English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Epikuros

Nemůžeš žít šťastně, aniž bys byl moudrý, čestný a spravedlivý, ani moudře, čestně a spravedlivě, když nejsi šťastný.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.plzpět

SEN

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

SEN

tynasissy
06.02.12
19:12
Reg. před 2016

Ahoj,zdál se mi opravdu divný sen.Byla jsem ve škole a vše bylo tak opravdouvé.Najednou se tam objevil kluk kterého mám ráda a přesunuli jsme se do njaké ordinace a tam diagnostikovali nějakou nemoc na kterou se možno umírá ale nesmí s níkým moc do kontaktu ... . Měl prostě nějakou smrtelnou nakžlivou chorobu ..Nvíte co může ten sen znamenat ,,Díky
 
Dracizena
22.02.12
10:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tynasissy... sen ti ukazuje směr svého POCHOPENÍ, proč jsi zde na Zemi... My lidé jsme nábojem a každý jsme ve své barevné originalitě, ale i zvukové, tvarové.Jsme každý vibrační záležitostí a JEDINEČNOU a proto každý může druhému pomoci tou svou vibrací/aurickou barevností/.Každý by měl posílat svého světelného Ducha k druhému, aby mu byl Tvůj Duch nápomocen, protože lidští duchové věky čekají, kdy je jejich člověčí nosič pošle uzdravovat své okolí.Proč kvete nenávist a hrůza mezi lidmi? Protože jeden druhému neposílají vibračně duchovní lék, který vlastní Duch každého člověka a to je ta pomoc bližnímu... Jsi léčivá forma a Tvůj Duch vlastní vibrační hmotu která umí pomoci Tvému snovému člověku... Anděl snový Ti ukazuje směr, do koho máš skrze sebe poslat hvězdné léčivé světlo, aby toho kluka v dospělosti neponičila jeho karma... Stačí když vizuálně budeš obalovat sebe, i jeho do duhy jako do barevné šály a vypros si andělské vedení svou modlitbou.Čím jednodušší slova bude mít Tvá modlitba, tím rychleji a snáze teče do dimenzí hvězdných, odkud mnozí pocházíme, kde máme svou dimenzní základnu pro své vibrace... Můj Anděl mě naučil jen ámenovat, žádné dlouhé odříkávání frází které nevynesou lidskou prosbu ani na oběžnou dráhu. A pak ať se pobožní nediví, že jim Bůh nepomáhá, když jejich dlouhá modlitba letí do hvězd/do dimenzích světů/ věky …Spojím si ruce aby můj energetický okruh byl uzavřen a ámenuji tak dlouho, dokud mě drží chuť a pak zadávám prosby a hmotním vize…a pak se už děje Vůle Boží a pobožná nejsem. A děje se, zhmotňuje se to, o co jsem žádala do hvězd…Pokud nerozumíš, napiš na meil...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)