Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 7.8.2020
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 7.8.2020
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav.
Fórum:

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Sen o muži do kterého jsem zamilovaná06.08.20 / Dajda v Sny
Sen o mrtvé mamince06.08.20 / Dajda v Sny
magický rituál06.08.20 / Barunka v Kouzla a magie
Sny o mrtvém psovi06.08.20 / Nicole v Sny

Když nesprávní lidé opustí tvůj život, začnou se dít správné věci.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Lidé z mého okolí mi nebudou nic zatajovat. ”

Myšlenky moudrých

Andersen

Člověk vidí svět skoro vždy brýlemi citu, a podle barvy skla jeví se mu temný, nebo purpurově jasný.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

prosim whithwitch

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

prosim whithwitch

Lalila
22.10.19
20:07

Dobry den. Najdu muze pro spolecne ziti. Nekoho schopneho ? Dekuji. 11.12.1982.

Whichwitch
25.10.19
17:50

Dobrý den, u Vás bude hodně záležet na tom rozhodnout se, co vlastně chcete. Někdy máte tendence sedět s rukama v klíně a někdy až moc tlačíte na pilu, což potencionální partnery odrazuje. Přitom máte na to, najít si schopného partnera, jak píšete, jen by to chtělo zapracovat hlavně na sobě, najít zlatou střední cestu mezi těmito dvěma přístupy.

Lalila
25.10.19
18:08

Dekuji.
A kdyz zapracuji. Je tam nekdo, se kterym bude i treba spolecne bydleni ?

Whichwitch
26.10.19
11:37

Dobrý den, karty ukazují jen určité možnosti a Vy je můžete ovlivnit. Třeba mi teď u Vás vyšel muž, ale není to člověk pro vztah. Je sice vtipný, chytrý, akční, ale není spolehlivý a s takovým člověkem byste určitě žít nechtěla. Vlastně by to ani vztah nebyl. Zkuste, pokud máte možnost, chodit více do společnosti, poznávat lidi a on už se někdo objeví. To, že zrovna teď není na obzoru neznamená, že se nemůže objevit. Krásný den.

Lalila
26.10.19
20:19

Dekuji vam. Nejak mne nenapada osoba se kterou by mohl byt povrchni vztah. Toho muze znam ? Dekuji jeste jednou.

Kikiii
02.11.19
22:19

IP: 192.162.96.*
Dobrý den v životě nemam žádné štěstí přišla jsem o všechno na čem mi záleželo přišla jsem o kluka kteryho jsem milovala a znamenal pro mě hrozné moc.Chci se zeptat jestli můj život bude vůbec někdy fajn..

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)