (anebo jen fantazie našeho mozku - kdo ví?). Před pár lety se mi též zdál se o tehdy zemřelé babičce, jak se spolu po 20 letech setkali s dědou (manželé téměř 40 let) a vypadali spokojeně a šťastně. Cítila jsem úlevu a nadšení z toho snu. Mám od té doby nezlomný pocit, že je vše jak má být a v pořádku.

Dajda
08.08.20
11:37

Děkuji, tohle si myslím taky. Alespoň tomu věřím a je mi proto o hodně líp.

ka
08.08.20
12:02

IP: 77.48.49.*
To jsem moc ráda. V životě je nejdůležitější láska, víra a naděje.

Dracizena
11.08.20
22:22

IP: 178.255.168.*
Dajda... určitě si maminku odveď, ať se dostane do své bílé záře...

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)