English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Konfucius

Dříve studovali muži sami kvůli sobě; dnes studují, aby učinili dojem na lidi.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

samota je asi môj osud

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

samota je asi môj osud

Mária8555
21.03.15
20:29
Nereg.

IP: 77.234.227.*
Dobrý deň. Som stále sama. Bez priateľov a partnera. Chýba mi hlavne láska muža. Som trpezlivá, ale už to trvá moc dlho a ja prestávam dúfať, že niekoho stretnem. Chcela by som vedieť či mi je samota súdená. Viem, že ľudia majú aj väčšie problémy, ale nie som takto vôbec šťastná a neviem ako ďalej. 26.05.1985. Mária. Ďakujem
 
halil
22.03.15
06:55
Nereg.

IP: 195.168.91.*
Nuž áno, .. nebudem vám tu robiť rozprávať litánie, ako farár nad hrobom :-) o rozdiele medzi samotou a osamelosťou.
A kedže clovek je sociálny tvor, vykašleme sa na prednášky a spýtam sa ...

a čo vlastne konkrétne pre to, aby sa tak stalo vy i v skutočnosti robíte? Spýtajte sa sama seba, čo naozaj robíte pre to, aby ste ten vzťah mala?
alebo sa len uzatvárate do seba, vytvorila ste si múr okolo seba, nežijete v skutočnosti a ešte i očakávate že vás príde vyslobodiť princ do hradu? ( ste princezná? potom iba čakajte )

rozumieme sa?
poviem to takto, ak chcete niečo dostať, musíte to najprv dať ..
ak chcete byť milovaná, musíte najprv milovať ..

láska k vám príde jedine vtedy, ked okolie uvidí, že ste pripravená, pretože ju rozdávate. Ked sa začnete usmievať na svet, kúpite si niečo na seba, spravíte si v tej samote radosť, ked si budete vychutnávať chvíle ked ste sama so sebou rada, príde i niekto kto by ich rád vychutnával s vami.

takže? nahodiť sa, kúpiť si drobnosť, a chodiť po svete s úsmevom, aby ludia videli že sa života nebojíte. :-)
 
Dracizena
22.03.15
12:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
maria, také přidám kousek rady...
Musíš probudit své feromony a vyladit si přitažlivost ve vibračním poli, které je velké, jako je velká důvěra v sebe sama.A tady je ten zádrhel...
Prostě, dělej změny a změny a zase jen změny...
Jdi do přírody, i pod hvězdy a tam vykřič svou touhu.
Tři si denně kůži po těle a vždy na jiném místě a stačí jen chvilku do zahřátí a přej si, aby Tvé feromony se probudily a zdravě pracovaly.
Vše, co žije v těle a na nebi, je živější, jak sám člověk a toto je třeba si uvědomovat a proto si postěžuj do všech světových stran.
Tvůj Anděl Tě neslyší a netuší, že máš trápení.
Dupni si, vybreč se, vykřič, vypisuj své pochodové myšlenky a dnes si už nepros o změnu, ale doslova si o ni žádej.
Tvůj Anděl Tě hledá a ty jen čekáš na chlapa. Jdi druh, který musí najít nejdříve svého Anděla hvězdného a ten Ti ukáže cestu kde se setkáš s kým máš... Ale ano, choď i po jiných cestách, vyjdi ze svého stereotypu. Pomoz svému andělu a jdi mu naproti... Šup, zvedni zadeček a denně se jdi projít rychlou chůzí po cestách, kudy jsi nechodila...
Zajeď si i do jiného města, zajdi do cukrárny a pod.
Moc Ti držím palce... Jsi v devítce, tak ať devítka se s Tebou roztočí a šestka a osmička Tě zvednou ze židle..
DNES SVŮJ OSUD MŮŽEME I MĚNIT, TAK SE SE SVOU SAMOTOU NESMIŘUJ...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***AŤ TĚ POTKÁ ŠTĚSTÍ***
 
