English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Lépe než nenávidět a mstít se, je zapomenout a milovat znovu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zvládnu své povinnosti s klidem a včas. ”


Myšlenky moudrých

Russell

Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí a lidé moudří tak plni pochybností.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

sen o mé lásce

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

sen o mé lásce

miski
09.02.19
12:13
Nereg.

IP: 37.221.243.*
Krásný den,zdál se mi zvláštní sen a ráda bych se s vámi o něj podělila,nevím si s ním moc rady...
Seděla jsem na posteli a přišla mi zpráva od mé lásky (v realném životě je to muž,kterého miluji,ale bohužel nemůžeme být spolu) napsal:"Ahoj,jak se ti daří? Máš zítra čas?" odepsala jsem: " ano,mám čas,co potřebuješ?" On:"je turnaj ve fotbale,příjdeš se na nás podívat?" já:"moc ráda,ale fouká tam strašný vítr." on: "Budu se těšit..,abys přes ty svoje vlasy vůbec viděla.." (Toto mě těšilo u srdce, ve zprávách bylo spoustu krásných smajlíků typu srdíčka apodobně..)
Pak po nějaké době přišla zpráva: "Nevěděl jsem,že se budeš vdávat..Gratuluji." Já se zarazila (věděla jsem ihned koho si mám údajně brát) a hned jsem mu napsala (v reálu mému dobrému kamarádovi),byla jsem strašně naštvaná,brečela jsem,proč to udělal,že jsem mladá na to abych se vdávala..neodpovídal mi..
Seděla jsem na posteli a slyšla vodu v koupelně,šla jsem tedy po schodech a stále si opakovala: "už vím,jaký je rozdíl mezi tím milovat a mít rád"
Vešla jsem do koupelny,kde se sprchovala má láska. Hrozně plakal,já plakala a začala mu vysvělovat,že miluji jen jeho. On neodpovídal,poslouchal mě a plakal. Čekala jsem na něj před sprchou než vyjde. Obejmula jsem ho a řekla,že chci jít s ním na turnaj.. on se na mě podíval se slzami v očích a řekl: "musíš se chystat na svatbu,nemůžeš jít semnou" Objal mě a já se najednou objevila na zahradě mého kamaráda,kde byla celá rodina. Měli jsme chytit prase (nejspíše na svatbu).. Když jsme ho chytli,vzala jsem si kamaráda stranou a řekla mu,že si ho nevezmu,že prostě nemohu,že miluji jiného.. Byl hrozně naštvaný,držel mě tam násilím.. Já se však dokázala postavit čelem ke všem a říct jim pravdu,že svatba nebude. A tak ten sen skončil...

Když příjdu do koupelny,jako bych viděla ten sen,jak jsem opřená o umyvadlo a pláču a vylívám mu srdce a cítím tu jeho i mojí bolest.. Děkuji za názory. :)
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)