English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 25.4.2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Lidé touží po nesmrtelnosti, a přitom mnohdy nevědí, co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Získat peníze mi půjde snadněji. ”


Myšlenky moudrých

Schopenhauer

Stáří se dovede lépe vyhýbat neštěstím, ale mládí je dovede lépe snášet.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím vyklad na práci

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím vyklad na práci

angel 87
17.01.10
13:03
Reg. před 2016

Ahojky lidičky,
mám takovou velkou prosbičku, kdo by byl tak hodný a odpověděl by mi na mojí otázku z hlediska práce... Jsem v zaměstnání ale je to naprosto náročné jak na psychiku tak i fyzicky... A už jsem opravdu šíleně vyčerpaná.. a strašně moc bych ptřebovala novou práci, jen že ještě dálkově studuji a to když řeknu na pohovoru ukážou mi dveře ven.. Jelikož by mě museli jeden den v týdnu pouštět dříve... a tak jsem se Vás chtěla zeptat jestli by jste kdo umí věštit se juknul na to jestli budu mít novou práci a jestli jo tak v jakém oboru.. Můj datum narození je 26.09.1987.
Moc Vám děkuji Za každou odpověd budu vděčná..
 
Merit
17.01.10
14:11
Reg. před 2016

ahoj angel87 :-)
ta doba je taak zvlastni.. chteji, aby lidi byli vzdelani, meli praxi.. po mladych zenach, aby pokud mozno nemely deti.. nebo..aby je ve 25ti letech mely velky :-D.. no tohle mi rozum taky nebere.. kdyz je lidem okolo 35ti let..tak uz zvazujou co kolektivu prinese.. a kdyz nekdo hleda praci a je mu 50???.. kurna, do duchodu mame jit v kolika letech?...
zkus se poohlidnout po necem.. co zvladnes i sama.. neni to zadna legrace.. ale budes do jisty miry svoji pani.. slo by to?..vsechno ma svuj cas.. ja nevim co studujes, co umisi atp..jestli chces mimi? mas ho?..
jedna moje znama nasla praci z domova..(uz je to par let zpatky).. umi malovat, pouzivat dobre ty vsechny programky v pocitaci k tomu.. a nasla si teda praci, kde jde o navrhy pro firmy.. "loga" atp.. samozrejme pod nekym delala.. a nabidl ji slusnej peniz.. pekne doma v teple.. na svym pocitaci.. ale nebyla schopna ustat to, ze i kdyz je doma.. nekdo po ni tu praci bude chtit v nakym terminu.. to je v tomhle problem.. dodrzet to..
samozrejme, nekdo ti muze polozit karty.. to je fakt.. ale zkus to i treba tak, ze si pohledas sama.. to co ti sedi a budes u toho i stastna.. abys mela cas i na sebe :-).. neni to lehky.. drzim ti palce..
mej se krasne
 
klarinecka
17.01.10
21:39
Reg. před 2016

Buď trpezlivá, vôbec to nie je také beznádejné, ako sa ti zdá. Si síce vyčerpaná, tak rob trochu tak, aby si si oddýchla. kartičky ti radia počkať, situácia sa v tomto zamestnaní veľmi rýchlo zlepší. Udejú sa tu zmeny, ale len k lepšiemu a od teba sa tu výslovne žiada: NELIPNI na tom, ako to TAM bolo doteraz. Odlož minulosť, nehovor stále to bolo takto a takto to bolo vtrdy a bolo to dobré... .Toto ťa ničí a unavuje, že život firmy žiješ stále jej dávnou minulosťou. Zabaľ ju do krabičky a s láskou odlôož a príjmy nové, čo prichádza. Bude to veľmi, veľmi dobré, v tejto práci zostaneš, tak nemaľuj čerta na stenu, že ťa nik nevezme, keď diaľkovo študuje. Ostaneš tu, v tejto práci, kde si a budeš rada, že si vyčkala a bola trpezlivá. Oplatí msa to. A príde aj odmena a budeš milo prekvapená. Toľko karty.Ostatné je len a len na tebe. Dôverná rada karát:Toto čo ti vyšlo vo výklade nerieš s nikým z práce, ani to tam NIKOMU nehovor!!! Buď tichučko a len pokojne a tíško pozoruj zmeny bez HUNDRANIA a spomínania minulosti, za ktorou toľko plačeš. Nemáš okolo seba zatiaľ čestných ľudí a zneužili by tvoju dôveru.Alôe to sa rieši a krátkom čase vyrieši, veľmio,veľmi skoro v tvoj prospech a ty tam ostaneš. Ale nespomínaj to závistlivcom TAM!
 