Anna1970
22.03.15
19:58
Reg. před 2016

Aj ja som sama. Dá sa povedať dobrovoľne, lebo neviem s niekým len tak žiť. Moji partneri ma po čase prestanú priťahovať. Mám priateľov zo zadaných kruhov, tí majú to čo od partnera očakávam, najmä vzdelanie, slušnosť, galantnosť. Rozumiem si viac s tými inteligentmi a páči sa mi aj inteligentný humor. Krčmový humor ma nedokáže rozosmiať, naopak. No nemôžu byť so mnou majú svoje rodiny. Ja mám priateľov vďaka veselej povahe a dobrej duši. Som milá, úprimná, veselá, milujem ľudí, samozrejme nie všetkých. Viem, vycítiť kto má dobré srdiečko a s takými sa kamarátim. Už som sa ukľudnila a nehľadám partnera zúfalo, vyprosujem si ho vo hviezdach. Viem, že ho raz stretnem a som ochotná čakať. Moje búrlivé roky prešli a teraz som myslím v druhom roku, takže začiatok mám za sebou, poupratovala som v priateľoch, a hľadím do budúcna s nádejou..
 
Dracizena
23.03.15
14:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Anna... chováš se vůči svému tělu dobře, dáváš mu čas. I tělo potřebuje mít svůj klid od jiných tělesných schránek, protože lidské tělo je obrovskou vesmírnou energií a proto jsme každý takoví, jaký je v nás samých vesmírný program. Mnozí se rozejdou a už, už hledají dalšího s kterým opakovaně naráží. Duchovno nám obyčejně pošle do cesty zase stejnou mužskou vibraci, jako byl ten předešlý. Ale když necháme tělo dýchat a jsme sami se svými myšlenkami, pak myšlenky postupně čistí karmické bloky a pak se může přiblížit člověk, který je jiný, od předešlého.Ale my ženy jsme v důležitější očistě jako jsou muži a proto ženám to trvá mnohem déle, než si někoho najdou.
Naše těla vedou andělé a ti nás nechtějí zaprodat predátorským bytostem mimosmyslovým a proto musí být ženy trpělivé.
Aničko, od Tebe si Anděl žádá, aby ses vyhoupla do vyšších duchovních stupňů, aby Ti mohl do života přijít oduchovnělý muž, ne materialista, který by nesnesl Tvé duchovní myšlenky...
Držím palce, i se svými mimozemskými bytostmi...
 
Dracizena
23.03.15
14:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Anna... chováš se vůči svému tělu dobře, dáváš mu čas. I tělo potřebuje mít svůj klid od jiných tělesných schránek, protože lidské tělo je obrovskou vesmírnou energií a proto jsme každý takoví, jaký je v nás samých vesmírný program. Mnozí se rozejdou a už, už hledají dalšího s kterým opakovaně naráží. Duchovno nám obyčejně pošle do cesty zase stejnou mužskou vibraci, jako byl ten předešlý. Ale když necháme tělo dýchat a jsme sami se svými myšlenkami, pak myšlenky postupně čistí karmické bloky a pak se může přiblížit člověk, který je jiný, od předešlého.Ale my ženy jsme v důležitější očistě jako jsou muži a proto ženám to trvá mnohem déle, než si někoho najdou.
Naše těla vedou andělé a ti nás nechtějí zaprodat predátorským bytostem mimosmyslovým a proto musí být ženy trpělivé.
Aničko, od Tebe si Anděl žádá, aby ses vyhoupla do vyšších duchovních stupňů, aby Ti mohl do života přijít oduchovnělý muž, ne materialista, který by nesnesl Tvé duchovní myšlenky...
Držím palce, i se svými mimozemskými bytostmi...
 
