English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Růžička

Lidé, kteří nemají žádné přátele, mívají nejvíc známých.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "prosim prosim prosim".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

prosim prosim prosim

Dva_copiky
03.05.11
10:28
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Ahojte,
prosim Vas pomozte mi niekto.V piatok idem s jednym chalanom von(on pride za mojou partiou) a chcela by som vediet ako to dopadne.Dakujem
 
pre dva copíky
03.05.11
12:44
Nereg.

IP: 92.245.8.*
tak počkaj do piatku a uvidíš sama, na to nepotrebuješ kartára
 
Dva_copiky
03.05.11
12:57
Nereg.

IP: 213.151.218.*
ved hej,ale chcela by som to vediet
 
Merit
03.05.11
13:09
Reg. před 2016

ahoj copikata :-)
a kolik ti je let? :-)
 
Dva_copiky
03.05.11
13:55
Nereg.

IP: 213.151.218.*
ahoj Merit,
ja viem,že to znie ako z dievčenského časopisu,ale pôvodne ide o to,že máme hrať stolný futbal a ja chcem vedieť,či ide len o to,alebo je za tým aj niečo iné
 
Zlopočasná
03.05.11
16:47
Nereg.

IP: 62.40.76.*
Ty, Copík, bež na odkaz Cikánské karty, polož otázku ako pre teba dopadne piatočný večer a vytiahni si 4 karty do kríža. To čo ti padne, napíš, ja nad tým popremýšľam
 
Dva_copiky
03.05.11
19:10
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Ahoj počasíčko,
nechcem,aby som vyznela nevďačne,ale mne Cigánske jednoducho nesedia.Ani "naživo",pretože jedny vlastním,ani cez net.Ale vytiahla som si LeNormandky a tam mi vyšlo(žiadny špeciálny výklad,len tri karty za sebou):strom(5),správa(27),pes(18).
Ďakujem
 
Zlopočasná
03.05.11
19:41
Nereg.

IP: 90.179.23.*
Tak Copíkatá, predpokladám, že otázka bola, ako to dopadne v piatok. Z tých kartičiek som prečítala, že sa budete moc dobre baviť, ale v rámci kamarátstva. Skor sa dobre zabavíte, rýchlo to utečie (dopis) a ten dotyčný zostane ten piatok v roli kamaráta (pes). Asi nič prekvapivé. Aby si chcela byť z toho múdrejšia, musela by si si vyložiť ešte tri karty na to, aké sú jeho úmysly voči tebe, alebo čo k tebe cíti.
 

Dva_copiky
03.05.11
19:47
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Ešte Ťa trošku zneužijem,doplnila som tvoje otázky a vyšlo mi:

čo citi-pán,mraky,jazdec
jeho umysly so mnou-srdce,hviezdy,dieťa

Neviem,mne to akosi nejde dokopy
 
Zlopočasná
03.05.11
19:52
Nereg.

IP: 90.179.23.*
No a ešte ma napadlo, keď na to tak ďalej civím, že kebyže už sa to nejak zvrtne, šlo by iba o flirt, o nič stále. Tak držím palec.
 
Merit
03.05.11
19:52
Reg. před 2016

copikata
1) kolik ti je let? (je to pro me dulezity)
2) tobe se ten kluk libi? touzis po nem? nemusis odepisovat, tu je dulezity znat svoje nitro :-)

protoze :-)
- co si v jakem veku mohu dovolit? (jakou znamost?)
- pokud se mi libi, tak mu to dam znat a tecka :-)
pokud rekne ne, ma na to pravo, stejne jako kazdej druhej clovek :-)
unest "ne", kdyz da najevo sympatie holka, cili vykroci jako prvni, je sice tezky :-), ale prinosny, vis hned na cem jsi :-)
i kdyz je receno "ne" nemusi to znamenat to, ze se prestanete vidat :-)
necekej na karty, na vestby, jestlize po nekom touzis, zeptej se jeho :-), to je mozna statecnejsi, nez vyjit ke kartarce :-)

mej se tam krasne :-) a nestyd se za to, ze se ti nekdo libi? libi ne? :-).. to se neda nak vazat k veku.. takhle blazni nekdy i babrle :-D .. kdyz totiz chytne stara stodola.. to je hukot :-DD ..

bud akcni ;-).. a prima ;-) .. pa
 
Dva_copiky
03.05.11
19:56
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Baby,vlastne máte pravdu.Nejdem ja riešiť žiadne karty.Nejak bolo,nejak bude.
Merit,mám 22 on o 2 viac .A máš pravdu vo všetkom
 
Zlopočasná
03.05.11
20:34
Nereg.

IP: 90.179.23.*
Mne to nedá, ešte doplním ten výklad . Copík pýtala si sa, čo cíti k tebe, alebo to bola obecná otázka? Povedala by som, že sa niečím trápi, ale dúfa v zlepšenie, v obrat k lepšiemu mraky sú otočené svetlou stranou k jazdcovi - jazdec zmena, pohyb. A na tie úmysly ti padli tie najkrajšie karty aké mohli. Jeho úmysly sú naozaj čisté, úprimné a bez ľsti alebo falše. Ale vzhľadom k tomu dieťaťu na konci si myslím, že zatiaľ iba kamarátske. Schválne, daj vedieť ako to dopadlo , som vážne zvedavá
 
Dva_copiky
03.05.11
23:05
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Zlopočasná,určite sa ozvem
 
Dva_copiky
07.05.11
17:37
Nereg.

IP: 213.151.218.*
Zlopočasnááááá... dopadlo to fajn... .vzťah sme utužili,je to ešte lepšie,síce spolu nie sme,ale ja som na 10000000000000000000000% spokojná
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)