Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 1.6.2020
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil.
Fórum:Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

SEN

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

SEN

tynasissy
06.02.12
19:12

Ahoj,zdál se mi opravdu divný sen.Byla jsem ve škole a vše bylo tak opravdouvé.Najednou se tam objevil kluk kterého mám ráda a přesunuli jsme se do njaké ordinace a tam diagnostikovali nějakou nemoc na kterou se možno umírá ale nesmí s níkým moc do kontaktu ... . Měl prostě nějakou smrtelnou nakžlivou chorobu ..Nvíte co může ten sen znamenat ,,Díky
 
Dracizena
22.02.12
10:41

IP: 213.151.77.*
Tynasissy... sen ti ukazuje směr svého POCHOPENÍ, proč jsi zde na Zemi... My lidé jsme nábojem a každý jsme ve své barevné originalitě, ale i zvukové, tvarové.Jsme každý vibrační záležitostí a JEDINEČNOU a proto každý může druhému pomoci tou svou vibrací/aurickou barevností/.Každý by měl posílat svého světelného Ducha k druhému, aby mu byl Tvůj Duch nápomocen, protože lidští duchové věky čekají, kdy je jejich člověčí nosič pošle uzdravovat své okolí.Proč kvete nenávist a hrůza mezi lidmi? Protože jeden druhému neposílají vibračně duchovní lék, který vlastní Duch každého člověka a to je ta pomoc bližnímu... Jsi léčivá forma a Tvůj Duch vlastní vibrační hmotu která umí pomoci Tvému snovému člověku... Anděl snový Ti ukazuje směr, do koho máš skrze sebe poslat hvězdné léčivé světlo, aby toho kluka v dospělosti neponičila jeho karma... Stačí když vizuálně budeš obalovat sebe, i jeho do duhy jako do barevné šály a vypros si andělské vedení svou modlitbou.Čím jednodušší slova bude mít Tvá modlitba, tím rychleji a snáze teče do dimenzí hvězdných, odkud mnozí pocházíme, kde máme svou dimenzní základnu pro své vibrace... Můj Anděl mě naučil jen ámenovat, žádné dlouhé odříkávání frází které nevynesou lidskou prosbu ani na oběžnou dráhu. A pak ať se pobožní nediví, že jim Bůh nepomáhá, když jejich dlouhá modlitba letí do hvězd/do dimenzích světů/ věky …Spojím si ruce aby můj energetický okruh byl uzavřen a ámenuji tak dlouho, dokud mě drží chuť a pak zadávám prosby a hmotním vize…a pak se už děje Vůle Boží a pobožná nejsem. A děje se, zhmotňuje se to, o co jsem žádala do hvězd…Pokud nerozumíš, napiš na meil...
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Horoskopy na 2019
Jak si na tom budou stát všechna zmamení v roce 2019?
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)