Dadaj
24.03.15
23:06
Reg. před 2016

Jestli mohu, také bych se připojila a poprosila o radu. Jsem na tom podobně jako holky. Již dlouho sama. Svůj čas sama se sebou neberu negativně, umím si ho užívat a mohu říct, že i bez partnera cítím svůj život jako šťastný a naplněný a nemám důvod zoufale se pouštět do jakéhokoliv vztahu jen abych nějaký měla, spíše se snažím to brát jak to je, pozitivně a trpělivě, ale samozřejmě přála bych si také rodinu a partnerství. Taktéž doufám, že dříve či později nějaký muž přijde, ale trvá to už opravdu velmi dlouho a někdy musím uznat, že mi je smutno, že stále nepřichází. Poslední dobou už i začínám cítit, že mi chybí muž fyzicky. Přitahuje mne málokdo. Někdo by řekl, že jsem vybíravá, možná jsem, ale vím, že nutit se do vztahu, kde necítím fyzickou přitažlivost nejde a není to fér ani pro toho druhého. Problém cítím v tom, že muže, které považuji za přitažlivé přitáhnout neumím. Doufám, že to nebude znít nějak špatně, ale myslím si, že nejsem žádná obluda, naopak kolikrát si sama do zrcadla řeknu, že mi to vlastně docela sluší. Ale muži, kteří by mě zajímali jako by to neviděli. Někdy se mnou naváží hovor, ale následně to už nepokračuje (když si vezmou kontakt neozvou se, když je potkám znovu nikam se to neposune). Jak to můžu změnit ? Co ze mě vyzařuje takového, že pro mě přitažlivého muže (a to není všeobecně typ krasavce) neumím zaujmout ?
Myslím si, že vztahy mohou dát člověku hodně, učí nás, směřují a formují. Ráda bych do jakéhokoliv vztahu s mužem vstoupila, ale nedaří se mi to. Hledám samozřejmě životního partnera, ale i kratší vztahy v minulosti považuji za důležité, že mi něco přinesly, proto jsem otevřená jakémukoliv vztahu. Jsem v životě i velmi aktivní - cestuji, sportuji, jsem stále mezi lidmi, takže příležitostí je dost. Někdy se i přistihnu, že si říkám, jestli vůbec ještě někdo do mého života vstoupí.
 
halil
25.03.15
21:18
Nereg.

IP: 195.168.91.*
Dobrý večer Dadaj

ak ste sama so sebou spokojná, ked ste sama, potom ste vyhrala :-)
pretože už viete, že to s niekým ste, nie je preto, aby ste niekoho súúúúrne potrebovala, aby vám vyplnil váš život, ale ste s ním preto, že s ním - nou byť chcete
a toto je obrovský dar ...

ale predsa len, poviem vám ako na mňa pôsobia tieto vaše písmenká, .. kedže ste krásne uprimná, dá sa z nich veľa vyčítať a vycítiť

viete v čom ja vidím "problém"? ...
keď vysielate smerom k mužom, ktorí by sa vám i páčili, vysielate ( je to na energetickej úrovni, toto sa prosto nedá oklamať intelektom )
možno je to tento už ten pravý ... budem sa snažiť zapôsobiť, zapôsobiť aby videl, že má o čo stáť.
a to je ten problém.
že vy ho nenásilne, presviedčate.

teda, ak by som ja bola v spoločnosti niekoho, kto toto čo vy píšete i vysiela, cítila by som sa chytaná. Ako do pasti.
Ten dotyčný predsa nevie či to tak je alebo nie. Ale ak cíti len náznak nátlaku, vycúva.

Prečo? Nik nechce byť zodpovedný za šťastie iného.

Preto skúste zmeniť svoje vysielanie, tak že sa uvolníte. Bavte sa, dajte číslo, pozvite na pohárik, alebo LEN TAK pošlite úsmev ...
pohodu, pokoj a pocit že nič závazné sa nedeje ...

a druhá vec, spýtajte sa sama seba. V hlbke svojej duše, či toto nevysielate aj zámerne. či nevysielate náhodou to, že dobre, niečo by som si i priala, ale nezasiahni mi do života príliš.
rozumieme sa?
teda že vy v skutočnosti ste si na ten svoj život zvykla, že už si ho neželáte meniť. :-)



 
Dadaj
25.03.15
21:54
Reg. před 2016

Děkuju Ti Halil za tvůj komentář. Zapřemýšlela jsem nad tím...