klarinecka
17.01.10
21:39
Reg. před 2016

Buď trpezlivá, vôbec to nie je také beznádejné, ako sa ti zdá. Si síce vyčerpaná, tak rob trochu tak, aby si si oddýchla. kartičky ti radia počkať, situácia sa v tomto zamestnaní veľmi rýchlo zlepší. Udejú sa tu zmeny, ale len k lepšiemu a od teba sa tu výslovne žiada: NELIPNI na tom, ako to TAM bolo doteraz. Odlož minulosť, nehovor stále to bolo takto a takto to bolo vtrdy a bolo to dobré... .Toto ťa ničí a unavuje, že život firmy žiješ stále jej dávnou minulosťou. Zabaľ ju do krabičky a s láskou odlôož a príjmy nové, čo prichádza. Bude to veľmi, veľmi dobré, v tejto práci zostaneš, tak nemaľuj čerta na stenu, že ťa nik nevezme, keď diaľkovo študuje. Ostaneš tu, v tejto práci, kde si a budeš rada, že si vyčkala a bola trpezlivá. Oplatí msa to. A príde aj odmena a budeš milo prekvapená. Toľko karty.Ostatné je len a len na tebe. Dôverná rada karát:Toto čo ti vyšlo vo výklade nerieš s nikým z práce, ani to tam NIKOMU nehovor!!! Buď tichučko a len pokojne a tíško pozoruj zmeny bez HUNDRANIA a spomínania minulosti, za ktorou toľko plačeš. Nemáš okolo seba zatiaľ čestných ľudí a zneužili by tvoju dôveru.Alôe to sa rieši a krátkom čase vyrieši, veľmio,veľmi skoro v tvoj prospech a ty tam ostaneš. Ale nespomínaj to závistlivcom TAM!
 
angel 87
12.02.10
00:13
Reg. před 2016

Klarinecko: moc děkuji za tyhle řádky.. Já v tý práci jsem na hlavní pracovní poměr, ale jsem tam od rána do večera a fakt domů chodím zničená a na školu už nemám čas ani chuť... Proto jsem se ptala jestli nebuder jiná práce víš... Ale asi ne podle toho co píšeš... . To budu orvaná jak borůvka... Je toho na mě nějak asi moc a tak prot jestli se situace nezlepší... Plně doufám, že jo a budu dělat něco co mě bude naplňovat a bude dělat radost... Ale jinak moc moc moc díky za všechny vzkazy...
 
klarinecka
15.02.10
23:05
Reg. před 2016

Ahoj, dík, že si sa ozvala. Situácia sa určite čoskoro vylepší a budeš rada, že si tam vydržala a budú aj lepšie časy, vaša firma už tou veľkou reorganizáciou uspešne prešla. Veľa šťastia!!!!
 
dracizena
16.02.10
17:57
Nereg.

IP: .*
Angel87-náš život je cesta temným tunelem a na konci světlo a kdo si ho neosvítí, bloudí. A to jsou pocity i únavy, otrávenosti atd... My žijeme v zemitém zrcadlení kde nás život MUSÍ houpat na vlnách. Pokud budeš mít práci super, nebude super třeba manželství a když má člověk obojí, nebude mít jednou souhru s potomky. Prostě někde jsme v kladu a jinde v záporu, ale tvá budoucnost je to světlo na konci, tak se dnes přidržuj trochu více toho neviditelna a vím, že se ti to vyplatí. Určitě 3x během pracovního dne si utvoř vizi, že spolkni sluníčko a vnímej jak Ti cestuje celým trávením a že večer vyjde z konečníku.Ano, své vizi se i zasměješ, ale neskutečně Tě nabije protože v tělo sluncem prosvítíš.Přec náš život je postaven s představy, tak stav. Další nesmyslná vize která je vždy ve smyslu jasném je, že si zaplav ve hvězdách. Prostě si fantazíruj a zhmotni, že hvězdy jsou mořská hladina a plav. Vize trvá moment, ale v těle zůstává napořád. Hvězdy jsou jiná forma našich buněk a vizemi i nesmyslnými buňky propojujeme a pak jsme čilí jako včeličky. Včelka nezná únavu ani ve stáří... Plácej si dlaní po stehnech, hlavě, bříšku i zadečku, zadupej si atd... je třeba vyrábět v těle ZVUK který je druhem světelným a uvidíš časem změny neskutečné. Měj se světelně…
 
