English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

prosim prosim prosim

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

prosim prosim prosim

Dva_copiky
03.05.11
10:28
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Ahojte,
prosim Vas pomozte mi niekto.V piatok idem s jednym chalanom von(on pride za mojou partiou) a chcela by som vediet ako to dopadne.Dakujem
 
pre dva copíky
03.05.11
12:44
Nereg.

IP: 92.245.8.*
tak počkaj do piatku a uvidíš sama, na to nepotrebuješ kartára
 
Dva_copiky
03.05.11
12:57
Nereg.

IP: 213.151.218.*
ved hej,ale chcela by som to vediet
 
Merit
03.05.11
13:09
Reg. před 2016

ahoj copikata :-)
a kolik ti je let? :-)
 
Dva_copiky
03.05.11
13:55
Nereg.

IP: 213.151.218.*
ahoj Merit,
ja viem,že to znie ako z dievčenského časopisu,ale pôvodne ide o to,že máme hrať stolný futbal a ja chcem vedieť,či ide len o to,alebo je za tým aj niečo iné
 
Zlopočasná
03.05.11
16:47
Nereg.

IP: 62.40.76.*
Ty, Copík, bež na odkaz Cikánské karty, polož otázku ako pre teba dopadne piatočný večer a vytiahni si 4 karty do kríža. To čo ti padne, napíš, ja nad tým popremýšľam
 
Dva_copiky
03.05.11
19:10
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Ahoj počasíčko,
nechcem,aby som vyznela nevďačne,ale mne Cigánske jednoducho nesedia.Ani "naživo",pretože jedny vlastním,ani cez net.Ale vytiahla som si LeNormandky a tam mi vyšlo(žiadny špeciálny výklad,len tri karty za sebou):strom(5),správa(27),pes(18).
Ďakujem
 
Zlopočasná
03.05.11
19:41
Nereg.

IP: 90.179.23.*
Tak Copíkatá, predpokladám, že otázka bola, ako to dopadne v piatok. Z tých kartičiek som prečítala, že sa budete moc dobre baviť, ale v rámci kamarátstva. Skor sa dobre zabavíte, rýchlo to utečie (dopis) a ten dotyčný zostane ten piatok v roli kamaráta (pes). Asi nič prekvapivé. Aby si chcela byť z toho múdrejšia, musela by si si vyložiť ešte tri karty na to, aké sú jeho úmysly voči tebe, alebo čo k tebe cíti.
 
Dva_copiky
03.05.11
19:47
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Ešte Ťa trošku zneužijem,doplnila som tvoje otázky a vyšlo mi:

čo citi-pán,mraky,jazdec
jeho umysly so mnou-srdce,hviezdy,dieťa

Neviem,mne to akosi nejde dokopy
 
Zlopočasná
03.05.11
19:52
Nereg.

IP: 90.179.23.*
No a ešte ma napadlo, keď na to tak ďalej civím, že kebyže už sa to nejak zvrtne, šlo by iba o flirt, o nič stále. Tak držím palec.
 
Merit
03.05.11
19:52
Reg. před 2016

copikata
1) kolik ti je let? (je to pro me dulezity)
2) tobe se ten kluk libi? touzis po nem? nemusis odepisovat, tu je dulezity znat svoje nitro :-)

protoze :-)
- co si v jakem veku mohu dovolit? (jakou znamost?)
- pokud se mi libi, tak mu to dam znat a tecka :-)
pokud rekne ne, ma na to pravo, stejne jako kazdej druhej clovek :-)
unest "ne", kdyz da najevo sympatie holka, cili vykroci jako prvni, je sice tezky :-), ale prinosny, vis hned na cem jsi :-)
i kdyz je receno "ne" nemusi to znamenat to, ze se prestanete vidat :-)
necekej na karty, na vestby, jestlize po nekom touzis, zeptej se jeho :-), to je mozna statecnejsi, nez vyjit ke kartarce :-)

mej se tam krasne :-) a nestyd se za to, ze se ti nekdo libi? libi ne? :-).. to se neda nak vazat k veku.. takhle blazni nekdy i babrle :-D .. kdyz totiz chytne stara stodola.. to je hukot :-DD ..

bud akcni ;-).. a prima ;-) .. pa
 
Dva_copiky
03.05.11
19:56
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Baby,vlastne máte pravdu.Nejdem ja riešiť žiadne karty.Nejak bolo,nejak bude.
Merit,mám 22 on o 2 viac .A máš pravdu vo všetkom
 
Zlopočasná
03.05.11
20:34
Nereg.

IP: 90.179.23.*
Mne to nedá, ešte doplním ten výklad . Copík pýtala si sa, čo cíti k tebe, alebo to bola obecná otázka? Povedala by som, že sa niečím trápi, ale dúfa v zlepšenie, v obrat k lepšiemu mraky sú otočené svetlou stranou k jazdcovi - jazdec zmena, pohyb. A na tie úmysly ti padli tie najkrajšie karty aké mohli. Jeho úmysly sú naozaj čisté, úprimné a bez ľsti alebo falše. Ale vzhľadom k tomu dieťaťu na konci si myslím, že zatiaľ iba kamarátske. Schválne, daj vedieť ako to dopadlo , som vážne zvedavá
 
Dva_copiky
03.05.11
23:05
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Zlopočasná,určite sa ozvem
 
Dva_copiky
07.05.11
17:37
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Zlopočasnááááá... dopadlo to fajn... .vzťah sme utužili,je to ešte lepšie,síce spolu nie sme,ale ja som na 10000000000000000000000% spokojná
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)