Co se týká toho životního partnera, může to tak být jak píšeš, nikdy mě nenapadlo o tom takto přemýšlet a děkuju za zajímavý podnět :). Je možné, že když už konečně vidím někoho kdo mě přitahuje, s kým je mi fajn, že ho podvědomě "násilně" tlačím, přeci jen jsou to energie. Zkusím se více uvolnit, i když někdy mívám i období, kdy muže vůbec neřeším a jsem uvolněná a změna žádná (ovšem myslím tím vědomě, podvědomí netuším). Ale proč se mi to například děje i s muži, u kterých vím, že není vztah možný, nechci ho s nimi (například jsou věkem mimo, nebo je znám a vím, že nejsou pro vztah ani vhodní), jen mě fyzicky přitahují. U těchto mužů mi o vztah nejde a stejně je nepřitahuji a zájem o mě nemají.

Jak jsi psala, že jsem si na samotu (nerada tohle slovo používám, protože evokuje negativní a přitom to tak není :) ) zvykla a nechci to měnit. Tam může opravdu něco být. Jsem šťastná, mám se dobře a jsem samostatná, ale nechci zapomenout jaké to je ve vztahu, chtěla bych zase partnerský vztah, když jsem vztahy měla, bylo to hezké, navíc bych opravdu ráda měla úplnou rodinu. Jak mám změnit tohle nastavení ?
Naučila jsem se být sama a mít svůj život ráda ať se plní mé sny či nikoliv a hlavně je ve mně stále ta naděje, že jednoho dne se to změní, byť někteří moji známí už nade mnou zlomili hůl, že už asi sama zůstanu :). Mit partnerský vztah podle mého není o rozhodnutí, že ho budu mít kdy chci, musí přijít sám, že ho chtějí dva. Je mi dobře když jsem sama, bývalo mi dobře i ve vztahu. Ale jak z toho teď ven ? Partnera bych si přála. V podstatě klidně i milence (až se stydím, že to píši). Najednou mi začal mužský kontakt chybět.
Ještě jednou ti děkuju za názory, zkusím o tom ještě více popřemýšlet. Vím, že chyba ve mně je, neviním z toho okolí, sama chci na tom zapracovat u sebe, jsem ráda za tvůj pohled.
 
Dadaj
25.03.15
22:03
Reg. před 2016

Já už totiž své chyby nevidím. Vím, že něco špatně je, ale buď nevím co, nebo jsem nepřišla zatím na to, jak to změnit :)
 

Maty
25.03.15
23:45
Nereg.

IP: 176.222.228.*
Dadaj, umožnila jsi nějakému muži, aby ti v něčem pomohl, poradil nebo i jinak měl prostor se projevit? Samostatná žena vyzařuje energii "Ferdy mravence" :-), tozn. se vším si poradí, na co nezná odpověď, to si umí vyhledat, prostě muž se ve společnosti této dámy může cítit neschopný něčím zaujmout. Každý chlap je navzdory času stále lovec a bojovník, a když mu vezmeš všechny "zbraně" ..
 
Anna1970
26.03.15
07:11
Reg. před 2016

Milá Dracizena. Veľmi pekne ďakujem. Máte úplnú pravdu. Ja už som na duchovnej ceste, denne študujem materiály, som šťastný človek, začínam chápať tieto veci, že všetko čo príde má prísť, a postupne sa ukľudňujem, chodím s láskou do práce, snažím sa zabudnúť na milovaného zadaného muža. Ide mi to krásne. vyžarujem to, lebo už to má aj spetné reakcie, ľudia sú ku mne milí, samozrejme aj ja k nim, sú to krásne výmeny energií.

Veľmi a zo srdca ďakujem, a prajem, krásne dni..Pa pa
 
halil
26.03.15
09:22
Nereg.

