English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 3.5.2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Čas může rozdělit pouze ty, kteří k sobě ve skutečnosti nepatří.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Zlé síly nade mnou nemají žádnou moc. ”


Myšlenky moudrých

Montesquieu

Francouzi o svých ženách skoro nikdy nehovoří. Bojí se, aby o nich nemluvili před lidmi, kteří je znají lépe než oni sami.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Queen, prosím podíváte se co mě čeká dál.?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Queen, prosím podíváte se co mě čeká dál.?

kreta
10.04.24
14:23
Reg. před 2016

Prosím, co mě čeká dál: Můj život se obrátil na ruby... ztráta úplně všeho a momentálně nevidím ani cestu (plán) co dělat, dostala jsem se do takové situace, že snad budu už jen looser a ještě bezdomovec...
20.9.1970
 
Queen of disaster
10.04.24
15:09
Reg.8.4.24

Dobrý den kreto,

nebojte, mám pro Vás dobré zprávy :-) Vyšly mi karty: ďábel, blázen, mírnost, osmička pohárů a ještě jsem si dotáhla kartu svět. Vidím to tak, že se pro Vás uzavřela jedna kapitola, něco na čem Vám hodně záleželo, a teď jak píšete, tak nevidíte východisko. Já tu ale vidím naději na nový začátek - karty blázen a mírnost jsou přesně to, co Vám pomůže k nové cestě vpřed. Důležité pro Vás teď je nenechat se svázat strachem z budoucnosti, ale ani vztekem ohledně minulosti. Berte to tak, že se kruh uzavřel, jedna kapitola se uzavřela. To je ten svět. Pokud máte kolem sebe super lidi, kterým věříte, tak si nebojte říct o pomoc. Z vlastní zkušenosti vím, že se i v té nejhorší situaci najde někdo, kdo Vám podá pomocnou ruku. Důležité je vědět, že ode dna můžete jít jen vzhůru. Mějte se krásně, budu na Vás myslet, ať vše dopadne dobře.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)