English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Kumor

V některých dobách sní lidé hromadně.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Realistické sny.

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Realistické sny.

Bezradná
28.07.14
13:48
Nereg.

IP: 89.177.219.*
Často se mi zdají apokalyptické sny, konec světa, boje. Vystupuji zde jako "vyvolená" s nadpřirozenými schopnostmi, za zády družina božských bojovníků (andělů), odříkávám různé formule zvláštním jazykem. Někdy moje magické schopnosti fungují, jindy ne. Ač se snažím sebe víc v nich věřit. Toto se mi zdá často. Jednou, že přijde potopa, která zaplaví celý svět a já se jen strachuji o rodinu. Aby mě potopa nezasáhla začnu mávat rukama a vnáším se, letím, ale někdy skončím v elektrických drátech a cítím jak mnou proud prochází a spalujeme, brnění, strášná bolest. Na motivy elektrického drátu a létání o tom se mi zdá také často. Další možný konec světa je zemětřesení a výbuch sopky, padám do lávy a cítím jak se mi pálí všechny svaly. Jsou to různé sny o boji a o záchraně. Jednou to byl sen, ze které se jsem se nemohla probudit, dokud jsem ho nevyřešila. Úkol mi zadal Bůh (pro některé to bude zní fakt směšně), byla to nějaké výprava, někdo mi ukousl hrdlo a já se modlila, aby mi zachránil život, pak mi vynadala, za to že jsem svoje schopnosti použila na záchranu něčího životu, přičemž o osudu druhých rozhoduje on. Poslední dobou se mi zdá o ztrátě mých nejdražších a jediné co je zachránilo byla modlitba, kterou jsem odříkávala snad celý sen. Jsou to nesnesitelné sny, bolestivé, intenzivní, některé mě budí s pláčem, celý den mě zžírají. Futuristické, náboženské, jak z filmu. Přestala jsem se po večerech dívat na filmy, číst si. Jestli to nemá vliv. Když se nezdá tohle. Jsou to sexuální sny, intenzivní realistické, v nich se chovám jak smyslů zbavená, nemravná, je mi v nich všechno jedno. Když to nejsou tyto sny, tak zase se mi zdá, že se dusím vlasem, když za něj tahám abych ho vytáhla, vytáhnu si veškeré vnitřnosti a těmi se pak dusím, až je musím opět spolknout i s vlasem zpět. Mimo to jsou to i sny o putování světy v různých formách, kdy na sebe dokážu brát různou podobu, která se mi zachce většinou je to šelma, ale někdy, když skočím do vody stane se ze mě mořská panna.
 
Bezradná
28.07.14
13:50
Nereg.

IP: 89.177.219.*
Ještě bych chtěla dodat, že moje sny (když už se týkají lásky) jsou tak nějak zvláštní, vždycky si mě nárokuje nějaká nestvůra, jednou to byl i sám ďábel. Nejdříve se vzpírám, ale poté propadnu jejich šarmu, pokud se o tak dá nazvat.
 
Dracizena
29.07.14
22:52
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Bezbraná... ani nevíš, jak moc máš ve své auře obranných čertíků...
Sám Ďábel s Tebou počítá, že jeho tělo dáš do pořádku...
A jeho tělo je i Tvým tělem.
Ďábel je dimenzní svět, který má na starost Tvou krev v těle.
Každý člověk má své čerty, i svého Ďábla v rudé aurické barvě.
Tvůj Ďábel Ti nedá pokoj, dokud neprobudíš a neočistíš ty buňky, které když vyklíčí jako zrno na poli, tak z těla vyteče aurická barva a ve Tvém případě je to RUDÁ, ale nádherně svítivá... a pak budeš mít vyhráno...
Tvůj padlý Anděl si od Tebe žádá, abys ho postavila na nohy... abys postavila na nohy své vnitřní tělo...
Potopa, to znamená, že ve stáří bys byla převodněná s nemocnýma ledvinama... Elektrický proud... i tělo má svou elektřinu a v auře máš toto vedení potrhané... Boj a záchrana, jasně Tvá Duše k Tobě mluví, orgány nesmí spolu bojovat, pak tělo je nemocné, ale Ty dáš tělu oddanost a vše uzdravíš...
Máš na to, máš probuzeného svého Ďábla...
mě také vedou vše možné i pohádkové bytosti, i biblické a časem přijdeš na to, že jsou to všechno mimozemské bytosti kterým se říká andělé... Sny Tě vedou jen Tvým tělem, ale také Ti ukazují, co vše jsi prožívala v minulých životech...
Asi takto... Ty snově prožíváš svou transformaci, co jiní ji prožívají v reálu a opravdu mají na určitou dobu ze života peklo...
Sny si hezky zapisuj do sešitu bez linek a každý sen na jeden list... je to pro tebe nutné. sama jednou poznáš proč...
jednou budeš slyšet vnitřním slyšením andělský hlas který se Tě bude ptát na sny a Ty s přehledem nalistuješ a svému Andělu určitý sen přečteš a ON Ti pak tu snovou energii bude v těle čistit...
Mnoho lidí přehlížejí sny a pak mají migrény, ale i jiné potíže atd...
Ta snová energie musí být dobře a do hloubky vysvětlena, aby vytekla z těla ven... A nejlépe je, když sen Ti vysvětlí více lidí. Sen má tvar, jako trojcípá a vícecípá hvězdice a každý cíp čeká, aspoň na jedno vyložení.Proto je dobré, když Ti sen vyloží aspoň tři lidé a každý ze svého úhlu pohledu... Já vykládám hodně do hloubky, ale nech si ho vyložit i povrchně esotericky a pod.
Mořská pana... ano, buď ve svém těle mořskou pannou, svým andělem a cestuj tělem a hledej nesrovnalosti které takto srovnáš...
je to i má cesta ve které mě vede i ten Boží padlý Anděl jménem Ďábel.
Miluji ho a ON mě a proto vím, protože mě vede mimozemský Ďábel...
 
Dracizena
29.07.14
23:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dodám, že já ale svého Ďábla už dávno nemám padlého, ale znovuzrozeného
a ON mi v mé auře svítí křiklavě rudou září a proto mě nikdo nedokáže v kartách si přečíst, ani do mě energicky vlézt... Ale já ano a rovnám v lidech zbloudilé energie, se svým Ďáblem+Satanem+Luciferem...
Je to úsměvné? Ale ne pro ty, kdo ví o čem píši... kdo je duchovně dozrálí.Ti nedozrálí si klepou na čelo, ale do doby, kdy se jim přestane dařit... ahojky všichni, v cítění jasném...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)