IP: 66.249.93.*
Ano dadaj. Maty ma pravdu. Jednoducho rozdelenie uloh muza a zeny sa nezmeni, aj keby sme neviem co robili.
Je to zakodovane v nas, na nasu ochranu.

Byt potrebny, znamena byt uzitocny nezbytocny. Preto sladke blondinky maju viac chlapcov, ochrancov ako mudre intelektualky. Samozrejme je to zovseobecnovanie, ale? Nie je to jedno? Takto to prosto Je.

Zijeme v jednote. Sme tu jeden pre druheho na pomoc. Vyuzivame sa tu navzajom. Moje telo bolo k dispozicii inemu zivotu ktore som mala moznost priviest na tento svet. Jablcny steom vyuziva podu a jej ziviny, rastie z nich, kvitne, zarodi a odmeni podu padnutymi jablckami na zem.
Cyklud kolobeh zivota. Takto to prosto Je! :-)

Preto je dolezite s pokorou a vdakou priznat si, ze naozaj sa tu navzajom vsetci potrebujeme. Priznat si ze niekoho potrebujeme Je znakom uznania jeho samotneho, ale i prosteho faktu, ze jednoducho ten vie to, ten zas ono a spolu urobime strasne vela. :-)

A co sa tyka toho za co sa az hanbite. A preco prosim vas? :-)
Ved aj vy sts tu len pteto, ze vasa matka i otec tuzili po tom istom.
Sexualna energia je najzakladnejsia a najsilnejsia sila vo vesmire.
Cez nu okrem toho, ze mate moznost splynut s partnerom, splynut v jedno, spoznavat seba samu. Svoje telo, svoje emocie v oritomnisti, tak toto je naozaj jedina moznost kedy je mozne spolu s bohom tvorit novy zivit. Zabezpecit pokracovanie ludstva a odovzdavanie vedomosti dalej.
Preto je tento pud tak silny.

Takze? Pohodicka. Takto to prosto je. :-)
 
halil
26.03.15
09:59
Nereg.

IP: 66.249.93.*
A ako to nastavenie zmenit?
No musite si v tichu a pokoji rozmysliet, co by ste chcela viac.

Ci je to mat svoje pohodlie a vediet, ze co si navaritd to si i zjete, nik vam to jedlo neskritizuje. :-)
Alebo iba prosto prekonat strach, z intimity, z toho, ze s vami v byte buxe niekto, kto vas bude spoznavat i vtedy ked vam nie je dobre. A prijat ten strach, ze vas v takej chvili moze opustit, ale co ak nie? Co ak to neurobi?
Lebo mu bude vasa spolocnost a chybicky ktore mate orave najkrajsie. :-)

Preto slecna ci pani dadaj, iba skuste prestat prahnut po dokonalosti.
Nie u inych, ale u seba.
Vy totiž už DOKONALÁ STE! A to prave taka aka ste.

:-) zda sa to byt tazke. V skutocnosti to tak vsak nie je. :-)
A prosim vas, prestante s nacvicenymi afirmaciami s kadecoho. Ci uz zo zenskych casopisov ale i z takychto dychovnych blogov.

Aby bola afirmacia ( som krasna atd ) ucinna, musi suhlasit s energiou zvnutra vas.
Takze nie ze mi to i celkom slusi.
Slusi vam to. Takto to je slus. :-)

Jednoducho vase presvedcenie vnutorne musi byt v sulade s tym co hovorite.
Boh, ci anjely, ci ake to bytosti nerozumeju jazyku cloveka.
Oni rozumeju jazyku srdca. Ale ak srdce nie je presvedcene, tak naco sa ho snazit klamat recami? Taketo konanie je typicky ludske no nie bozske. Preto nad tymto iba boh mavne rukou a ide radsej tvorit novu hviezdu. :-)
 
