English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sádlova a pomoc

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Sádlova a pomoc

Alusshka
09.10.10
19:21
Reg. před 2016

Možná to tu už bylo a jestli jo, tak se omlouvám, ale máte někdo zkušenosti se Sádlovou?? A hlavně bych potřebovala poradit v čem je chyba.. :( jsem už asi 5 let sama... :( neskutečné... .
 
halifaxka
15.10.10
01:42
Nereg.

IP: .*
Alusshko beruško, já s paní Sádlovou moc dobré zkušenosti nemám, ale myslím si, že je to na každém vnitřním úsudku. Takže radit ti nemohu, ale pokud jsi pět let sama, je taky docela možné, že jsi uvízla ve vztahové karmě, pak je potřeba ji odblokovat, na to zase dobrou paní znám:))
 
Theodor
16.10.10
16:07
Reg. před 2016

V čem je chyba, že jsi 5 let sama? No v paní Sádlové určitě ne. Dojít k věštkyni a nechat si vyvěštit budoucnost je ten největší nesmysl, který můžeš ve vztazích udělat. Navíc podle mě existuje více alternativních budoucností a obzvláště ve vztazích, kdy klíčem k úspěchu je úvodní tajemství, je velmi složité věštit nebo prognostikovat. Dva lidi, kteří jsou si opravdu sympatičtí si ještě nemusí sednout ve vztahu a naopak. Sice to není princ na bílém koni, ale vztah bude harmonický.

Proč jsi sama? Nevěříš si? Nedostáváš nabídky na rande, nebo na ně nechodíš?

Neřešme tu prosím opět věštkyně a jejich hmaty a přehmaty. Postav problém jak skutečně je! Jsi sama a vadí ti to.
 
chara
23.10.10
18:23
Reg. před 2016

Pokud vím paní Sádlové jsou dvě sestry, já mám zkušenost s tou s O.Voda a myslím si, že její největší zdatnost je v komercionalizaci ...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)