Katarína
16.02.10
19:59
Reg. před 2016

Dračíženo: Ačkoliv radíš pro angel, "beru si" taky! Je to krásné! Děkuji znova - tímto i za další radu, kterou jsi mi napsala na jiné stránce.
 

dracizena
16.02.10
20:51
Nereg.

IP: .*
Děkuji Katarinko, dám do placu ještě jednu vizi která doslova nutí člověka k čistění sama sebe, ale i lidí vcházejících do našeho bytu. Víme že lidé nesou nejenom v sobě, ale i na sobě negativní vibrace v podobě neviditelných sazí, které jsou pod mikroskopem nehezkými broučky. Je dobré se naučit vnímat ve své chodbě bytové, že máme vysypanou hromadu písku a že když jdu domu, že pískem musím projít ale i když jdu ven. Písek je vibračně pohádkový Duch Jménem Moc, je po celém světě a dům bez něj pevně nestojí. Písek je šmirgl a vizualizovaný písek je lék léků, ošmirgluje to, co člověk nevidí ale cítí až když je pozdě. Písek čistí mimo jiné i duchovní rakovinu která ulpí na pórech a vsouvá se jako duch do těla a pak se tam někde uhnízdí a je pozdě.Proto je dobré pracovat na sobě dříve jak spadne na nás klec karmická. Vychutnej jak se tou hromadou prodíráš a nezapomeň si zavolat svého Anděla jménem Zdrávas, On nám pomůže projít jako mlhou která štípe a kartáčuje tělo.
Není dobré si nosit z venku domu a do postele bodláky virové a parajevy. Andělé umí písek čistit, protože si umí brát pro svou potřebu co my do písku vytřeme, takže kdo si udržuje doma slovem a myšlenkou očistného anděla, nemá to chybu.
Komu záleží na jeho životě, ten není líný na sobě pracovat aby jeho Anděl byl ve světle a pak nás andělé vedou životem a vyvedou i z problémů materiálních.
Ten písek pomyslně můžeme vysypat i do vchodu svého zaměstnání a zhmotňovat vizi, jak se každý čistí.Pak i kolektiv se časem sladí a práce baví. Lidské nedorozumění a šarvátky jsou jen a jen negace zahnízděná v rozumu a pocitech.
Nezapomeň si všímat jak na tom prahu kde kdo zakopne a o tom to je. Andělé nám dávají najevo, že tam pracují. Ano, budeš se smát jak šéf prochází hromadou, ale pro zdraví všech….
 
Katarína
16.02.10
21:10
Reg. před 2016

Je to trefa.
 
liduna1
16.02.10
21:11
Nereg.

IP: .*
Dracizeno, Tvuj vzkaz neni urcen pro mne ale i tak ze srdce veliky dik.
 
dracizena
16.02.10
21:33
Nereg.

IP: .*
Ano, píší skrze mě andělé a pro všechny.Oni vědí koho si přivedou aby si mě přečetl, patří tam každý kdo svého anděla cítí u srdíčka.
Zdravím Tě také Lidunko1***
 
Merit
16.02.10
21:35
Reg. před 2016


áách je mi kraaasne :-))
vidim, ze vam taky :-)
draci zeno.. diky..
 
kalamela
24.04.10
08:30
Reg. před 2016

Dobrej měla bych k vám velikánskou prozbičku co se týče zaměstnání momentálně jsem zaměstnana ale majitel má velké problemi.Zajímalo by mě jak to vše dopadne.děkuji Hartmanova
 
kalamela
24.04.10
08:30
Reg. před 2016

Dobrej měla bych k vám velikánskou prozbičku co se týče zaměstnání momentálně jsem zaměstnana ale majitel má velké problemi.Zajímalo by mě jak to vše dopadne.děkuji Hartmanova
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)