Dracizena
26.03.15
11:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dadaj, napojila jsem se na Tvé aurické pole a ONO se jakoby dusí.
Tvůj Anděl mi říká, že musíš změnit svůj směr.
A já tomu rozumím tak, že stojíš před prahem své 13.komnaty a ne a ne, si stoupnout na práh, abys mohla jednou svou komnatu otevřít... Praha je práh do tajů, i nevysvětlitelných, ale zatím se Praha drží v utajení... ale to jsem trochu odbočila...
Napiš mi na meil, musíš si vyčistit z aurického pole mnoho starých pavučin... jsem seznam.cz
Nauč se vyčesávat si aurické pole... povídej si se svým tělem, jako s druhou osobou a tím budeš rozdělovat své polarity, aby se více do sebe nevsakovaly, je toho v duchov. práci více... .máš zadredované černé paprsky s bílými a proto nemohou růst barevné, které by Tě vedly k těm lidem, kteří jsou Tvého, smyslového ladění.
 
Dadaj
26.03.15
12:52
Reg. před 2016

Moc děkuju za Vaše rady, vážím si toho, že trávíte čas nad tím, abyste někomu druhému pomohly.

Maty - já si na toho Ferdu Mravence snažím dávát pozor, protože vím, že taková jsem. Jsem zvyklá spoléhat se sama na sebe a když není kdo by mi pomohl, tak musím sama. Moji přátelé - muži mě ale znají jako člověka, který je třeba manuálně a technicky zcela mimo a ví, že když potřebuji, o pomoc si říkám. Necítím to jako negativní slabost o pomoc si říct. S muži o které mám zájem se téměř nikdy dál než ke konverzaci nedostanu, takže není v čem například pomoci. Ale snažím se alespoň jim dávat prostor v té konverzaci, ptát se na jejich názory, jejich pohledy. Děkuju Ti za podnět :).
 
Dadaj
26.03.15
13:27
Reg. před 2016

Děkuju Halil, musím jen souhlasit :). Kolikrát jsem litovala toho, že už od pohledu nejsem taková ta křehká blondýnka, přitom někdy mám chuť vykřičet - starejte se o mě taky, já nechci za každou cenu zvládat vše sama :).
Ano, ano, navzájem se všichni potřebujeme. A to je právě to, je špatné neumět být sám, ale zároveň být jenom sám také dobré není. Nenaplňují se všechny potřeby, které člověk naplňovat potřebuje.
Děkuju za povzbuzení !!
 
Dadaj
26.03.15
13:31
Reg. před 2016

Dracizena – moc děkuji. Co píšete zní zajímavě. Někdy to takhle přesně i cítím, jako bych se dusila a nevěděla jak z toho ven. I když ta 13. komnata mne spíše děsí . Ráda se na Vás obrátím emailem. Ale jsem asi zabedněná, nevím jestli chápu správně, email je slůvko jsem a zavináč seznam, nebo dracizena zavináč seznam ? Ještě jednou děkuji za ochotu pomoci.
 
Red
26.03.15
16:16
Reg. před 2016

dadaj: dracizena(a)seznam cz
 
Dracizena
26.03.15
19:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dadaj ... ano, mám Tě na mejlu... ale ještě s veřejně k té 13.komnatě...
a to je to, v čem se musíš úplně otočit na druhou stranu...
Vstup do 13. komnaty je štěstím, je to otevřené vnímání, kdy člověk začne rozumět, i tomu nesrozumitelnému... že se dokáže soustředit v těle na místo, které by ho jednou zklamalo a tím soustředěním si to místo léčíme...
A Tebe dnes např. klame osud, osamocenost, i když sama nejsi...
Není to klam, je to jen Tvá cesta za věděním, za vyšším vnímání a proto ještě nějakou dobu budeš sama...
Je potřeba aby sis rovnala aurické energie a čistila své duchovní tělo od zbloudilých energií... lidé jsou jimi obaleni a pak se diví, že se nedaří... podrobněji na meilu, protože bude řeč i o Tvém soukromí...
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)