English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sen

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sen

Sanny
11.03.22
20:21
Reg.11.3.22

Dobrý den, zdál se mi nedávno hrozný sen.Zdalo se mi že se mi utopil v rybníku syn. A pak nemohli najít ani jeho tělo. Bylo to strašné a opravdu jsem byla ráda, po probuzení že to byl jen sen. Nevíte co by to mohlo znamenat? Děkuji
 
dracizena
07.04.22
17:13
Nereg.

IP: 178.255.168.*
zdravím Sanny... Nemohli najít tělo syna, protože on je snově ještě ve Tvém bříšku... Modli se světelně za něj... má světelná afirmace je prosté ámenování... Nebuď spokojená, že je to jen sen.Sny nám odhalují mnohé a Tvůj syn bude v dospělosti jasnozřivý a proto za něj a často ámenuj, aby ho nestahovaly nežádoucí energie. V pubertě by ho lákala špatná parta a měla by jsi s tím hodným klukem, jen starosti... Zavčasu mu měň ámenováním jeho vyzařovací zónu...
 
Sanny
12.04.22
13:08
Reg.11.3.22

Děkuji za výklad snu. Jen jsem ten druhý výklad moc nepochopila. Syn už se narodil,bude mít už 2 roky v červnu.
 
Achjo
13.04.22
00:38
Nereg.

IP: 88.103.226.*
Agaven neřešte, ta je naprosto mimo..

Sen neznamená nic víc, než že máte o syna pochopitelný strach. Jste prostě matka pečovatelka ;)
 
agavenka
17.05.22
15:27
Reg.17.5.22

Ako som pisala.Zdravotny problem kukajte u neho... .sople, kasle neustale nazancuju ze sa cosi deje... + alergia ... telo bojuje
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)